•  

  Mircy, problem mam tego typu, że mój #rozowypasek dał się nabrać na #oszustwo internetowe i przelała oszustowi podszywającemu się pod jej koleżankę #blik iem tysiaka, ciekawa sprawa, jak wyglądała cała sytuacja, bo różowy był u koleżanki, która cienko stoi z kasą, zaproponowała jej, że pożyczy jej trochę siana do lepszych czasów, tamta odmówiła, a mój różowy zakończył rozmowę stwierdzeniem: "Napisz, jak będziesz potrzebowała, to Ci przeleje kasę" i poszła do domu. W drodze dostała wiadomość na msg z profilu tej koleżanki, że jednak skorzysta i żeby ta jej przelała, umówiły się na blika i cyk- przelała. Z konta zniknął tysiak i dopiero gdy z profilu koleżanki oszust napisał jeszcze raz, że nie udało się zrealizować tego blika, a różowa widziała że kasa z konta zniknęła- zadzwoniła do zdziwionej koleżanki, która nie miała pojęcia o żadnym bliku, tysiaku itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) no to zgłaszamy na bagiety, bagiety mówią że marne szanse, no ale ustalili przynajmniej gdzie- #poznan ulica grunwaldzka no i wizerunek typa, który wypłacił kasę, po miesiącu udało mi się go (wizerunek oczywiście) wyciągnąć z prokuratury - wkleje trzy foty złodzieja robione bankomatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w chwili wypłacania.

  #csiwykop ma pomysł, co można jeszcze zrobić? #kiciochpyta bo #oszukujo strasznie w internetach tera może #wykopefekt ?

  pokaż spoiler mam dostęp do nagrań z monitoringu z tego dnia, ale są w formacie xi1 - z rejestratora BOSH, nie potrafię ich otworzyć, zdjęcie pochodzi z nagrań z bankomatu, które udało mi się odtworzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś umie? #programista15k może jakis?
  pokaż całość

  źródło: poszukiwany2.jpg

  •  

   @Mirkowy_Annon mojej rozowej kiedyś włamali się na fejsa i zrobili sobie cygański kurwidolek. Pisali po znajomych jakieś bzdury, od ziomka wyciągnęli na blika 4 paczki. Sprawa zgłoszona, a mi udało się odzyskać maila, następnie fejsa. Przejrzałem wiadomości i miałem jak na tacy podany IP i numer telefonu. Próbowałem sprawdzić ale nic z tego nie wyszło, a wydaje mi się że bagiety nawet tego nie ruszyly.
   Można po numerze odszukać kutasiarza?
   Ja rozumiem próbę oszustwa, ale wypisywanie głupot do znajomych to już chujnia.
   pokaż całość

   +: ry8u
  • więcej komentarzy (62)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika robert_czerwonyford

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)