Dota 2, wolne ciężary. Takie tam.

 •  

  Pytanie do osób tam około +40 lat. Ogólnie jest taka przypadłość, co nie podejdzie do mnie jakiś Pan z większym brzuszkiem to zaczyna opowiadać, ze X-XX lat temu, to robił 200 kg na klatę i 300 kg na siad/mc. Dosłownie każdy taki ma swoją historię; ale teraz robi 60 kg, bo bark boli. Oczywiście kiedyś każdy też miał 110 kg na żyle i 5 % BF; a wszystko na metce solo i pasztecie, ewentualnie omka i pierogi. Czy ludzie 20 lat temu to takie dziki były? ;) Czy po prostu opowieści dziwnej treści

  #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  pokaż całość

  •  

   @Kasahara: u mnie w pracy jest gość pod 50-tkę. Wielki i raczej gruby teraz. Facet był jakimś vice mistrzem Polski w trójboju (220-300-300), był tez na Igrzyskach w Barcelonie jako rezerwowy (zapaśnik, waga ciężka). Wyniki wykręcał przy wadze ~100 podobno. Ale też opowiadał, że miał znajomego, co pod 300 na klatkę podchodził.

   Ja chodząc na siłownię ~15 lat temu widziałem jednego gościa, który na klatkę i w przysiadach brał powyżej 200. Później startował w jakichś niskich etapach strongmenów. Oczywiście - mega nalany. Do tego było 3-4 mafiozów na koxie. To oni też podchodzili pod 180 kg. Też nalani. Był też jeden zajebiście zrobiony kulturysta, ale nie widziałem, żeby dużymi ciężarami ćwiczył.

   Po przeprowadzce do Warszawy (z 11 lat temu) ćwiczyłem na Syrence, czyli najstarszej siłowni
   (podobno) w Polsce. Tam przychodzili seniorzy, którzy startowali w zawodach kulturystycznych. To sylwetki nieosiągalne dla 90% ludzi. Był też inny senior. Ważył na oko ze 120 kg. Wielki i cięzki. Nalany. I robił ~20 dipsów. A senior to znaczy, że goście całkiem siwi. Wyglądali na ~70 lat.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (37)

 •  

  Super porada dla wszystkich #rozowepaski z macicą i sprawnymi jajnikami. Niezależnie od tego czy sypiacie z mężczyznami, kobietami czy z nikim w ogóle.

  Jak będziecie za granicą gdziekolwiek w UE (oprócz Węgier) kupcie sobie 'tabletkę po' albo przy następnej wizycie u ginekologa poproście o receptę na nią. Teraz możecie sobie myśleć, że escapelle czy ellaone jest dla nieodpowiedzialnych małolat i rozwiązłych kobiet bez wyobraźni. Ale jak już znajdziecie się w sytuacji, która może zdarzyć się absolutnie każdemu, nawet 'poważnym ludziom' (zapomnienie o tabletcie, zsunięta czy pęknięta prezerwatywa) to naprawdę nie będziecie chciały w stresie szukać ginekologa na teraz, a potem apteki z pracownikami, którzy nie są fanatykami religijnymi. Oszczędźcie sobie tego stresu w przyszłości i miejcie taką tabletkę w domu. Zazwyczaj jest ona ważna przez 3-4 lata.

  Część z was mogła sobie teraz pomyśleć 'A po co mi to i tak nie uprawiam seksu'. 'Mój partner miał wazektomię'. 'Jestem lesbijką'. Nikomu tego nie życzę, ale gwałty niestety też się zdarzają.

  To dotyczy wszystkich: taka tabletka może się przydać waszej koleżance. A może kuzynce albo mamie. Miejcie w domu tabletkę po, aby oszczędzić stresu sobie czy waszym koleżankom.

  pokaż spoiler Przewożenie jakiegokolwiek leku przez granicę jest legalne, tak samo jak legalna jest w Polsce antykoncepcja awaryjna, ale z powodów ideologicznych jest dostępna tylko na receptę. Udzielanie innym osobom swoich leków (również tych na receptę) jest legalne. Nielegalne jest odsprzedawanie.


  #bekazkatoli którzy w imię swojej chorej ideologii utrudniają kobietom dostęp do tabletek,które jeśli są potrzebane, to na TERAZ
  #bekazpisu który przywrócił wymaganie recepty przy zakupie antykoncepcji awaryjnej. PO zniosło takie wymaganie i przez ponad rok Polki mogły kupować Escapelle i EllaOne bez recepty jedynie z ograniczeniem wiekowym (15 lat)

  #neuropa #seks #feminizm #protip
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika sinbad_

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi sinbad_

Osiągnięcia (1)