•  

   @przyjacielsen: Jakiej statystyki? Zdaniem Dr Michaela Seto odsetek pedofilów w społeczeństwie wynosi poniżej 1%[1]:

   "If we use a very strict definition and say paedophilia refers only to the attraction to pre-pubescent children [then it] is probably much lower than 1%," he says.

   Zgodnie z wynikami badań dr. Kurta Freunda z [2]:

   Previous investigations have indicated that the ratio of sex offenders against female children vs. offenders against male children is approximately 2:1, while the ratio of gynephiles to androphiles among the general population is approximately 20:1. The present study investigated whether the etiology of preferred partner sex among pedophiles is related to the etiology of preferred partner sex among males preferring adult partners. Using phallometric test sensitivities to calculate the proportion of true pedophiles among various groups of sex offenders against children, and taking into consideration previously reported mean numbers of victims per offender group, the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles was calculated to be approximately 11:1.

   Czyli stosunek liczby pedofilów heteroseksualnych do pedofilów homoseksualnych to 11 do 1, co daje 1/12=8,33% pedofilów homoseksualnych wśród pedofilów, przy stosunku 20:1 gynefilów do androfilów, co daje 1/21=4,76% androfilów. Należy zauważyć, że androfilia i homoseksualna pedofilia stanowią odrębne grupy (tzn. osoba orientacji homoseksualnej jest albo homoseksualnym pedofilem tzn. zainteresowany seksualnie jest niedojrzałymi osobami tej samej płci albo androfilem, tzn. zainteresowany jest seksualnie dojrzałymi osobami tej samej płci), co jest opisane w badaniu [2]:

   androphilia (an erotic preference for physically mature males),

   Seen from this point of view, the present study may be interpretedas testing simultaneously three alternative hypotheses:
   1) heterosexual pedophilia is equally related etiologically to gynephilia as homosexual pedophilia is related to androphilia;
   2) with a heterosexual development, the resulting proportion of pedophiles is greater than with a homosexual development;
   3) with a homosexual development, the resulting proportion of pedophiles is greater than with a heterosexual development.
   (...)
   Support was given by these results to hypothesis 3, according to which a homosexual development notably often does not result in androphilia but in homosexual pedophilia.


   Oraz w artykule Nicholasa Groth[3]:

   All regressed offenders, whether their victims were male or female children, were heterosexual in their adult orientation. There were no examples of regression to child victims among peer-oriented, homosexual males. The possibility emerges that homosexuality and homosexual pedophilia may be mutually exclusive and that the adult heterosexual male constitutes a greater risk to the underage child than does the adult homosexual male.

   Dla uproszenia dalszych obliczeń przyjmę, że procent androfilów jest taki jak procent wszystkich homoseksualistów. W badaniach na temat pedofilii w tamtym okresie pomijano całkowicie kobiety, ponieważ one prawie nigdy nie trafiały do więzień za pedofilie, a badania prowadzono tylko na więźniach i pacjentach szpitali psychiatrycznych, dlatego będę liczył to tylko dla mężczyzn, bo do tego odnoszą się dane:

   Populacja Polski to 38 430 000, z czego mężczyźni stanowią 48,4%, co daje 18 600 120 osób.

   Ze stosunku gynofilów do androfilów do podanego w [2]:

   Liczba heteroseksualistów w Polsce (95,24% ze wszystkich mężczyzn): 17 714 400
   Liczba homoseksualistów w Polsce (4,76% ze wszystkich mężczyzn) : 885 720

   Z danych z [1]:

   Liczba pedofilów w Polsce (1% ze wszystkich mężczyzn): 186 001

   Ze stosunku heteroseksualnych pedofilów do homoseksualnych pedofilów podanego w [2]:

   Liczba heteroseksualnych pedofilów (91,67% ze wszystkich pedofilów): 170 501
   Liczba homoseksualnych pedofilów (8,33% ze wszystkich pedofilów): 15 500

   Na podstawie powyższych danych:

   Odsetek pedofilów wśród heteroseksualistów: 170 501/17 714 400 = 0,963%
   Odsetek pedofilów wśród homoseksualistów: 15 500/885 720 = 1,75%

   W skrócie: wychodząc od wyniku 8,33% homoseksualistów wśród pedofilów otrzymano wynik 1,75% pedofilów wśród homoseksualistów, a do tego homoseksualna pedofilia i androfilia są od siebie niezależne.

   Źródła:
   [1] - https://www.bbc.com/news/magazine-28526106
   [2] - Freund, Kurt & Wilson, Robin. (1992). The proportions of heterosexual and homosexual pedophiles among sex offenders against children: An exploratory study. Journal of sex & marital therapy. 18. 34-43. 10.1080/00926239208404356. - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1556756 (pełen tekst artykułu dostępny jest do pobrania tutaj)
   [3] - Nicholas Groth, A & Jean Birnbaum, H. (1978). Adult Sexual Orientation and Attraction to Underage Persons. Archives of sexual behavior. 7. 175-81. 10.1007/BF01542377. - https://www.researchgate.net/publication/22474879
   pokaż całość

  •  

   Podesle księdzu Oko. Ciekawe co o tym powie

  • więcej komentarzy (1)

 •  

  Uporządkujmy sprawę Margot
  #lgbt #4konserwy #ruchosmiugwiazd #tldr

  „Fundacja Pro – Prawo do życia wypuszcza na miasto furgonetki, które zawierają kłamliwe napisy zrównujące LGBT z pedofilami, co wypełnia znamiona przestępstwa zniesławienia i zniewagi.

  Policja i prokuratura, mimo wielokrotnych zgłoszeń, nic ze sprawą nie robią. Wszystko taśmowo jest umarzane.

  Sąd w Gdańsku w ramach zabezpieczenia z powództwa cywilnego orzeka, że napisy naruszają dobra osobiste osób LGBT i w ramach zabezpieczenia napisy mają być zdjęte.

  Furgonetki nadal jeżdżą po ulicach zupełnie olewając decyzje sądu. Policja nie reaguje na próby realizacji wyroku sądu. Z czasem zakaz przestaje obowiązywać.

  Wobec braku jakiejkolwiek ochrony ze strony państwa, pojawiają się spontaniczne akty BEZPRZEMOCOWEGO zatrzymywania furgonetek na przykład blokadą samochodową. Kierowcy blokad dostają zarzuty, kierowcy furgonetek dokonujący przestępstwa zniesławienia i zniewagi jeżdżą dalej.

  Furgonetki celowo podjeżdżają na Wilczą pod squat lewicy mieszczący się nieopodal komisariatu policji i przez kilkadziesiąt minut celowo puszczają taśmy, że LGBT to pedofiia. Osoby ze squatu nie interweniują.

  Jednocześnie pod squot przychodzą katolicy w asyście policji przez godzinę drąc się i modląc się o nawrócenie squotu.

  Przy kolejnej akcji podjechania furgonetki celowo pod squot, Margot ze squatu nie wytrzymuje i niszczy furgonetkę oraz sprzedaje kilka kopów i popchnięć kierowcy.

  Margot zostaje zglebowana w domu i wywleczona na policję, gdzie dostaje zrzuty występku chuligańskiego. Prokuratura chce aresztu tymczasowego, mimo iż, jak wskazują adwokaci, o areszt bardzo trudno nawet w przypadku gwałtów, a co dopiero gdy kilka sposób się pokopie na ulicy i zniszczy opony w aucie za zawrotną sumę aż 6 tysięcy PLN.

  Sąd odmawia aresztu Margot i daje tylko dozór. Margot, jak twierdzi jej adwokat, dozór spełnia, ale prokuratora nadal upiera się przy areszcie, chociaż ma wszystkie dowody na zapisie video. Przy odwołaniu sędzia, o którym wiadomo, że tego dnia będzie miał dyżur, orzeka areszt na 2 miesiące. To ten sam co skazał Śpiewaka za zniesławienie córki Ćwiąkalskiego.

  Policja podjeżdża pod siedzibę KPH i chce aresztować Margot. Protestują osoby LGBT, ale Margot podchodzi do policjantów i CHCE być aresztowana.

  Tłum jest wzburzony, wykrzykuje w stronę policji wulgaryzmy. W tym momencie policja zaczyna wyciągać z tłumu przypadkowe osoby, dusić je, bić i wsadzać do suki. Jedna posłanka ma wybity bark.

  Cześć duszonych i wleczonych po ulicy osób nie ma pojęcia o co chodzi, w tym jeden turysta i osoba, która poszła po zakupy do sklepu. Słowem: zgarniają tego, kto się nawinie, kompletnie niewinnych ludzi.

  Posłanki interweniują, ale policja nie chce udzielić odpowiedzi, gdzie wsadziła przypadkowo łapanych ludzi. Przez wiele godzin nie dopuszcza się do nich adwokatów, tylko wozi ich po mieście.

  Na prawicy dziesiątki twitterowiczów zacierają ręce, żeby Margot została zgwałcona w więzieniu. Dominują ojcowie rodzin, co uważają się za uczniów Chrystusa.

  Łania – partnerka Margot – zorganizowała zrzutkę na działanie Stop Bzdurom. Po aresztowaniu wpłacane kwoty znacznie przyspieszają. Dla prawicy legalna dobrowolna zrzutka, która osiąga ogromne rozmiary, to dowód, że są Margot z Łanią są oszustami – bo jak to ludzie masowo wpłacają własne pieniądze na cel, który się nie podoba prawicy?

  Wedle relacji posłanki Nowickiej i adwokatki jednej transowej dziewczyny, czterech policjantów w areszcie miało trzymać tę dziewczynę, a piąty wsadzać jej ręce w majtki w ramach przeszukania.

  Boomersi prawicowi i liberalni heheszkują, że nie znają żadną niebinarnej Margot, tylko Michała, bo tak ma w dowodzie. Przoduje redaktor naczelny libkowej nowej Trójki czyli Nowego Światu. Do grupy wściekłych protestujących proLGBT wychodzi cyngiel TVP Jaok, który pyta: czy skoro on, Jaok, czuje się jednorożcem, to powinni na niego tak mówić? Jedna dziewczyna nie wytrzymuje i pluje mu w gębę. Polscy prawicowi mężczyźni płaczą i pod twittem Jaoka przechwalają się jak bardzo pobiliby tę dziewczynę. Bicie kobiet jest dla nich uzasadnione.

  Po 3 dniach nadal nie wiadomo, w jakim areszcie znajduje się najgroźniejsza przestępczyni IV RP czyli Margot. Nie wie tego jej adwokat mimo prawidłowego umocowania.

  Gdy w końcu mówią, gdzie wywieźli Margot, sąd nie chce ujawnić uzasadnienia decyzji i odsyła do prokuratora, chociaż standardowo się areszty uzasadnia i sąd może to zrobić od ręki. Bez uzasadnienia adwokat nie może złożyć odwołania od decyzji sądu o areszcie.

  Jednocześnie, jak zauważa aktywista Bart Staszewski, ŻADEN ze sprawców pobicia na moście w rocznicę samobójczej śmieci Milo (zaatakowane 3 osoby + reporter) nie dostał nawet zarzutów, nie mówiąc o areszcie. Sprawę pobicie kobiet na marszu niepodległości prokuratura umorzyła, bo wszystko jest Ok, gdyż bijący nie chcieli kobiet trwale okaleczyć. Żadnego aresztu nie miała babka, która „spoliczkowała Rudą” na oczach kamer. Mimo to prawica ciągle krzyczy: legalizm, legalizm!

  Tyle o tej sprawie. Modus operandi jest jasny: robisz wszystko, by prowokować LGBT, że są podludźmi, wypuszczasz ciężarówki, które ich masowo zniesławiają, a potem śmiejesz im się w twarz i umarzasz wszystkie ich skargi. Potem idziesz jeszcze dalej i w asyście policji podjeżdżasz pod squoty i prowokujesz lewaków dzień po dniu. A gdy ktoś nie wytrzyma i puszczą mu nerwy, zalewasz się łzami, jaki to terroryzm, straaaaszny występek chuligański i chcesz aresztu jak dla najcięższych przestępstw. Na koniec pokazowo bijesz, dusisz i molestujesz osoby, które śmiały się z tym nie zgadzać, siedziały w geście protestu a nawet przypadkowo przechodziły. Odmawiasz im pomocy prawnej w celu wymuszania zeznań. A w telewizji rządowej dziennikarze w mundurach non stop pokazują tylko ten moment, gdy komuś z lewicy puściły nerwy.”
  pokaż całość

 •  

  nie dotykać, to mienie prywatne. chyba nie jesteście wandalami jak te elgiebety?

  #lgbt #4konserwy #bekazprawakow #heheszki

  źródło: 117590413_10157614768111375_1275823210255010048_n.jpg

  •  

   @m76859: Środowiska prawicowe dopuściły się w międzyczasie zdecydowanie bardziej chorych prowokacji (akcja z szubienicami, nosz kurwa mać) i gorszych aktów wandalizmu, a pozostają bezkarne; zawieszenie kolorowej flagi na pomniku starożytnego pacyfisty to nie profanacja (zresztą przypominam, że wśród osób LGBT również są osoby wierzące), a z nagrobkami to już w ogóle zabrnąłeś w krainę fantazji. Nie przeczę, że bójki z kierowcą ciężarówki z płachtami można było uniknąć i to jest godne kary, ale jak już wykazałam wyżej – za znacznie cięższe pobicia ludzie odpowiadają z wolnej stopy, a tu tymczasem dwa miesiące aresztu dostały aktywistki, które rozwaliły instalację właśnie nawołującą do nienawiści za sprawą szerzenia bzdur na ich temat (na przekór zakazowi sądowemu!). To kierowca tego pojazdu był tu pierwszym symbolicznym agresorem, a po wypowiedziach niektórych prawicowych polityków, jak i ostatnich wydarzeniach z naznaczaniem mieszkań gejów i pobiciami pod klubami już wiadomo do czego ta polityka prowadzi. Przestań udawać, że usiłujesz tu być wyważony i sprawiedliwy, bo wiesz doskonale, że nie jesteś. Społeczeństwo popiera w większości partię, która z gnojenia tej mniejszości uczyniła kanwę całej niedawnej kampanii prezydenckiej, a media prawicowe i sam Kościół Katolicki napierdalają na nich od 3 dekad z konsekwencją zakrawającą na paranoję – nie dziw się więc, że potrzebują się bronić. A tęczowa flaga jest absolutnie pokojowym i niegroźnym symbolem o historii dłuższej niż niejedna flaga państwowa, symbolizującą społeczność, która wcześniej nawet symbolu nie miała, bo w wielu miejscach na świecie była i nadal jest prześladowana. Ty i Tobie podobni powielacie cyniczną narrację o gejowskim terrorze, bo do szpiku kości przeraża was ich odmienność, a dzięki przewadze siłowej możecie wyprzeć z siebie świadomość, że problem tak naprawdę tkwi w waszych kompleksach i jesteście gotowi zabrnąć w najbardziej skrajną irracjonalność i tendencyjność, oby tylko postawić siebie w roli ofiar niewiadomego ucisku. Masz tu swoich miniterrorystów z wczorajszego protestu: PRZEMOC I GWAŁT NA POLSKIM SPOŁECZEŃSTWIE pokaż całość

  •  

   @m76859: „Jeden przykład” – znajdź kolejne. Bo to, że jedna kretynka o fioletowych włosach coś odjebała, to naprawdę nie jest ani wina orientacji seksualnej, ani odpowiedzialność środowiska LGBT. Owszem, nawiązywanie do estetyki wszechobecnej religii, której kościół namiętnie się do mniejszości seksualnych przypierdala, ma miejsce, bo jest formą pastiszu – jest odpowiedzią na działania KK, i wielu wierzących też tę formę ironicznego dialogu rozumie. Nadal jednak LGBT nie fajczą kościołów ani nie atakują nikogo za wiarę (a cmentarze w ogóle nie mają z tym nic wspólnego) – czego o drugiej stronie powiedzieć zdecydowanie nie można. Konsekwentnie oczekujesz pokory od środowiska, które jest gnębione, a w ciągu ostatniego roku zostało już przez rządzących podstawione pod ścianą. Nie jesteś sprawiedliwy, bo tak Ci wygodniej.

   Jedna, dosłownie jedna sytuacja, gdzie dwie aktywistki pocięły płachtę zrównujące je i całą ich społeczność z pedofilią oraz wdały się w bójkę z kierowcą pojazdu, który jeździł pomimo sądowego zakazu szerzenia tej bezczelnej dezinformacji. Słyszałam już wszystko – że mogły zamordować, że terrorystki, że nawołują do agresji, że agentki obcego wywiadu. Nosz kurwa jebana w wasze ucho mać. Kibole z maczetami norma, rzucanie kamieniami w skłoty norma, wpierdole pod klubami norma, wywieszanie zdjęć posłów opozycji na szubienicach norma, przynoszenie bomby na marsz równości norma; bójka i pocięta płachta? TERROR! Chuj tam z proporcjami, chuj z rigczem, ważne że światopogląd nienaruszony.

   Oraz tak, boisz się odmienności. Inaczej nie pragnąłbyś tak zaciekle sprowadzania ich na glebę za upomnienie się o równe traktowanie. Wiesz, sam ten fakt, że zniszczenie płachty z dehumanizującymi hasłami przeszkadza Ci bardziej niż dehumanizujące hasła... Jakim Ty jesteś szmaciarzem bez kręgosłupa, winszuję.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

 •  

  Policja broni pomnika chrystusa króla. Otoczyli go radiowozami i kordonem. Kilkanaście radiowozów, kilkadziesiąt funkcjonariuszy. To jest neutralny światopoglądowo kraj. Pomnik Kopernika 50 metrów dalej bez żadnej obstawy

  #bekazprawakow #lgbt #warszawa #bekazkatoli #heheszki

  źródło: Screenshot_131.png

  •  

   @korin_: O definicję prawicy czy prawaka? Bo to drugie faktycznie jest pojęciem z natury negatywnym, w taki sam sposób w jaki pojęcie „kibol” wyróżnia daną osobę od innych „kibiców”; tak działają słowa i ich definicje. A wyraz ten nie służy do określenia danego światopoglądu, tylko pewnej postawy okazywanej przez część osób o światopoglądzie prawicowym (któregokolwiek jego odłamu). Rozumiem Twoją niechęć do dychotomii lewica/prawica, ale trochę nie o tym tu rozmawiamy, a akurat w zaistniałych okolicznościach nie jest trudno określić do kogo dane pojęcia się odnoszą i dlaczego. Trochę dziwny moment obierasz na takie dylematy ¯_(ツ)_/¯ pokaż całość

  • więcej komentarzy (40)

 •  

  #heheszki #humorobrazkowy #humor #zeglarstwo #jachty tak trzeba żyć, jebac biedę

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: FB_IMG_1596360265449.jpg

 •  

  Parady równości i marsze równości (w wielu, zwłaszcza anglojęzycznych, krajach parady/marsze Dumy – Pride parades/marches) – imprezy plenerowe celebrujące akceptację społeczną i własną lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer (LGBTQ) oraz ich osiągnięcia, przysługujące im prawa i poczucie dumy.

  #heheszki

  źródło: Untitled-1.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika sadistikexekution

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.