Lubię czipsy monster munch

 •  

  Dziękujemy Panie Ministrze za szczepionki dla aptekarzy. Większość pracowników zdążyła już zakupić sobie je z własnej kieszeni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #apteka #pracbaza #medycyna #zdrowie

  źródło: IMG_20201124_094701.jpg

 •  

  #apteka #medycyna #elektronika
  #koronawirus czy to ten mityczny, gówniany chiński pulsoksymetr bez żadnego certyfikatu pokazujący losowe wartości? Żeby było ciekawiej to kupiony w aptece.

  źródło: IMG_20201120_181942688.jpg

  •  

   @numer_rachunku_karty: @mango:

   Powiem wam jak to wygląda w aptekach sieciowych.
   1) Przychodzi towar niezamówiony przez pracowników tylko przez dział analiz/sprzedaży etc.
   2) Pacjent pyta o towar, towar zostaje sprzedany.
   Nikt z pracowników nie będzie kwestionował tego, że dany produkt jest słabej jakości ponieważ nikt z szeregowych aptekarzy czy techników nie ma takiej mocy. Działa tu proste prawo: nie sprzedajesz to wypierdalaj.

   W przypadku małych sieci czy aptek prywatnych sytuacja może być podobna jeśli właściciel chce się tylko nachapać kasy na gównianym sprzęcie. Natomiast ostatnio zdarza się tak, że danego produktu brakuje na rynku i gdy pojawia się "cokolwiek" to od razu jest to zamawiane bo popyt ogromny a czasem lepiej mieć niż nie mieć.

   ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (19)

 •  

  Jakaś nadgorliwa farmaceutka nie chciała mi wydać 3 opakowań alpry, że niby za duże dawkowanie.
  Po pierwsze to nie w jej kompetencjach, po drugie chuja się zna - mogę mieć niestandardowe dawkowanie off label.
  Po trzecie powiedziałem elo i poszedłem do apteki obok.

  #narkotykizawszespoko #leki

  źródło: 1605370546207.jpeg

  •  

   aptekarz here
   @sweet_sociopath: interesuje nas dawkowanie, ale patrzymy na nie pod kątem poprawności wypisania w odniesieniu do wszystkich opakowań a to, że możesz mieć nawet 10 x dziennie po 5 tabletek to już sprawa lekarza nie farmaceuty.
   innymi słowy nie interesuje nas czy przedawkujesz, tylko czy się ktoś doczepi, że wydano więcej opakowań niż jednorazowo na 180 dni. Farmaceuta, może jedynie ciebie poinformować, że dawkowanie może być błędne, ale nie może być to powodem aby ci leku nie wydać xD kek.
   Na jeden paragon maksymalna ilość na 180 dni dawkowania.

   @paskov: j/w, na jeden paragon możesz dostać maksymalnie ilość leku na 180 dni brania. Ogólnie na e-recepcie można przepisać lek na 360 dni. Ja zawsze rozbijam transakcję na 2 paragony po sobie np. 2 opakowania na jednym paragonie, i ostatnie opakowanie na drugim - ponieważ ustawa nie określa czasu pomiędzy jedną a drugą sprzedażą. Pierdolenie, że trzeba przyjść na drugi dzień to albo wymysł chujowego kierownika albo niedouczenie kasjera.
   pokaż całość

   +: paskov
  • więcej komentarzy (35)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika spardo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.