Hej robson7, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu? ...eeee ...nie.

 •  

  Mirki jak podnieść kierownice w takim dziecięcym rowerku?, jak da radę to jaki klucz jest potrzebny ?
  #rower #dzieci #kiciochpyta

  źródło: 20210509_181619.jpg

 •  

  Jakby się nad tym zastanowić to katolickie boge jest najbardziej przeciwskuteczną i komplikująca sprawy istotą ever.

  Katolickie boge kocha ludzi i chce ich zbawienia, dlatego jak wiemy zbawi wszystkich. A nie, takiego wała! Nasz geniusz tworzy system w którym część pójdzie do diabołów. No, dobra, szanuje wolna wole, gimboateis zaroany. Ale to dopiero początek.

  Od czego katolickie boge uzależnia zbawienie? Od wiary w katolicyzm i uczestnictwa w sakramentach. Co robi katolickie boge żeby ludzie wierzyli i brali udział w sakramentach? Objawia się ludziom i informuje ich o zasadach gry? A skąd.

  Nasz geniusz posłał się 2k lat temu na prowincjonalne zadupie świata zwane Palestyną i tam wszystko objawia. Oczywiście w swoim geniuszu nie wpadł na to, żeby swoje objawienie spisać. Spisali je więc anonimowi autorzy, dekady po tym jak wrócił na chmurki. I to spisali tak, że są różnice, a same teksty można interpretować na milion sposobów.

  Efekt? Tysiące denominacji, miliony interpretacji, setki religii, wojny, przemoc, prześladowania.

  To może chociaż objawienie jest do ogarnięcia i zrozumienia? Zapomnij - jakieś Trójce, święci co to się niby do nich nie modlisz, ale jednak modlisz, obrazy i posągi których nie wolno czcić, ale w sumie to się czci, wafelki co to są ciałem, ale tak inaczej, dziewice zachodzące w ciąże i tak dalej i tak po kolei.

  Pytam się ja @Bog_Wszechmogacy, dumny ty jestes z siebie, masz ty rozum i godność boge?

  #bekazkatoli #religia #ateizm #gimboateizm #pasta (?)
  pokaż całość

  •  

   @bartolomis: HeHeHe...A więc Jahve wygrał po prostu w konkursie plag? Najzajebistrzy wśród bogów?

   Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!

   IKS k...a DE

  •  

   @bartolomis: Wyzywanie mnie od autystów, ani na jotę nie zmieni niezaprzeczalnego, bez wątpliwości wynikającego z Twych wpisów faktu, że to, w co jak sądzisz, wierzysz, jest przerażająco naiwne, płytkie choć pokrętne i zwyczajnie głupie. Niestety łudzisz się tylko, że jesteś na najprostszej drodze do prawdy czy innej formy zbawienie, tudzież oświecenia - tymczasem, swymi publicznymi wpisami ukazujesz tylko pustkę i bezssens, oraz zadziwiającą skuteczność tego, czym nas od wieków próbuje się zniewolić, omamić i ograniczyć.
   Na szczęście nie wszyscy ludzie są upośledzeni, ograniczeni i podatni na prostacką manipulację - nie wszyscy są Twego pokroju. Coraz więcej jest tych, którzy potrafią czytać, rozumować, wyciągać wnioski, obserwować rzeczywistość i siebie samych w stopniu wystarczającym, by nie dać nabrać się na sztuczki i słowa, kierowane do prostaczków.
   Paradoksalnie, to właśnie Ty, poprzez swój jakże widoczny brak inteligencji, swoimi tekstami doskonale przyczyniasz się do tego, by ludzi świadomych, o których piszę, było z dnia na dzień więcej i więcej.
   Chwała Ci za to.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (14)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika robson7

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.