cośtam

 •  

  Jestem na takiej grupce - budowa domów xD
  Chyba szykuje się nowa postać w uniwersum #kononowicz
  XD

  źródło: szkolna xD.jpg

 •  

  #tokio2020
  XD

  źródło: 224129325_520845289002902_1754154444395081771_n.jpg

 •  

  Polacy 0 medali, a takie Kosowo, które nawet nie jest prawdziwym krajem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma już 2 złota xDD
  #tokio202

 •  

  W skrócie: Wykopowicze tworzą zdecentralizowaną platformę dystrybucji oprogramowania, która pozwoli na wysyłanie oprogramowania jak emaili. Zasady obrotu wtórnego są dowolnie kształtowane przez Twórców w "GameContract", czyli producent ma pełną kontrolę nad rynkiem wtórnym. Jesteśmy pierwsi na świecie, którzy wydadzą wolnorynkową grę.

  Rozdaliśmy na wykopie: 1.002 mln # / 21.37 mln # - więc jeszcze jest paliwa :) My mamy oczywiście skrypt do wysyłania, ale po co. Ja naprawdę czytam i wysyłam ręcznie każdy #. Wasze zdanie jest dla mnie ważne.

  Instalujcie WOLLETY i kręcimy małysza

  Whitepaper: https://hashup.it/whitepaper.pdf
  Strona o projekcie: https://hashup.it/
  Jak dostać # bez żadnych danych osobowych: https://hashup.it/howtogethash.pdf @marcinlewy dobra robota!

  @Fiemka przygotował zajebistą grafikę na stronkę, więc warto wbić zobaczyć jeszcze raz.

  Zgodnie z ankietą z Robercik Gryn wygrał: link do ankiety. Akurat robi teraz projekt krypto i szuka partnerstw :). Wziął komorę do skanowania ludzi i generuje na tej podstawie NFT, które jest nośnikiem informacji o rzeczywistości i można na jego podstawie wsadzać rzeczywistość do cyfrowego świata. Czyli na przykład Andrzej Duda robi sobie skan w komorze od Gryna i jeśli ktoś posiada to NFT to może grać jako Andrzej Duda w grach kompatibilnych z projektem od Gryna - podoba mi się. Gryn potrzebuje gierek zgodnych z jego systemem, a my mamy najnowocześniejszy system dystrybucji oprogramowaniem jaki istnieje i będzie totalny game changerem, bo ludzie w końcu zaczną posiadać oprogramowanie, które kupili. No jak tu nie zawrzeć z nim partnerstwa. Wyobraźcie sobie to. Jedziemy na E3, nudy jak co roku jakie premierki i cyk. Komora od Gryna do skanowania ludzi do cyfrowego świata razem z zdecentralizowaną platformą dystrybucji, która rozwali Steam, bo w końcu wprowadza coś nowego do systemu dystrybucji. No robilibyśmy razem takie dymy, że ciężko byłoby się nami nie zainteresować.

  Gryn nie czyta social mediów, ale uważnie czyta komentarze pod swoim projektem na Linkedin. Zaspamujemy mu go :)

  To jest nasza wiadomość do Gryna, skopiujcie ją i wklejcie swój adres. Każdy komentarz dostanie po 100 #. Bez limitu :) Czyli jedna osoba może dodawać dowolną ilość :) Zaspamujcie mu tego posta i profil w ogóle. Polubcie jego post, on robi naprawdę świetną rzecz: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6823902437372420096/

  We need you and you need us. We'll pump reddit together. https://hashup.it/

  W dodatku 5 osób zgarnia MetaHero warte 50zł które może sobie sprzedać lub potrzymać #hodl :)

  Jak on to mówi? #jedziemy

  Przy okazji zapraszam do obserwowania naszego pierwszego social media: https://www.linkedin.com/company/hashupit/
  I dołączenia do telegrama: https://t.me/HashUpIt

  Jeśli chodzi o najbliższe posty to:

  1. Za około 1-2 dni wrzucę post na temat rekrutacji do projektu nad pierwszą wolnorynkową grą, czyli taką której cena będzie ustalać się wolnorynkowo. Budżet na projekt wynosić będzie około 3 mln #, ja przekażę dokładny stack technologiczny w poście. To będzie w sumie historyczne zadanie. Bo jesteśmy pierwsi na świecie.
  2. Potwierdzenie statusu z Grynem, zobaczymy czy będzie nas chciał. Jak się nie uda to #lecimy do Jarzomba. Bardzo go lubię, trzeba dać mu szansę. Czuję że to się uda. Szanuję, że wygrał z Zaorskim. Kamil wow.
  3. Dokładny post z rekrutacją dla programistów, gdzie dokładnie opiszę każdy sektor MVP, co trzeba tam dowieźć i czego szukamy na tym etapie. Kontaktuje się ze mną masa programistów, co mnie bardzo cieszy :) Wierzę, że uda nam się zbudować razem po finansowaniu świetną firmę z 6h pracy dziennie lub 8h po 4 dni pracy. Oczywiście ze stawką rynkową za cały etat :). Badania pokazują brak utraty wydajności dzięki takiemu systemowi. Zobaczymy.
  4. Status z Jarzombem.
  5. Powiem o swoich motywacjach i dlaczego uważam, że odniesiemy sukces. Przedstawię się wszystkim, musicie znać CEO. To co robię zajmuje obecnie całe moje życie i nadaje temu sens. My naprawdę jesteśmy pierwsi na świecie!

  I co, klasycznie #rozdajo . # wysyłam w zależności od wartości komentarza od 100 do 5000#. Wedle uznania

  Myślę, że bardzo wartościowym byłoby pokazywać ile Wykopowiczy zaangażowanych jest w projekt. Będę aktualizować listę co post. Moi doradcy to pierwsza klasa, poznają mnie z bardzo wartościowymi ludźmi. 2/3 aktualnych advisorów to wykopki, lecz nie godzą się na publikacje pseudonimu na wykopie. Zrozumiałe.

  Lista chwały:

  @Kaioshin - grafiki
  @Fiemka - grafiki
  @sunnyhaze - Autor pierwszego mema o HashUp.
  @grass69 - Animacja film na youtube
  @ggAAs - pierwsza osoba, która napisała że tchnęliśmy w niego nowe życie :) Marketing, SEO
  @OrzechowySos - CEO, rzucił pracę i dla projektu
  @Szkolna17PsychoFan - Mobile CTO, będzie nam robił portfel
  @schaefer - PR
  @minejaszczur1337 - Junior engineer
  @AliSale_pl - Telegram
  @marcinlewy - przygotował nową wersję PDF how2get#

  To na pewno nie wszystkie osoby, pracuję nad listą. Na pewno z każdym postem będzie nas więcej :) Chodzi przecież o to, by wbić na reddit cali na biało. Przed redditem zrobimy polskie ICO, żeby ogarnąć bańkę czy dwie na LP, czyli żeby była płynność na naszym kochanym #.

  #up #programista15k #pracait #kryptowaluty #bitcoin #upit
  pokaż całość

  źródło: Zrzut ekranu 2021-07-23 o 10.05.20.png

 •  

  W nowym mieszkaniu mam do wyboru 20mb/s po kablu (Orange) lub 30mb/s radiowy (lokalny dostawca). Z internetu korzystam (oprócz wypoku) głownie do gier (MMO, nie FPS'y), filmy i praca zdalna. Które łącze powinienem wybrać?
  #internet #komputery

 •  

  Mirki i Mireczki, co sie odjebało ( ͡£ ͜ʖ ͡£)
  Ktoś z Was siedzi w kryptowalutach? Gdybyście kupili $SHIB (Shiba token) za 17 dolarów 115 dni temu to dziś mielibyście 8 milionów dolarów. LINK

  No to kupiłem właśnie 1,000,000,000 (miliard) tokenów $HUA - CHIHUAHUA.ARMY
  Aktualna cena: $0.0000000336540
  Jak cena urośnie do $0.001 (1/10 centa) to tokeny będą warte 1 milion dolarów. Brzmi dobrze? To czytajcie dalej.

  CZAS NA NAJWIĘKSZE #rozdajo W HISTORII WYKOPU! I

  Chihuahue można kupić na razie tylko na zdecentralizowanej giełdzie pancakeswap, a jest duża szansa że wejdzie na Gate.io co sprawi, że napływ kapitału będzie potężny i możecie stać się bogaci razem ze mną.
  DODATKOWO CENA BNB (binance coin) JEST TERAZ NISKA I MOŻE UROSNĄĆ O 100% W SKALI ROKU CO MOŻE SPRAWIĆ, ŻE ZAROBIE NIE MILION ALE DWA MILIONY ZŁOTYCH! KUMULACJA!
  Jeżeli cena osiągnie $0.001 to ogłaszam co następuje:
  Każdy kto zaplusuje ma zagwarantowane 100 zł (STO ZŁOTYCH)

  +

  Wylosuje 200 osób które dostanie po 1,000 zł (TYSIĄC ZŁOTYCH)

  +

  1 osoba która dostanie 100.000 złotych (STO TYSIĘCY ZŁOTYCH)

  ZASADY ZNACIE ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

  PLUSUJESZ, lub KOMENTUJESZ i bierzesz udział w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
  POMYŚLCIE JESZCZE CO SIĘ STANIE JAK ELON ZATWEETUJE O CHIHUAHUA

  #rozdajo #heheszki #kryptowaluty #shitcoin #chihuahua #hua #chihuahuaarmy #bitcoin #doge #dogecoin #nowylad
  pokaż całość

  źródło: chihuahua.army.png

 •  

  tldr: Generalnie przypadkiem stworzyliśmy technologie o 25 lat wyprzedającą Steam, te nowe sklepy z grami się przecież niczym od siebie nie różnią xD. Z tej okazji przez najbliższe 2 miesiące będziemy rozdawać wykopkom tyle # - nowej jednostki wymiany wolnorynkowym oprogramowaniem ile wlezie.

  zapraszam wszystkich na meet gdzie odpowiadam na pytania: do 17 do 22
  https://meet.google.com/xwd-cmxk-ivi

  Whitepaper: https://hashup.it/whitepaper.pdf
  Strona o projekcie: https://hashup.it/
  Jak dostać # bez żadnych danych osobowych: https://hashup.it/howtogethash.pdf

  Generalnie BEP20: 0x2ce9DAaaecF41914504d60Ea9c7C8dF1dC44BA9f Dodawajcie to do metamaska czy innych portfeli. Na scentralizowane giełdy wejdziemy w przeciągu 3-6 miesięcy.

  Wysyłajcie swoje adresy, na każdy adres wysyłam wedle uznania od 100# do 5000#. Będę wszystko czytał, im będę widział że ktoś poświęcił więcej czasu na napisanie merytorycznego komentarza tym więcej # dostanie. Spędźcie chwilę na naszej stronie, przeczytajcie whitepaper. To naprawdę nie jest kolejny kryptowalutowy scam, tylko jeden z najlepszych wykorzystań blockchain jakie widziałem.

  Wszystko zaczęło się tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/57572717/w-skrocie-plan-pierwszej-polskiej-otwartej-na-spol/
  Dziękuję za wszystkie plusy, bez osób które potem do mnie napisały projekt zostałby porzucony.

  Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad #, prowadziliśmy calle które były publiczne, godziny spędziliśmy nad whitepaper. Projekt ma ogromny potencjał,

  Nie chce żadnych waszych danych tylko wasze adresy Binance Smart Chain, na które będę wysyłał # ile wlezie.

  Wszystkich # jest 2 137 000 000, chociaż w obrocie przed wejściem na nowy blockchain będzie 1 037 000 000 #. Wykopki dostaną 21 370 000#, więc około 2.1%, które jakkolwiek by to nie brzmiało na ten moment są już warte około 2mln złoty :)

  Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale najlepsze kryptowaluty postają właśnie w taki sposób jak ta. Razem ze zdecentralizowaną społecznością.

  Roadmap tylko dla wykopków:
  1. Rozdajemy tyle # na wykopie ile wlezie, płacimy za pracę przy projekcie #, zatrudniamy co lepszych programistów i menagerów chcących rzucić korpo albo janusz-soft tak jak ja.
  2. Robimy taką pompe na reddicie, że każdy tutaj będzie zarobiony po pachy a my zgarniemy wystarczająco kasy żeby dowieźć temat do końca w przeciągu najbliższych 3-5 lat.

  Roadmapa projektu:

  1. Obecnie pracujemy nad pierwszą wolnorynkową grą, której będzie 10 000 sztuk, będzie ją można kupić tylko za #.

  2. Przed premierą pierwszej wolnej gierki robimy pompę na reddit. Premiera pierwszej uwolnionej gierki to 17.09.2021. Gierka będzie listowana na GameCap.io, taki spis wszystkich wolnorynkowych gier. Od razu po premierze będą możliwe przeprowadzania IGO czyli Inicial Game Offering. Taka zupełnie nowa metoda finansowania oprogramowania.

  Kod # na Binance Smart Chain: https://bscscan.com/address/0x2ce9daaaecf41914504d60ea9c7c8df1dc44ba9f#code

  Taguję #rozdajo , bo w końcu robię największe kilku miesięcznie rozdajo jakie wykop widział. I choćby 1 # kosztował 10$ a mi zostanie 1mln # dla wykopków to je dostaniecie :).

  Generalnie ciągle rekrutujemy i potrzebujemy waszej promocy. Więc jak ktoś chce rzucić korpo, albo janusz-soft to zapraszam do nas. Narazie płacimy #, ale pewnie zaraz będzie już normalna kasa, bo projekt jest zbyt dobry by go nie wdrożyć. Zresztą już mamy nawet jakieś drobne.

  #programista15k #kryptowaluty #programowanie #praca #pracait #pracazdalna #blockchain

  I przede wszystkim => #up . Pod tym tagiem wrzucam zlecenia na zadania.

  Grupa na FB gdzie rekrutujemy i dajemy zadania za #: https://www.facebook.com/groups/197840615394908
  Programistów zachęcam do zapoznania się z whitepaper i zakładką MVP, teraz skupiamy się na dostarczeniu tego rozwiązania. W przeciągu 2-3 miesięcy chcemy dostarczyć platformę do generowania IKO czyli Inicial Key Offering.

  Będziemy potrzebować pomocy, wybierzcie do kogo najpierw uderzamy.

  Wołam plusujących poprzednie wołanko, żeby jak najwięcej osób dostało #. Oby serwery wykopa wytrzymały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Obiecujemy, że jak dowieziemy temacik to kupimy wykopa i naprawimy tagi.

  Szykuje mi się ciekawa przygoda, dzięki za wszystko. Najbliższe 5 lat będę prawdopodobnie pracował nad tym projektem, rzucam pracę w janusz-sofcie i lecimy uwolnić rynek oprogramowania. Trzymajcie za nas kciuki. Jesteście pierwszymi posiadaczami #.
  pokaż całość

  Kogo chcecie zaangażować do pomocy nad Hashem?

  • 419 głosów (41.69%)
   Robert Gryn
  • 74 głosy (7.36%)
   Szczepan Bentyn
  • 246 głosów (24.48%)
   Rafał Zaorski
  • 266 głosów (26.47%)
   Kamil Jarzombek

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika schaefer

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.