•  

  @alget: dziękuję bardzo za ładowarkę z ostatniego rozdajo, niniejszym również potwierdzam, że jesteście porządnymi ludźmi :) Pozdrawiam serdecznie :)

 •  

  Drogie Mirki i Mirabelki, męczy mnie jedna kwestia od dłuższego czasu. Pewnie mnie za to wszyscy tu zjedzą, ale zaryzykuje, najwyżej usunę konto ;)

  Trochę podróżuję, pstrykam zdjęcia, bywałam w różnych krajach, dziwne rzeczy robiłam, odwiedziłam Pakistan zanim stało się to modne i takie tam. Gdy dzielę się rozterkami, że tak mało urlopu, a tyle krajów do odwiedzenia, gdy zaczynam z ekscytacją wymachiwać rękami opowiadając o jakiś niesamowitych miejscach, to słyszę „może rzuć pracę i załóż bloga?” Pracy w tym roku rzucić nie planuję, a co do bloga, to nawet mam swojego, jednak nawet nie dożył rozkwitu a już zakończył swój żywot śmiercią naturalną. Kwestia jest taka, szukam kogoś kto by nieco pomógł, doradził czy może nie przenieść bloga/stronę, w miejsce w którym będzie mi go łatwiej rozwijać. Chciałabym, żeby z boku były nazwy krajów i przechodziło się do konkretnego kraju (i żeby to rzeczywiście działo) oraz wstawić logo, które zrobiłam kiedyś w przypływie weny twórczej. Zamierzam odwiedzić wszystkie kraje świata i taki fajny blog mógłby mi pomóc ;)

  Tutaj dochodzimy do kolejnej kwestii, obawiam się, że mój budżet na rok 2017 nie przewiduje zatrudnienia programisty 15k a National Geographic nie kwapi się z angażem mnie jako swojego fotografa. Piszę więc tutaj licząc skrycie, że jest obeznany w stronach internetowych Mirek, który na dodatek jest łasy na pocztówki. Wtedy na przykład możemy zawrzeć umowę, że z każdego nowego kraju wysyłam pocztówkę z pozdrowieniami dla takiego pomocnego kolegi bądź koleżanki. Jako, że w niektórych krajach już byłam i raczej się nie wybieram ponownie, niestety nie mogę zagwarantować pocztówek z każdego państwa na świecie, jednak o ile nie wybuchnie wkrótce III Wojna Światowa, o ile nie zachoruję poważnie lub nie nastąpi coś równie tragicznego i o ile dożyję powiedzmy do 60 to zobowiązuję się do przesłania pocztówek ze 100 krajów. Wołam #krakow bo najbliżej i można dogadać przy kawie. Nie wiem czy #programowanie to dobry tag, ale najwyżej przekażcie swoim kolegom, od stron internetowych ;) W sumie to też trochę #podroze.

  A tutaj link do bloga opis odnośnika

  Na dobrą sprawę nie muszą być pocztówki, mogą być zdjęcia z twoim nickiem, czy coś w ten deseń. W grę nie wchodzą natomiast oferty, które moje sumienie uznaje za niemoralne, propozycje seksu i temu podobne oraz naciąganie biednych staruszków na drogie garnki.

  W tym tygodniu i w ciągu dwóch najbliższych niestety nie będę skłonna do długich konwersacji, ale jeśli znajdzie się ktoś chętny to resztę będziemy dogadywać w kwietniu.
  pokaż całość

  +: t....k, Fako +4 innych
 •  

  Krakowskie Mirki! Niepowtarzalna szansa na odwiedzenie mitycznej Łodzi. Oddam w dobre ręce bilet z Krakowa do Łodzi 11/09/2015 17:40 oraz powrotny 13/09/2015 17:20 (Polski Bus). Proszę o wiadomość prywatną.
  #podroze #podrozujzwykopem #krakow #rozdajo

  +: sir_grzech, v...r +3 innych

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ruda_z_czerwonym_plecakiem

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi ruda_z_czerwonym_plecakiem

Osiągnięcia (2)