•  

  Siedzę w biurze, wpada kurier po papiery.

  Gadamy, gadamy... No, kiedyś robiłem to co ty, ale po roku stwierdziłem, że pierdole. Patrz, jest 13. To ostatnia paczka, wracam i idę na rower.

  I tak sobie pomyślałem... chuj z tymi pieniędzmi i kurwa "karierą". Nie ma momentu w ciągu tygodnia, żebym nie myślał o pracy, o tym, że trzeba się przygotować. W domu opieka nad mega chorym ojcem, któremu aktualnie dają jeszcze miesiąc życia.

  Sam już nie wiem. Korci mnie żeby to wszystko pierdolnąć wpizdu. Tylko, trochę robię w majty, że to kolejna szansa, którą wypierdolę za drzwi, a później będę sobie to wypominał. Z drugiej strony, co to kurwa za życie. Co, podjadę sobie ładnym autem do pracy i sklepu? Niby mam wolne weekendy, a przynajmniej większość, ale co z tego jak tylko myślę o pracy. Mega korci mnie pójść do jakiejś gównoroboty, ale trochę robię w majty, że później będę to sobie wypominał. Gdyby nie ojciec, pewnie kupiłbym sobie teraz po prostu kawalerkę i powoli żył, albo na upartego wyjebał za granicę, robił byle co i nie myślał o jutrze, bo i tak by stykało.

  Nie wiem, czy już mi na starość odpierdala i mam przyśpieszony kryzys wieku średniego, czy inni też mają takie przemyślenia?

  #pracbaza
  pokaż całość

 •  

  Ja pierdole.. ile grozi za zamordowanie własnej matki? Już pamiętam dlaczego wyprowadziłam się w wieku 19 lat.
  Od początku mojego przyjazdu tylko narzeka. W dodatku na jakieś kompletne bzdury. No i tym narzekaniem mi od rana ciśnienie podnosiła. Co mnie widzi to na coś narzeka związanego ze mną. A to, że buty ułożyłam centymetr za daleko niż ona by chciała. Nie obrałam cebuli na schodach tylko w kuchni, jak sobie robię kanapkę to za dużo skórki z ogórka obieram.
  Gotowałam obiad 2 godziny, bo chciałam jej dogodzić. Mówię zrobie coś dobrego.. No i tak sobie myślałam, że co może niby mi powiedzieć? Obiad 100/10 wszystko dopilnowałam, ładnie podane. No i przychodzi do jadalni i pierdolnie tekstem "NO TO PO CO TAK DUŻO DO TEGO PÓŁMISKA NALAŁAŚ, BYŁO MNIEJ NALAĆ" No kurrrrrrrrrrrwaaaaaaaaaaaaa...
  A teraz siedzi obrażona na schodach, bo jej powiedziałam że nawet do tego się przypierdoliła.
  #zalesie #rozowepaski #gownowpis #takaprawda
  pokaż całość

 •  

  Mirkie mam pytanie.

  Trza mi odkurzacza, najchętniej bezworkowego. Chcę żeby był stosunkowo tani i dobrze, hehe, ciągnął. Nie trzeba mi w nim żadnych specjalnych bajerów.

  Polecacie jakiś model?

  #kiciochpyta #rozowepaski #sprzatanie #odkurzacz

  źródło: i.chzbgr.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika shadowsof2

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.