•  

  Trochę się zawiodłem na tym odcinku. Zapowiedź i tytuł sugerowały skupienie się na nowej transformacji Vegety i walce na pełnej mocy. I co? I jajco... dostaliśmy zupełnie co innego, a Vegeta przemienił się w ostatniej minucie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Liczyłem, że dadzą SSBB (Sparky Sparky Blue Brocade) jakieś fajne backstory, bo po coś nawracali, że wygra, ale w inny sposób niż Goku, a wyszło na to, że zrobił dokładnie to samo, tylko rezultat końcowy był inny. Tylko, że u Goku katalizatorem przebicia się przez ograniczenia była Genki Dama, a u Vegety emocje. W sumie to trochę ciekawe... jeszcze w czasach DBZ (a potem potwierdzone przez Whisa) powiedziano, że Goku jest jeden krok przed Vegetą, bo walczy nie walczy dla siebie, a teraz tak jakby się odwróciło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A co do całej reszty to mi się jak najbardziej podobała. Goku w końcu zaczął używać mózgownicy. Zamiast lecieć na pałę, podszedł do walki z głową i wygrałby... gdyby tylko Jiren nie był pieprzonym dzikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jak się wkurzył i zaczął nawalać na drugim biegu było piękne ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Gohan i 17 też mieli swój moment, ale Super Janusz nie da się tak łatwo wykiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #dragonball #dragonballsuper
  pokaż całość

 •  

  GTR3 chyba jednak nie takie martwe na jakie wygląda

  Worry not folks, things are progressing with GTR3 but they are keeping things close to the chest atm, understandably so.

  I've been fortunate enough to be kept in the loop to a certain degree and things look good, but the info I have is not yet for public sharing, it was done as more of a favour than for reporting over at RD. Needless to say I'm sticking to this bad boy like glue, and very much intend to push Mr. Speed and co for the earliest possible green light to share some news :D

  Keep the faith people ;) :)

  https://forum.sector3studios.com/index.php?threads/in-response-to-the-so-called-leak.4459/page-9#post-140578

  Paul Jeffrey to redaktor na Race Department

  #simracing
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika snsv

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)