.

 •  

  Mirki mam problem. Czy spędzić Sylwestra z przyjaciółmi w cztery osoby (para, jedna dziewczyna i ja) nad morzem, czy jechać gdzieś z niebieskim, którego krótko znam.
  Przyjaciele się nie zgadzają, żeby niebieski jechał z nami.
  Jemu zależy, żeby spędzić Sylwestra ze mną.
  Ja go bardzo lubię i byłoby fajnie być z nim.
  Przyjaciołom już dawno obiecałam, że z nimi pojadę.
  #pomocy #mirabelkopomusz #sylwester #problemypierwszegoswiata #zalesie
  pokaż całość

  •  

   @ataeB: ja bym wybrała niebieskiego, bo tacy przyjaciele to o kant dupy rozbić. Co to jest za gadanie w ogóle, że jak się nie polubicie to będzie dziwnie? Jak się wprowadza kogoś nowego do towarzystwa, to po prostu stara ekipa próbuje być miła, nowy w miarę się dostosować i jakoś to zawsze idzie. Chyba, że jest jakimś dzbanem, albo znajomi wybitnie wredni. Do tego alkohol, jakieś gry planszowe na przełamanie atmosfery i będzie super. Niech się ogarną. Jedynym „ale” jakie bym miała, to obietnica, którą złożyłaś, jednak moim zdaniem tu w ogóle nie powinno być jakiejkolwiek dyskusji, czy niebieski jedzie czy nie, chyba, że Ty byś tego nie chciała pokaż całość

  •  

   @ataeB: btw co to w ogóle jest za absurd?! Takim zachowaniem mogą sobie grubo skreślić u Twojego niebieskiego, który w przyszłości może nie mieć już ochoty z Wami wychodzić gdziekolwiek, bo będzie czuł się niechciany. Ten ziomek z Twojej ekipy powinien się cieszyć, że będzie miał kolegę do towarzystwa, a nie same baby. Dla mnie mega egoizm z ich strony i brak myślenia o Tobie i trzy scenariusze, każdy równie głupi, ale prawdopodobny.
   1. Facet z ekipy boi się, że straci jakiś absurdalny status, bo nie będzie już jedyny.
   2. Laska tego faceta boi się, że ten zamiast się nią zajmować, będzie miał ziomka do zabawy.
   3. Laska numer 3 dramatyzuje, że będzie piątym kołem u wozu.
   Bo wytłumaczenie, że będzie dziwnie, jakoś do mnie nie przemawia. Potrząśnij trochę tymi ludźmi, bo ewidentnie nie zastanowili się, jak Ty i Twój niebieski możecie się z tym czuć.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (151)

 •  

  Mireczki i mirabelki, no wkurw mnie ogarnął.

  Syna mam, level 12. Chłopak uczy się bardzo dobrze, jest ambitny, bierze udział w konkursach. Postawił sobie jasny cel - stypendium.

  Szkoła weszła w projekt, który wymaga uczestnictwa w dodatkowych zajęciach (obowiązkowo - jedna nieobecność i wylot). Młody się oczywiście napalił, jeździ na te zajęcia mimo, że dłużej w szkole musi być. Stypendium miał wynosić 200 zł co miesiąc przez rok, pod warunkiem posiadania wysokiej średniej na półrocze. Zacisnął poślady i na półrocze średnią ma w szkole największą, więc już w myślach tę kasę wydawał.

  No i co się okazało? Dostali niedawno do wypełnienia wniosek o stypendium, gdzie oprócz wysokiej średniej jest warunek, iż stypendium dostaną uczniowie, których dochód w rodzinie nie przekracza bodajże 800 zł brutto na osobę. Czego we wcześniejszym regulaminie nie było (przeczytałem dokładnie).

  No i młodego, jak dostał wniosek, szlag trafił. Jak nam wygarnął w domu, czemu on się uczy, stara, jeździ na te dodatkowe zajęcia, nie ma czasy na LOL-a nawet, a jakiś [cenzura] głupek odrobi tylko parę zadań domowych i dostanie za to kasę. No i weź odpowiedz dziecku, dlaczego, skoro człowiek przeklina w myślach jeszcze bardziej.

  I tak właśnie szkoły pozbywają się talentów. Bo jaką młody znajdzie teraz motywację do nauki, jak wie, że zostanie wydymany? Niby ten PRL minął, ale chyba nie do końca... #zalesie #szkolastandard #smuteczek
  pokaż całość

 •  

  Na tym portalu spędziłem 9 lat. Rejestrowałem się tutaj jeszcze jako nastolatek. W tamtym czasie Wykop uchodził za dobre miejsce. Miejsce, gdzie toczyły się ciekawe dyskusje, wykopaliska były na wysokim poziomie, itd. Od jakiegoś czasu jest tutaj mikroblog, z którego korzystam na co dzień - głównie przeglądając gorące. Od kilku dni obserwuje mikrobloga z poziomu niezalogowanego użytkownika i ręce mnie opadajo. Gdybym nie miał na swoim koncie takiej pokaźnej #czarnolisto tagów, to w takim razie to miejsce byłoby nie do przeglądania. Co widzimy jak wejdziemy na mirko rano jako niezalogowany człowiek? Cycunie, patostreamerów, cycunie, cycunie, patostreamerów... i tak to się ciagnie. Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.? Jeżeli teraz chciałbym się zarejestrować, jako człowiek który tej strony nie kojarzy, została mu polecona, to stwierdziłbym, że to portal dla koniobijców i patusów, którzy swój wolny czas wypełniają oglądając ludzkie zoo, następnie marszczą freda. Weźcie coś z tym zróbcie. Dodajcie ten content na czarną listę dla niezalogowanego użytkownika, bo serio - to jest odrażające. Nawet tumblr zbanował nude content, a tutaj non stop przewija się obrazek +18, NSFW. Możecie mieć moje zdanie w dupie, ale mówię to ja - mirek, który spędził na tym portalu kawał czasu i widział niejedną dramę odjaniepawlającą się na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami.
  Ok. popłakałem to wyku***.
  Elo
  Wołam @a__s @m__b , może trafi do Was ten komunikat.

  #gorzkiezale #zalesie #wykop
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika spiritoo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.