•  

  Valtteri Bottas odchodzi z Mercedesa, co wkrótce zostanie oficjalnie potwierdzone. Fin już zna swój los, co doprowadziło do sprzeczki w końcówce GP Holandii. - Jego zachowanie było bezczelne - mówi Toto Wolff, szef Mercedesa.

  pokaż spoiler XD

  A ja myślałem, że to zachowanie Mercedesa było bezczelne...
  #f1

  •  

   odleciałeś bo z jednej strony piszesz, że tysiące kierowców o tym marzy, ale piszesz o tym w wątku o Bottasie

   @LipaStraszna: piszę w wątku o Bottasie, ale napisałem o całości F1 jako "dyscyplinie gdzie posadę dostaje 20 osób spośród tysięcy z całego świata". Czytanie ze zrozumieniem wypadałoby poćwiczyć.

  •  

   @Mave: no czytam ze zrozumieniem. Zamiast mnie obrażać jak jakiś prostak i cham, napisz konkretnie z czym się nie zgadzasz. Przyczepiłeś się do mojego zwróceni uwagi na Twój wpis o tysiącach kierowców i jedyną linią obrony są inwektywy? Jak nie stać Cię na sensowną dyskusję to w ogóle jej nie zaczynaj. To, że dla Ciebie Twój własny wpis jest jasny i zrozumiały, nie znaczy, że dla innych.

   _ w dyscyplinie gdzie posadę dostaje 20 osób spośród tysięcy z całego świata to nie jest dobry pomysł, tym bardziej że może poza satysfakcja dla siebie nic by na tym nie zyskał._

   No i jak to niby się odnosi do wątku? Tak, masz rację, że tysiące kierowców walczy i marzy o byciu w F1, ale w tym wpisie jest to kompletnie niepotrzebny dramatyzm sytuacyjny… Piszesz o profesjonalizmie Bottasa i że tysiące marzy o 1 z 20 miejsc, jaki to ma związek? Bottas dawno nie jest jednym z tysięcy i nie jest przez nikogo w padoku tak postrzegany. Skoro nie o to Ci chodziło, to o co? Po co pisać o tych tysiącach kierowców, bez związku z tematem.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (18)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ruchacz2003

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)