•  

  Szukaliście może podobnych czasówek (do jutrzejszej) z poprzednich lat? Spojrzałem 5 lat wstecz od 2013 na grand toury i samą Romandię:
  - Giro 2013 (18 etap) - 20,6 km z średnią około 6% (półka pośrodku wspinaczki) - Betancur (7 miejsce, 1:32 straty) (ale to chyba jego najlepsze lata jak Ronaldo (ten prawdziwy) zanim nie przytył, co nie?), Clement (8 miejsce, ale to nie te czasy), Cataldo (9 miejsce, podobnie nie te czasy),
  - Giro 2014 (19 etap) - 26,8 km z czego 8 km dojazdu i 20 ostrej górki ze średnią myślę ok. 8% - Rolland (4 miejsce 1:57 straty, ale to się nie powtórzy), Cataldo (10 miejsce i już 4:10 straty)
  - Giro 2016 (15 etap) - 10,8 km z czego końcowe 6,5 km miało 8,6 % (jak się nie mylę), chyba najbardziej zbliżona jutrzejszej czasówce - Kruijswijk (2 miejsce, ten sam czas co zwycięzca, nic nie sugeruje ale jutro może mieć ładny wynik), Kangert (14 miejsce, 1:21 - jego stać na miejsce w top20)
  - TdF 2016 (18 etap) - 17 km z czego wspinaczki ok. 10 km (od 4 do ~14 km) - Porte (4 miejsce, 0:33 straty, jutro na pewno będzie wysoko, lubi jeździć samotnie pod górę), Ion Izagirre (7 miejsce, 1:03)

  Chciałbym żeby Thomas wygrał, ale po tym jak wjeżdżał pod górę na prologu odniosłem złe wrażenie :/
  Roglic wcale jutro wygrać nie musi (chociaż może ^^) i stawianie 5* na niego może być niekorzystne (jak Matthews na 1 etapie i Viviani na 2 etapie) (chociaż setka na jutro kusi :c). Także jutro trzeba postawić na najlepszych górali tego wyścigu. Moim czarnym koniem będzie rzecz jasna Kruijswijk. Mimo, że jest pomocnikiem to traci zaledwie 18 sekund do lidera i na tym dystansie (a raczej profilu czasówki) to żadna różnica czasowa.
  Bernal w 2016 roku brał udział w dość górzystych czasówkach w Tour de Slovenie oraz Sibiu Cycling Tour, ale dopiero wygrana czasówka podczas Le Tour de Savoie Mont Blanc w 2017 roku o długości 11,9 km i przewyższeniu 781 metrów dającym średnie nachylenie 6,6% o 40 sekund nad drugim zawodnikiem - to robi wrażenie. Tegoroczne mistrzostwo ITT Kolumbii jeszcze większe.
  Latour co prawda jest mistrzem kraju i jutro będzie wysoko, ale najlepiej poradziłby sobie w czasówce 40 km +, jutro nie wiadomo jak.

  Oczywiście teraz jestem w punkcie wyjścia i mam pustkę w głowie, więc na szybko podam typy jak to robią w L’Équipe:
  5* -
  4* - Roglic
  3* - Porte, Bernal,
  2* - Thomas, Ion, Latour, Kruijswijk
  1* - Fuglsang, Gorka, Amador, Spilak, Martin D., Van Garderen, Rosa, Buchmann

  Żaden Dennis, Castroviejo, Campenaerts, Matthews nie dadzą jutro rady.
  #cyclinggame @cult_of_luna of @schrodingerscat
  pokaż całość

  •  

   @Xedron: Latour - ja bym powiedział LOL NOPE. Przecież on jedynie na Etoille des Basseges cokolwiek w swym życiu ugrał na czasówkach + mistrzostwa francuskich ogórków, gdzie raz wygrał a innym razem stracił 3 minuty do Pinota. Ten chłop mnie średnio przekonuje.

   Z tym Bernalem to też takie cholerawieco, bo on to praktycznie w życiu ze 3 czasówki w poważniejszych wyścigach obskoczył i był nieregularny. Więc równie dobrze może być top5 a równie dobrze top30, bo miesiąc temu się wykopyrtnął w Katalonii. pokaż całość

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  #cyclinggame
  I tak oto punkty poszły się paść. Był jeszcze Matthews i Meurisse...

 •  

  #fantasycycling

  Zgłaszam:

  Foliforov - out
  Vantomme - out

  O'Connor - in (bo już mogę po 2 miesiącach bana)
  Verona - in ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Raportuję sam sobie, ale wołam @schrodingerscat jako że wice-prezydent UCM (Union Cycliste Mikronationale) oraz @AbaddonLincoln bo powinieneś wiedzieć co porabia "Twój ex" xDDD pokaż całość

 •  

  Czołowa 6tka rankingu i ich zdobycze na AGR (tylko top30 i bez kapitanowego mnożnika):

  @tududutududu - 39 pkt (13. Gilbert, 27. Costa)
  @Ejszyn - 182 pkt (4. Sagan, 5. Valverde)
  @AbaddonLincoln - 11 pkt (25. Teuns)
  @cult_of_luna - 57 pkt (11. Impey, 19. I. Izagirre)
  @Pierre_Billotte - 108 pkt (6. Wellens, 18. SL Henao, 22. G. Izagirre)
  @schrodingerscat - 52 pkt (9. Craddock)

  Oprócz dwóch ludzi w top 5 z ProEjszynCyclingTeam całkiem wyrównana stawka dziś :)
  Oczywiście byli tacy z nas z niższych miejsc w rankingu, którzy lepiej się obłowili, np. Valgren+Fuglsang to prawie 300pkt dla @Scyzorro83 :)

  #fantasycycling
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika schrodingerscat

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.