•  

  Doradźcie coś Mirki, bo nie wiem jak się zachować. Od niecałych 2 miesięcy gadam z jedną #rozowypasek poznaną przez znajomych. Ogólnie sądziłem, że raczej znajomość idzie w dobrym kierunku, w wiadomościach do mnie rozpisuje się ze szczegółami, a nasze pierwsze (jak dotąd jedyne) spotkanie było w moim odczuciu ok. Jakiś czas po nim wyskoczyłem z propozycją następnego, to się dowiedziałem, że najbliższe 4 weekendy ma zajęte i dopiero po tym czasie coś można. I oto minęły 3 tygodnie od randki i na moje wiadomości odpowiada z coraz większą zwłoką, w ostatnim tygodniu odpowiadała co drugi dzień.
  Pewnie po prostu się nie spodobałem i tyle ¯\_(ツ)_/¯

  Gdybym miał jakąś alternatywę, to bym ją olał, ale od długiego czasu jestem sam i jednak chciałbym jeszcze coś ugrać na tej znajomości, nie do końca wiem jak.
  Oboje po 27 lat.

  może trochę #zwiazki
  pokaż całość

  •  

   @smarzyciel: Stary już dawno po ptakach 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

  •  

   Za radą @czar_Pekla poruszyłem temat następnego spotkania, zostaje jak na razie czekać. @agaja: zaangażowanie to może złe słowo. Chodzi mi o to, by znajomość się rozwijała, a do tego trzeba dwojga. Tymczasem widzę regres i mnie to denerwuje, bo wcześniej odpisywała częściej.
   Jak niepretensjonalnie zapytałem, dlaczego tak teraz jest, to odpowiedziała, że ma dużo zajęć w pracy i po pracy, że nawet wieczorem jej się nic nie chce. Jak dla mnie to wygodna wymówka, odpisanie to 5-10 minut.
   Ale rację masz, jak się zbulwersuję to nic nie zyskam, choć znajomy uważa, że powinienem jednak się trochę postawić, żeby mnie bardziej szanowała.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (11)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika smarzyciel

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)