•  

  Planuje kupić złote monety lub sztabki o wartości 1 uncji a, że jestem totalnie zielony w temacie to mam kilka pytań. Po pierwsze gdzie najlepiej kupić? Jakie sklepy są zaufane? I jak przy kupnie zweryfikować czy faktycznie jest to złoto?
  W jednym ze sklepów internetowych widzę, że są różne wzory tych monet, np. "rok świni", "wiedeńscy filharmonicy", "amerykański orzeł" itd. Czy to ma jakieś znaczenie jaki będzie wzór na tej monecie? Czy każdą niezależnie jaki wzór na niej będzie bez problemu będę mógł sprzedać w dowolnym miejscu na świecie?

  I z jaką stratą sprzedam później 1 uncję? Teraz kosztuje mniej więcej 5800zł do kupienia jest za jakieś 6000zł a gdybym chciał sprzedać to o ile % mniej mi zaoferują?

  Macie może jakieś artykułu/filmy na YT do polecenia aby bardziej wprowadzić się w temat kupowania złota?

  #zloto #waluty
  pokaż całość

 •  

  Szybkie pytanko bo już mnie chuj strzela. W jaki sposób wykańczać sytuacje sam na sam żeby strzelić jebaną bramkę?
  Właśnie skończyłem mecz w FC i przegrałem 2:0, miałem 7 (SIEDEM) (tak, po 3 takiej akcji zacząłem liczyć) sytuacji sam na sam i wszystko bramkarz obronił. Próbowałem wykończyć finezją i zwykłym strzałem i zawsze to samo. Mój przeciwnik miał 2 takie sytuacje, raz strzelił finezją a raz puścił taką szmatę (prawie, że pod nogi mojego bramkarza który obroniłby to gdyby chwilę wcześniej nie postanowił się wyjebać na morde), że ledwo dotoczyła się do bramki. Doradźcie mi, cokolwiek bo już kurwicy można dostać przez to.

  I ogólnie od początku tej FIFY miałem problem ze strzeleniem po akcji sam na sam ale ostatnie dni to jakieś apogeum, dosłownie nic z akcji 1 na 1 nie mogę strzelić...

  #fifa20 #fifa #fut
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika s65kuba

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)