•  

  Program uwaga. Wywiad- bez maski. Nakurwianie do kamer i przez telefon-z maską.¯\_(ツ)_/¯

  źródło: IMG_20200330_201507.jpg

 •  

  To prawda, że rozpocząłeś treningi MMA?
  Krzysztof Zimnoch: Tak, ćwiczę zapasy i MMA, ale nie jest to dla mnie pierwsza styczność ze sportami kopanymi, bo jako dziecko z braćmi i wujkiem bawiłem się w tzw. przewalanki na trawie. (。◕‿‿◕。)

 •  

  Jeżeli już pozbyłeś się złudzeń
  i zrozumiałeś, że czerń to także biel, własne ja to także inni, życie to także śmierć
  a może śmierć to także życie - możesz poczuć się sobą.
  Nie czujesz się kimś obcym w tym świecie.
  Kimś, kto przechodzi tu tylko na okres próbny.
  Kimś, kto pojawił się tutaj dzięki czystemu zrządzeniu losu.
  Wreszcie zaczynasz pojmować własną egzystencję jak coś absolutnie fundamentalnego.
  Nie próbuję przekonać Cię do tej idei.
  Nie próbuję Cię nawrócić.
  Chcę, żebyś się nią bawił.
  Chcę, żebyś pomyślał o jej możliwościach.
  Nie próbuję niczego Ci dowieść.
  Po porostu proponuję ją jako jedną z możliwości postrzegania życia.
  A więc...

  Załóżmy, że mógłbyś każdej nocy
  śnić sen, jaki tylko zapragniesz.
  Wtedy mógłbyś na przykład śnić podczas jednej nocy
  o 75 latach Twojego życia.
  Lub jakimkolwiek innym okresie czasu.
  I, oczywiście, na początku swej przygody w krainie snów
  spełniłbyś wszystkie swoje życzenia.
  Zasmakowałbyś każdej przyjemności.
  I po kilku takich siedemdziesięciopięcioletnich nocach
  pełnych najróżniejszych przyjemności
  powiedziałbyś 'No cóż, to było całkiem niezłe!'
  'Ale teraz czas na niespodziankę - '
  - sen, który nie będzie podlegał mojej kontroli'
  'Gdzie coś mi się przydarzy, coś nieoczekiwanego.'

  Podobałoby Ci się to.
  I budząc się, powiedziałbyś
  -'Wow, mało brakowało, nie?'
  Potem stawałbyś się coraz bardziej żądny przygód coraz bardziej skory do ryzyka w tym śnie, który byś śnił.

  W końcu śniłbyś o byciu tutaj.
  Śniłbyś sen o życiu.
  Życiu, którym właśnie teraz żyjesz.
  To byłoby jedną z nieskończenie wielu możliwości,
  które byś miał. Możliwością, w której nie jesteś bogiem.
  Ponieważ cała boska natura zawarta w Tobie
  polega, zgodnie z tą ideą, na udawaniu, że się nim nie jest.
  Więc cała idea polega na tym, że każdy jest w istocie
  ostateczną rzeczywistością, nie bogiem w politycznie władczym sensie,
  ale bogiem w sensie bycia sobą.
  Bycia podstawą podstaw, czymkolwiek ona jest.

  I Ty właśnie jesteś tym wszystkim.

  pokaż spoiler Tylko udajesz, że jest inaczej.
  pokaż całość

  +: Cronox
 •  

  Jedziemy samochodem z Krystyną i jej mężem, moim kumplem.
  Kumpel do Krystyny ( która prowadzi auto):
  - Zobacz czy ta dioda od gazu miga
  Na to Krystyna:

  pokaż spoiler - Raz miga raz nie miga.


  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  +: s...n, a...c +3 innych
 •  

  Jedziemy samochodem z Krystyną i jej mężem, moim kumplem.
  Kumpel do Krystyny ( która prowadzi auto):
  - Zobacz czy ta dioda od gazu miga
  Na to Krystyna:
  - Raz miga raz nie miga.

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Znalezione w sieci...

  Banksterski atak na Volkswagena – prawdziwe przyczyny

  Grzechem Volkswagena było to, że program w komputerze wyczuwa kiedy samochód jest testowany na rolkach, gdyż testy mają powtarzalne fazy (symulacja jazdy po autostradzie, w korku ulicznym, na zwykłej drodze itd.) i wtedy dopasowuje pracę silnika tak, by wyniki pomiarów były w granicach dopuszczalnych emisji zanieczyszczeń. Magazyn Consumer Reports podaje jednak, że większość nowych samochodów ma podobne algorytmy w komputerach pokładowych, rozpoznające czy prowadzony jest test na rolkach czy też nie – z uwagi na niebezpieczeństwo np. automatycznego uruchomienia hamulców. EPA jednak uznała, że w przypadku Volkswagena to, że program komputera rozpoznaje test, jest przestępstwem. Nieważne jest, że to, że samochody Volkswagena emitują więcej zanieczyszczeń w warunkach normalnych, niż w laboratoryjnych jest wynikiem koniecznego kompromisu pomiędzy czystością, a wydajnością.
  Dlaczego więc dyrekcja Volkswagena spanikowała, a prezes Martin Winterkorn zrezygnował. Nastąpiło to na pewno z braku ich wiedzy na temat oprogramowania i założeń jakie były podstawą do jego stworzenia. Doszła do tego presja mediów, które jednogłośnie uznały, że firma dopuściła się skandalicznego oszustwa. Nie ma takiej możliwości by samochody z silnikiem Diesla nie emitowały w ogóle zanieczyszczeń, a uzyskanie takich „norm” jest celem EPA – amerykańskiego zielonego Gestapo.
  Należy się więc zastanowić dlaczego nastąpił atak na największego niemieckiego producenta samochodów (prawdopodobnie po Volkswagenie przyjdzie kolej na Audi i BMW). Sądzę, że może to być ostrzeżenie dla niemieckiego rządu w.s. konieczności przyjęcia nieograniczonej ilości „uchodźców”, którzy dotąd zamieszkiwali tereny planowanego Wielkiego Izraela. Wiadomo, że za „skandalem” z Volkswagenem i „uchodźcami” stoi mafia Rotszyldów, która finansuje tych ostatnich, jednocześnie szukając miejsca dla ulokowania przeszkadzających w influksie żydowskim Arabów. Przy okazji osłabi się Europę i Niemcy, by Wielki Izrael mógł być jedynym na Ziemi mocarstwem. Niemcy, które znów stały się potęgą, choć są na razie kontrolowane przez syjonistów, mogą się stać zagrożeniem dla żydów, szczególnie gdy nastąpi ich exodus do Wielkiego Izraela, po planowanej wielkiej fali antysemityzmu.
  Przy okazji warto przypomnieć poprzedni atak na Niemcy, tym razem Lufthansę – katastrofą samolotu, która to miała być rzekomo spowodowana przez pilota – samobójcę, co przy okazji naruszyło dumę narodową Niemców i ich zaufanie do siebie. Afera z Volkswagenem tylko doleje oleju do ognia.
  To, że niemiecki rząd przestaje się podporządkowywać żydowskiej satanistycznej kabale świadczą plany opuszczenia koalicji antyrosyjskiej, w tym poparcie wraz z Francją działań wojskowych Rosji w Syrii aby zakończyć powodującą fale exodusu wojny. Niemieckie wojska angażują się też w Iraku, po stronie rządowej w rejonie Kurdystanu. Prorosyjskie nastawienie widać też ze strony Austrii i Hiszpanii, tak więc nie ma się co dziwić, że banksterom robi się coraz goręcej. Atak na Volkswagena może być więc próbą zastraszenia tej nowej koalicji.
  Jim Stone zwraca też uwagę na wyjątkowo oszczędne nowe modele Volkswagena, w tym XL1 z pięciokrotnie mniejszym (!) zużyciem paliwa niż w przeciętnych samochodach. Nie trzeba podkreślać jakie może mieć to skutki dla przemysłu petrochemicznego, a także dla promowanego przez banksterskie media oszustwa, że samochody są jedną z głównych przyczyn globalnego ocieplenia. Kolejnym, być może jeszcze większym zagrożeniem dla globalnych terrorystów przemysłowych był przygotowany już do produkcji w Chinach stosunkowo tani samochód elektryczny, którego baterie mają mieć bardzo krótki czas ładowania 15 minut. Volkswagen miał na to przygotowane 22 miliardy Euro, co jest niemal równoważne karze jakie nałożyła nań EPA. Przypadek?

  Zniszczyć Niemcy – Bilderberg 2015
  Szukający azylu imigranci służą jako tarcza ochronna dla ogromnej armii dżihadystów, zaplanowana na posiedzeniu Grupy Bilderberg operacja zdestabilizuje Europę i jest milowym krokiem na drodze do Nowego Porządku Świata.
  15 sierpnia na niemieckim portalu informacyjnym MZW-Widerstand.info został opublikowany dokument z posiedzenia Grupy Bilderberg. Dokument w języku niemieckim zawiera plan zniszczenia największej gospodarki UE – Niemiec. Co ciekawe, wszystkie złożenia planu zbiegają się dokładnie z tym co proponuje finansista George Soros, lobbysta bankierów z rodziny Rothschild, członek Grupy Bilderberg, organizator corocznego szczytu ekonomicznego w Davos oraz jeden z głównych ideologów Nowego Porządku Świata.
  TREŚĆ DOKUMENTU
  W dokumencie czytamy: „Na drodze do zjednoczenia USA i Europy stoją zróżnicowane bogactwa poszczególnych krajów, dlatego zamiast podnieść poziom krajów biednych łatwiej będzie zubożyć bogatsze kraje Europy. Bogatsze kraje będą musiały pokryć zadłużenie uboższych, najistotniejszym krajem w Europie są Niemcy, dlatego trzeba je zadłużyć na pokolenia, a sami Niemcy muszą zrozumieć, że trzeba pomagać innym i być chętnym do współpracy. Należy do tego wykorzystać wszystkie możliwości, jakie się nadarzą, a jeżeli dojdzie do jakichkolwiek protestów to będą one jedynie ze strony organizacji prawicowych, od których większość społeczeństwa się dystansuje i nie przyłączy się do nich, z tego względu, że poprzez wieloletnie wychowanie społeczeństwa i propagandę nie będą oni ryzykowali, że zostaną posadzeni o prawicowe poglądy. Ze względu na możliwość wojny religijnej muzułmanie bardzo się nam przysłużą w utracie tożsamości narodowej, która musi być wykorzeniona, wszystko musi się dokonać do roku 2018.”
  GEORGE SOROS
  „UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie… UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji… Środki na ten cel można pozyskać emitując długoterminowe obligacje.”
  Soros nie tylko chce zadłużyć kraje UE sprowadzając miliony imigrantów ale utworzył również program o budżecie 150 mln zł na walkę z każdym słowem sprzeciwu wobec tej zaplanowanej inwazji Europy i Polski. Program zwalczania „mowy nienawiści” to projekt kneblowania ust wszystkim oponentom islamizacji Polski, jest on finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  DŻIHAD W EUROPIE
  Ta armia zmierza prosto do wyznaczonego miejsce docelowego gdzie będzie oczekiwać na iskrę, która zapali Dżihad. W Koranie i muzułmańskiej tradycji dżihad oznacza wszelkie starania podejmowane w imię szerzenia i umacniania islamu: zarówno poprzez walkę zbrojną, jak i nawracanie niewiernych. Do rozpoczęcia świętej wojny z niewiernymi będzie potrzebna początkowa iskra, być może kolejna prowokacyjna akcji Fałszywej Flagi, być może będzie to atak terrorystyczny wymierzony w islamistów.
  W mediach systemowych uruchomiona została wojna propagandowa, w której rozmiar manipulacji przestaje już być akceptowalny przez społeczeństwo. Na ekranach telewizorów przedstawiane są obrazy ubogich rodzin z małymi dziećmi, te dzieci są celem wyłapywanym w tłumie imigrantów przez systemowych operatorów kamer i reporterów telewizyjnych dla poruszenia naszych serc oraz gruczołu łzowego aby zatuszować brutalny obraz muzułmańskiej inwazji Europy.
  W opisanym wcześniej artykule z 15 sierpnia znajduje się jeszcze jedna niepokojąca informacja, o ile plan zadłużenia Niemieckich podatników utrzymaniem milionowej fali emigrantów został już wprowadzony w życie, to realizacja kolejnego planu jest jeszcze przed nami. Niemiecki serwis powołuje się na informacje pochodzące od amerykańskiego oficera NATO, który mówi o użyciu wojsk Blacka Water do wywołania zamieszek i wprowadzenia Wojny Domowej.
  Pragnę zaznaczyć, że podane informacje nie są potwierdzone, niemniej przedstawiony scenariusz wydarzeń daje nam szanse spojrzenia na problem w szerszej perspektywie i samemu ocenić, jak bardzo jest on realny do zrealizowania. Dla wielu ludzi opis wydarzeń będzie odebrany jako kolejna teoria spiskowa ale dla tych wszystkich, którzy uważnie śledzą wydarzenia zarówno w USA (obozy FEMA), jak i w Europie (napływ żołnierzy Państwa Islamskiego), scenariusz wydaje się nie tylko bardzo prawdopodobny ale wręcz pozwala poukładać wszystkie puzzle w jedną całość.
  BLACK WATER (ACADEMI)
  Jest to prywatna organizacja wojskowa założona w 1997 r. Firma jest alternatywnie nazywana firmą najemniczą lub ochroniarską. szkoli ponad 40 000 osób rocznie, z wielu wojskowych służb oraz innych, różnorodnych agencji.
  Blackwater jest obecnie największym z trzech prywatnych przedsiębiorstw, z którymi współpracuje Departament Stanu USA, mającym 987 operatorów, z czego 744 to obywatele Stanów Zjednoczonych. Co najmniej 90 procent dochodów pochodzi z rządowych kontraktów, a dwie trzecie z nich to tzw. kontrakty no-bid, czyli takie, do których realizacji została wybrana tylko jedna firma ze względu na doświadczenie w tej dziedzinie.
  3 października 2007 r. dziennik Washington Post opublikował artykuł o ewakuacji polskiego ambasadora Edwarda Pietrzyka po ataku rebeliantów w Iraku przez helikopter MD-530F firmy Blackwater, wydarzenie było opisane również przez Telewizja Polska i Polska Agencja Prasowa.
  CZARNY SCENARIUSZ
  Scenariusz wydarzeń według amerykańskiego oficera NATO został opracowany przez amerykańskie think tanki i przewiduje w latach 2020-2025 wojny domowe w USA i Europie. Plan przewiduje wykorzystanie żołnierzy z jednostek specjalnych BlackWater, które mają prawo do przewożenia broni na terenie Europy i USA, dzięki czemu najemnicy będą mogli przetransportować na ciężarówkach amunicje pod ośrodki dla uchodźców wielu dużych miast jednocześnie, co miałoby doprowadzić do niewyobrażalnego chaosu w Europie i USA.
  BROŃ DLA „UCHODŹCÓW”
  Zaledwie 2 tygodnie temu grecka policja przechwyciła transport prawie 10 tysięcy sztuk broni, która była transportowana jak pomoc humanitarna dla „uchodźców”.
  Jesteśmy w trakcie kolejnego etapu na drodze do pełnej kontroli społeczeństwa, po stworzeniu chaosu ludzie sami będą prosić o większą kontrolę, sami oddadzą wolność w zamian za zaprowadzenie porządku, według przygotowanego planu 3 kroków: Problem Reakcja Rozwiązanie.

  Ujawniamy tajny raport Bilderbergów.
  Do wyłącznego użytku członków zgromadzenia Bilderberg.
  Uwagi końcowe przewodniczącego zgromadzenia :
  „Trans humanizm. Przekraczanie nowej granicy”.
  Jeśli nadal będziemy utrzymywać kontrolę nad masami przez klasyczny model pracy najemnej, zbudowanej na masowej produkcji i masowej konsumpcji, to kolejny kryzys uderzy w konsumentów poprzez dystrybucję części majątku utworzonego przez system pracy. Przetrwanie gatunku ludzkiego, ochrona i trwałość biosfery oraz harmonia działalności człowieka z przyrodą, wymaga całkowitej reorganizacji naszych sposobów myślenia, organizacji i produkcji.
  Jak wszyscy wiemy, w rzeczywistości nasz cel realizowany jest poprzez całkowicie bezużyteczną akumulację bogactwa i pozorne ratowanie systemu gospodarczego, który był używany przez nas ,przez ponad trzy stulecia i stał się niezgodny z naszą nową wizją
  przyszłości.
  Celem naszych działań jest życie wieczne, już dziś człowiek, może żyć dwa stulecia dzięki ambitnej idei trans humanizmu, którą musimy rozwijać i propagować w celu wspierania idei
  powstawania nowego człowieka – Super człowieka.
  Szanowni państwo :
  Nasze technologie pozwalają nam obecnie wprowadzić program „rozszerzonej rzeczywistości”. Nasze technologie są w pełni rozwinięte. Jesteśmy gotowi, aby żyć
  dwa stulecia. Nasza nano-technologia pozwala nam naprawić ciało od wewnątrz, dekodować ludzki genom, a to pozwoliło nam ponownie zrozumieć starzenie się komórek. Procesowi temu nie jesteśmy jeszcze w stanie zapobiec całkowicie, ale możemy je spowolnić.
  Nasza wiedza o komórkach macierzystych pozwala nam zregenerować jakiekolwiek tkanki lub narządy, które stają się wadliwe.
  Wreszcie szanowni państwo, nasz ludzki genom pozwala nam wybrać najbardziej odpowiednie i skuteczne elementy dziedzictwa genetycznego, nie mówiąc już o pewnych
  modyfikacjach przez, które możemy w końcu również zwiększyć nasze możliwości fizyczne i psychiczne.
  Nasi znakomici poprzednicy 30 lat temu naiwnie myśleli, że mogą poprawić gatunek ludzki za pomocą metod stosowanych w celu optymalizacji ras psów w drodze krzyżowania. Jednak te wady „nazizmu” pozwoliły nam na poszukiwanie nowych sposobów działania, które pozwoliły nam osiągnąć sukces jaki dziś świętujemy.
  Dotarliśmy w końcu do tajemnicy życia wiecznego, ostatecznego podboju człowieka, by w końcu stać się bogami i mistrzami, tak jak nasi przodkowie.
  Wszyscy tutaj zgromadzeni, jesteśmy Alfą i Omegą tego nowego świata, który otwiera się na nas i dlatego mamy prawo jako twórcy praw i religii rządzić ludźmi i ich życiem.
  Oczywiście rodzi to problemy z uruchomieniem absolutnie ogromnego wyzwania i to było celem naszych komitetów, klubów, bractw uczestniczących w intensywnych seminariach .
  Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że nasze środowisko i planeta, nie może znieść życia wiecznego idącego w dziesiątki miliardów ludzi. Wszyscy tutaj zebrani wiemy, że nieskończony wzrost liczby ludności na świecie jest skończoną aberracją intelektualną.
  Wszyscy musimy zrozumieć, że świat zawsze podzielony był na dwie kasty, śmiertelnych i nieśmiertelnych. Powrócimy do czasów w, których bogowie będą żyć, a niewolnicy będą
  umierać, taki jest los mas pracujących w sytuacji, gdy nie mają nic do stracenia.
  Przypominam wam, że głównym narzędziem kontroli jest dawanie ludziom sztucznej korzyści, oraz dawanie złudzenia straty w przypadku buntu. Wszystkie te rzeczy tworzyliśmy, aby powrócić do nieśmiertelności, kosztem pracy człowieka i jego wkładu w odkrywanie starej technologii, która posłuży tylko nam i naszemu celowi.
  Przypomnę wam najważniejsze działania, które zostały przegłosowane jednogłośnie, zgodnie z zasadami dotyczącymi ochrony prywatności naszych Wielkich Mistrzów.
  Działania te zostaną zastosowane, dostosowane i wdrożone w każdym kraju i obszarze geograficznym. Początkowym celem jest depopulacja i wyludnianie dla ochrony środowiska, z wyłączeniem zakresu naszej zdolności do wykorzystania wszelkich broni jądrowej, która może stworzyć nieodwracalne szkody dla naszej planety.
  Narzędzi mamy niewiele, ale ich łączna skuteczność jest formą wielowymiarowego rezonansu, osiągniemy to, co nazywamy „mnożnikiem sił wojskowych”.
  Jest to zawsze doskonały tryptyk:
  1 – kryzys gospodarczy
  2 – wojna domowa
  3 – masowe epidemie.
  Tak było, jest i tak będzie!
  Za pomocą tych trzech narzędzi osiągniemy ostateczne zmniejszenie populacji światowej z 7 miliardów ludzi, do optymalnej wartości 500 milionów żywych istnień.
  Pomimo naszych ogromnych wysiłków na rzecz zmniejszenia populacji, kieszenie ocalałych mogą zagrozić naszej egzystencji na Ziemi. Jednak te zamożne kieszenie nie powinny spowodować nam większych problemów, ze względu na ich dezorganizację, izolacje i niemożności opanowania wszystkich obecnych technologii, ponieważ ich mała ilość, powinna znacznie ograniczyć ich moc szkodzenia naszym interesom.
  Wierzymy, że w ciągu kilku lat wielu z nich zniknie, a nieliczni, którzy pozostaną, wymrą w ciągu kilku pokoleń. Każda grupa, która będzie nam zagrażać, zostanie unicestwiona, tak jak miało to miejsce wielokrotnie w historii.
  Naszym głównym historycznym wrogiem w realizacji naszego planu były, oczywiście, państwa narodowe.
  Globalizacja, instytucje ponad narodowe, instytucje europejskie i masowa imigracja są wszystkimi narzędziami, które są stosowane z wielkim powodzeniem od lat 30-tych (XX wieku), dziś tożsamość, uczucia i przekonania zostały znacznie obniżone, tak jak uczucia patriotyczne.
  Pieniądze i nieruchomości stały się podstawą wartości . Upolitycznienie mas zostało znacznie zmniejszone, silne narody, teraz stają się kruche i mogą być podważane i niszczone od
  wewnątrz.
  Dlatego musimy kontynuować politykę imigracyjną, co pozwala przyciągnąć znaczne rzesze ubogich z południa do zubożałych krajów Północy. Stale musimy wzmacniać islam jako
  najbardziej radykalny ruch religijny, podsycać nienawiść i brak jedności wśród ludzi.
  Podczas tworzenia załamania gospodarczego, to absurdalne wojny kultur, które rozwinęły się w każdym kraju pod naszym bokiem, zdobędą większość tych krajów poprzez system wojen domowych prowadzonych na wielką skalę, w których każda wspólnota będzie dbać o siebie, by zabić jak największą liczbę członków innych społeczności.
  Czarni przeciwko białym w USA, muzułmanie wobec chrześcijan w Europie …
  Wojny domowe mają ogromną zaletę, niszczą ludzi, bez konfrontacji między krajami, które
  wreszcie mogą doprowadzić do niepożądanej globalnej wojny nuklearnej.
  Wreszcie, gdy wojny zniszczą kraje, będziemy działać na rzecz rozprzestrzeniania się wirusów, takich jak Ebola.
  Nasz projekt 2.0 GM, który przechodzi skuteczne testy zbiera dla nas cenne dane epidemiologiczne i socjologiczne (zachowanie osób zmagających się z chorobami), co pozwala nam określić naszą zdolność do nasycenia systemów zdrowotnych, które w każdym
  przypadku są już znacznie zniszczone, między innymi przez wojny domowe.
  Wszystkie te elementy, zniszczą nieprzygotowanych i podzielonych ludzi, ponieważ są zależni od wszystkich systemów wsparcia, narażonych na nasze działania.
  Załamanie gospodarcze szybko rozprzestrzeni się na całym świecie. Chiny załamią się pod ciężarem problemów społecznych i Rosji, która nadal stanowi wymyślony przez nas problem, teraz, wszystko zmierza do rozwiązania naszego problemu w 2015 roku.
  Nie wykluczamy, że części ludzi nie da się przekonać, za pomocą skierowanej przeciwko nim broni , będą oni bronili się przed przyjęciem programu depopulacji i przystąpienia do naszej
  ideologii życia wiecznego.
  Mimo to ideologia społeczeństwa dwu kastowego i życia wiecznego zwycięży!
  Macie szansę się przyłączyć , albo do 2080 roku wasze dzieci i wnuki będą martwe !!!
  Jesień 2014
  pokaż całość

 •  

  O co cho?

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: image.jpg

 •  

  - O, zobacz słońce wyszło!
  - Ta, chyba sie odlać ...

  +: Gracz, p............a +2 innych
 •  

  #365styczen 5/365

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: butelka.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika sandokanpsie

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.