•  

  #kiciochpyta #wesele
  Czołem Mirki i Mirabele. W przyszłym roku bierzemy #slub z niebieskim i przyjęcie po ślubie (około 40 - 50 osób). Jednak z wielu powodów wesele odbędzie się w województwie innym niż mieszkamy (odległość od nas do miejsca wesela to 200km), nasi goście to głównie nasi znajomi z naszego aktualnego miasta i tu pojawia się kwestia noclegu i moje pytanie:
  - nocleg w tym hotelu w którym się hajtamy to dla 2 osób 180 zł (dla 4 - 320 zł - takie pokoje też bierzemy pod uwagę)
  i co teras? Jak to się robi? Nigdy wcześniej się nie hajtałam, ani nigdy nie byłam na weselu tak daleko żeby nie móc wrócić na noc do siebie i proszę o opinię, są trzy opcje do wyboru:
  - my mamy płacić za noclegi dla 30 osób, czy prosić ich żeby sobie sami zapłacili, czy dzielimy się kosztami z gości, jeśli chcą zostać na noc? Sama nie wiem, mamy ograniczony budżet (nie będzie kredytu na wesele xDDD) a zapewnienie noclegu dla wszystkich gości którzy tego potrzebują to wyliczyłam na +/- 3k zł.

  pokaż spoiler Tylko nie szkalujcie że jesteśmy żydami - jak doradzicie że mamy zapłacić bo to w dobrym guście i tak się robi, bo inaczej to wieś, to my zapłacimy, ale naprawdę nie wiemy jakie są ogólnie przyjęte standardy 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  pokaż całość

  Kto płaci za nocleg?

  • 389 głosów (84.57%)
   My płacimy 100%
  • 61 głosów (13.26%)
   Goście płacą 100%
  • 10 głosów (2.17%)
   My 50% goście 50%

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika stallowa

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)