Zamieszczam rozwiązanie zadania 12 z ilorazu ciągu z matury rozszerzonej z matematyki. https://matebo.pl/matura/matura-rozszerzona-2019-zadanie-12-iloraz-ciagu/
    Wszelkie uwagi mile widziane.
    #matura #matematyka #rozszerzenie

•

Jeśli przydało się wam to co zrobiłem to zostawcie like na fanpage na facebook'u. Chcę ruszyć z prowadzeniem bloga z przygotowaniem do matury i egzaminu ósmoklasisty, a później jeszcze z matematyką dla studentów z kierunków technicznych, wiem, że Matemaks jest na topie itd. ale to zmotywuje i doda ochoty do dalszego działania.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania co do któregoś zadania to śmiało, jeśli jest potrzeba mogę też wrzucić rozwiązania z zadań zamkniętych.
    #matura
    pokaż całość

•

Jak pojawią się arkusze to tutaj będę umieszczał odpowiedzi do kolejnych zadań: https://matebo.pl/matura/matura-z-matematyki-2019-odpowiedzi/
    #matura

•

Witam, mam problem z podpisywaniem dokumentów przy pomocy certyfikatu kwalifikowalnego Certum oraz biblioteki Xades4j. Miał ktoś może z tym styczność i mógłby pomóc?

Mianowicie mam sobie kod:
    `PKCS11KeyStoreKeyingDataProvider ptccKeyingDataProv = new PKCS11KeyStoreKeyingDataProvider(
    "C:\Windows\System32\cryptoCertum3PKCS.dll", "CertumQCA2017",
    new FirstCertificateSelector(), new DirectPasswordProvider(PIN), null, false);

XadesSigner signer = (XadesSigner) new XadesBesSigningProfile(ptccKeyingDataProv)
    .newSigner();
    new Enveloped(signer).sign(elemToSign);`

którym to podpisuje sobie plik i XML. Kod mi się wywala na tej lini new Enveloped(signer).sign(elemToSign);

Otrzymuje błąd: CKRFUNCTIONFAILED ;

Stacktrace:
    xades4j.verification.UnexpectedJCAException: The keystore couldn't be initialized
    at xades4j.providers.impl.KeyStoreKeyingDataProvider.ensureInitialized(KeyStoreKeyingDataProvider.java:179)
    at xades4j.providers.impl.KeyStoreKeyingDataProvider.getSigningCertificateChain(KeyStoreKeyingDataProvider.java:189)
    at xades4j.production.SignerBES.sign(SignerBES.java:158)
    at xades4j.production.SignerBES.sign(SignerBES.java:129)
    at xades4j.production.Enveloped.sign(Enveloped.java:68)
    at pl.softmedica.ezla.SerwisZLA.zalogujPodpisem(SerwisZLA.java:96)
    Caused by: java.security.KeyStoreException: KeyStore instantiation failed
    at java.security.KeyStore$Builder$2.getKeyStore(KeyStore.java:1967)
    ... 91 more
    Caused by: java.io.IOException: load failed
    at sun.security.pkcs11.P11KeyStore.engineLoad(P11KeyStore.java:858)
    at java.security.KeyStore.load(KeyStore.java:1479)
    at java.security.KeyStore$Builder$2$1.run(KeyStore.java:1937)
    at java.security.KeyStore$Builder$2$1.run(KeyStore.java:1918)
    at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
    at java.security.KeyStore$Builder$2.getKeyStore(KeyStore.java:1964)
    ... 92 more
    Caused by: javax.security.auth.login.LoginException
    at sun.security.pkcs11.SunPKCS11.login(SunPKCS11.java:1238)
    at sun.security.pkcs11.P11KeyStore.login(P11KeyStore.java:864)
    at sun.security.pkcs11.P11KeyStore.engineLoad(P11KeyStore.java:849)
    ... 97 more
    Caused by: sun.security.pkcs11.wrapper.PKCS11Exception: CKR_FUNCTION_FAILED
    at sun.security.pkcs11.wrapper.PKCS11.C_Login(Native Method)
    at sun.security.pkcs11.SunPKCS11.login(SunPKCS11.java:1222)

Bartosz Bereszyński (Sampdoria) – cały mecz na ławce rezerwowych

Dawid Kownacki (Sampdoria) – 8 minut, ocena whoscored.com: 6.19. Piękny rajd w wykonaniu Dawida Kownackiego

Karol Linetty (Sampdoria) – 55 minut i żółta kartka, ocena whoscored.com: 5.95. Ostry faul Karola Linettego

Link do wpisu na blogu

Jeśli podoba Ci się praca, którą wykonuje polub profil na facebook'u będę wdzięczny.

Bartosz Białkowski (Ipswich) – na ławce w zremisowanym 1-1 meczu z Brentford
    Mateusz Klich (Leeds) – 88 minut i asysta w wygranym 3-0 meczu z Preston. Ocena whoscored.com: 7.42
    Kamil Grosicki (Hull) – 15 minut w przegranym 1-2 meczu z Wigan. Ocena whoscored.com: 6.09

Kamil Glik (Monaco) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Atletico Madryt. Ocena whoscored.com: 6.7
    Kamil Grabara (Liverpool) – poza kadrą w meczu z PSG
    Łukasz Piszczek (BVB) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Club Brugge. Ocena whoscored.com: 6.93
    Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw) – 90 minut w przegranym 3-0 meczu z Galatasaray Stambuł. Ocena whosored.com: 5.97
    Maciej Rybus (Lokomotiw) – poza kadrą w przegranym 3-0 meczu z Galatasaray Stambuł (kontuzja).
    Arkadiusz Milik (Napoli) – 90 minut i żółta kartka w zremisowanym 0-0 meczu z Crveną Zvezdą Belgrad. Ocena whoscored.com: 6.37
    Piotr Zieliński (Napoli) – 75 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Crveną Zvezdą Belgrad. Ocena whoscored.com: 7.23

ROSJA
    Maciej Wilusz (Rostów) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Uralem. Ocena whoscored.com: 6.86

WŁOCHY
    Thiago Cionek (SPAL) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Atalantą, ocena whoscored.com: 7.53

#polskapilka #pilkanozna #seriea #premierleague #primeradivision #ligabbva

•

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z wykorzystaniem zdjęć z gettyimages na blogu? Chodzi o obrazki wyróżniające do postów. Czy jeśli umieszczę znak wodny na zdjęciu to mogę umieszczać je bez opłaty?
    #webmastering #gettyimages #zdjecia

+: Cronox
  •

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą - 10-16.09.2018

ANGLIA
    Łukasz Fabiański (West Ham) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Evertonem. Ocena whoscored.com: 6,89.
    Marcin Bułka (Chelsea U23) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Leicester U23
    Tomasz Kuszczak (Birmingham) – poza kadrą w meczu z West Brom.
    Kamil Grabara (Liverpool) – poza kadrą
    Artur Boruc (Bournemouth) – na ławce w wygranym 4-2 meczu z Leicester City
    Paweł Wszołek (QPR) – na ławce w wygranym 2-1 meczu z Boltonem
    Paweł Olkowski(Bolton) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z QPR. Ocena whoscored.com: 7.1
    BUŁGARIA
    Jakub Świerczok (Łudogorec) – wszedł na boisko w 60 minucie wygranego 2-1 meczu Łudogorca z Vereyą.
    Jacek Góralski (Łudogorec) – wszedł na boisko w 85 minucie wygranego 2-1 meczu Łudogorca z Vereyą.
    Daniel Kajzer (Botew) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Slavią Sofia
    CHINY
    Adrian Mierzejewski (Changchun) – 90 minut i bramka w wygranym 3-0 meczu z Guizhou Zhicheng. Ocena whoscored.com: 9.43 (zawodnik meczu)
    Bramka Adriana Mierzejewskiego
    CHORWACJA
    Damian Kądzior (Dinamo) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Goricą
    Łukasz Zwoliński (Gorica) – 90 minut i żółta kartka w przegranym 0-1 meczu z Dinamem Zagrzeb
    Michał Masłowski (Gorica) – poza kadrą
    Krystian Nowak (Slaven Belupo) – na ławce w przegranym 2-5 meczu z Lokomotiwem Zagreb
    DANIA
    Kamil Wilczek (Brondby) – 90 minut, bramka i żółta kartka w przegranym 2-4 meczu z Sonderjyske
    Bramka Kamila Wilczka
    FRANCJA
    Kamil Glik (Monaco) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Toulouse. Ocena whoscored.com: 6.44
    Rafał Kurzawa (Amiens) – 28 minut i bramka w przegranym 2-3 meczu z Lille. Ocena whoscored.com: 7.3
    Bramka Rafała Kurzawy
    Igor Lewczuk (Bordeaux) – 90 minut w zremisowanym 3-3 meczu z Nimes. Ocena whoscored.com: 6.72
    HOLANDIA
    Karol Niemczycki (NAC Breda) – poza kadrą w przegranym 2-3 meczu z Sitard
    Filip Bednarek (Heerenveen) – na ławce w przegranym 3-5 meczu z Heracles
    HISZPANIA
    Paweł Kieszek (Malaga) - na ławce w wygranym 3-0 meczu z Cordobą. W poniedziałek (10.09.18) 90 minut w przegranym 1-2 meczu 1/16 Pucharu Króla z Almerią
    NIEMCY
    Rafał Gikiewicz (Union) – 90 minut oraz asysta w zremisowanym 2-2 meczu z Duisburgiem, ocena whoscored.com: 5.92
    Asysta Rafała Gikiewicza
    Łukasz Piszczek (BVB) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Eintrachtem Frankfurt. Ocena whoscored.com: 7.36
    Robert Lewandowski (Bayern) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Bayerem Leverkusen. Ocena whoscored.com: 6.88
    Jakub Błaszczykowski (VFL) – poza kadrą
    Tomasz Kucz (Leverkusen) – poza kadrą
    Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Hoffenheim. Ocena whoscored.com: 6.43
    Waldemar Sobota (Sankt Pauli) – 15 minut w przegranym 1-3 meczu z Aue. Ocena whoscored.com: 6.08
    David Kopacz (VfB Stuttgart) – poza kadrą w zremisowanym 3-3 meczu z Freiburgiem
    ROSJA
    Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw) – 66 minut oraz czerwona kartka (2 x żółta kartka) w zremisowanym 1-1 meczu z Dynamem Moskwa. Po dobitce strzału z głowy Grzegorza Krychowiaka padła bramka dla Lokomotiwu. Ocena whosored.com: 5.38
    Bramki z meczu Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa oraz czerwona kartka dla Grzegorza Krychowiaka
    Maciej Rybus (Lokomotiw) – poza kadrą w zremisowanym 1-1 meczu z Dynamem Moskwa (kontuzja).
    SŁOWACJA
    Patryk Małecki (Trnava) – 90 minut i bramka w przegranym 1-2 meczu z Ziliną.
    Bramka Patryka Małeckiego
    SZKOCJA
    Maciej Dąbrowski (Hibernian) – poza kadrą
    TURCJA
    Łukasz Szukała (Ankaragucu) – poza kadrą
    Jakub Kosecki (Demirspor) – 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Hatayspor
    Jarosław Jach (Rizespor) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Bursasporem. Ocena whoscored.com: 6.54
    Adam Stachowiak (Denizlispor) – poza kadrą w wygranym 4-1 meczu z Eskisehirsporem
    UKRAINA
    Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Zoryą
    WŁOCHY
    Arkadiusz Milik (Napoli) – 33 minuty i asysta w wygranym 1-0 meczu z Fiorentiną. Ocena whoscored.com: 6.83
    Asysta Arkadiusza Milika
    Piotr Zieliński (Napoli) – 90 minut i żółta kartka w wygranym 1-0 meczu z Fiorentiną. Ocena whoscored.com: 6.87
    Bartłomiej Drągowski **(Fiorentina) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Napoli. Ocena whoscored.com: 6.92
    Drągowski broni sam na sam z Zielińskim
    **Bartosz Bereszyński
    (Sampdoria) – 90 minut w wygranym 5-0 meczu z Frosinone, ocena whoscored.com: 7.32
    Dawid Kownacki (Sampdoria) – 25 minut i bramka w wygranym 5-0 meczu z Frosinone, ocena whoscored.com: 7.26
    Bramka Dawida Kownackiego
    Karol Linetty (Sampdoria) – 90 minut w wygranym 5-0 meczu z Frosinone, ocena whoscored.com: 7.24
    Tomasz Kupisz (Ascoli) – na ławce w wygranym 1-0 meczu z Lecce
    Przemysław Bargiel (Spezia) – poza kadrą
    Krzysztof Piątek **(Genoa) – 90 minut i bramka w wygranym 1-0 meczu z Bologną. Ocena whoscored.com: 7.58
    Bramka Krzysztofa Piątka
    **Łukasz Skorupski
    (Bologna) – 90 minut i żółta kartka w przegranym 0-1 meczu z Genoą. Ocena whoscored.com: 6.39
    Wojciech Szczęsny **(Juventus) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Sassuolo. Ocena whoscored.com: 6.92
    **Łukasz Teodorczyk
    (Udinese) – 32 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Torino. Ocena whoscored.com: 6.04
    Mariusz Stępiński (Chievo) – 90 minut i bramka w zremisowanym 2-2 meczu z Romą. Ocena whoscored.com: 7.37
    Bramka Mariusza Stępińskiego
    Michał Marcjanik **(Empoli) – na ławce w przegranym 0-1 meczu z Lazio
    **Paweł Dawidowicz
    (Hellas) – 24 minuty w wygranym 4-1 meczu z Carpi
    Radosław Murawski (Palermo) – 10 minut i żółta kartka w wygranym 1-2 meczu z Foggią
    Przemysław Szymiński (Palermo) – na ławce w wygranym 1-2 meczu z Foggią

Masz jakieś sugestie? Kogoś brakuje? Napisz w komentarzu lub na priv.

Tag do śledzenia: #stranieri

#polskapilka #pilkanozna #bundesliga #seriea #serieb #premierleague #ligue1

•

@stranieri_: wątpię, żeby w porównaniu z naszą jakakolwiek wypadła słabo.
      Mierzejewski od co najmniej kilku lat błyszczy na boiskach Turcji, Arabii, Emiratów, Australii czy teraz Chin. Ostatni mecz zagrał prawie 5 lat temu (w pierwszym meczu pod wodzą Nawałki). Tak się zastanawiam - podpadł komuś w PZPN-ie? Czy o co z nim chodzi? Nie wierzę, że chodzi o względy czysto sportowe. Jak prześledzimy jakie postacie przewinęły się przez ten czas w reprezentacji to jest pewne, że chodzi o coś grubszego. pokaż całość

+: Apox
    •

@urojony_uzurpator: Jeszcze tłumaczenie, że liga Australijska nie jest wyznacznikiem to bym zrozumiał bo nie ma się co oszukiwać ale na tą chwilę nie ma tam nie wiadomo jakiego poziomu. Ale na tą chwilę facet nadal udowadnia, że jest w formie, a jego stałe fragmenty pewnie trochę by wniosły do gry naszej reprezentacji.

• więcej komentarzy (4)

•

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą - 16.09.2018

Podsumowanie na stronie: link do podsumowania

Podsumowanie całego tygodnia pojawi się na wykopie w formie wpisu w późniejszych godzinach.

#stranieri #polskapilka #pilkanozna #nasizagranica

•

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą - 15.09.2018

Dzisiaj podsumowanie w formie linku do strony z powodu braku czasu na formatowanie wpisu na wykopie: link do podsumowania

Blog poświęcony polskim piłkarzą występującym za granicą

#stranieri #polskapilka #pilkanozna

•

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą - 14.09.2018

ANGLIA
    Tomasz Kuszczak (Birmingham) – poza kadrą w zremisowanym 1-1 meczu z West Brom.
    BUŁGARIA
    NIEMCY
    Łukasz Piszczek (BVB) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Eintrachtem Frankfurt.
    ROSJA

#polskapilka #pilkanozna #golgif #bundesliga

•

Paweł Kieszek (Malaga) - 90 minut w przegranym 1:2 meczu 1/16 Pucharu Króla z Almerią.

#stranieri #polskapilka #pilkanozna #pucharkrola

•

Rafał Gikiewicz (Union Berlina) przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych w zremisowanym 3-3 meczu towarzyskim jego zespołu z Grasshoppers Zurych.

#stranieri #polskapilka #polskapilkaextra #pilkanozna

+: Cronox
  •

Podsumowanie występów polskich piłkarzy w zeszłym tygodniu:

ANGLIA
    Łukasz Fabiański (West Ham) – 90 minut z Wolverhampton Wanderers, ocena whoscored.com: 7,52 (druga najwyższa w zespole).
    Jan Bednarek (Southampton) – poza kadrą
    Artur Boruc (Bournemouth) – na ławce w przegranym 0-2 meczu z Chelsea Londyn
    Marcin Bułka (Chelsea U23) – 51 minut w wygranym 1-0 meczu z Swansea U23
    Bartosz Białkowski (Ipswich) – na ławce w zremisowanym 1-1 meczu z Norwich
    Paweł Wszołek (QPR) –na ławce w zremisowanym 0-0 meczu z Birmingham
    Paweł Olkowski (Bolton) – 90 minut, bramka i asysta w zremisowanym 2-2 meczu z Preston, ocena whoscored.com: 8.71 (zawodnik meczu)

CHINY
    Adrian Mierzejewski (Changchun) – 90 minut i asysta w zremisowanym 1-1 meczu z Henan Jianye, ocena whoscored.com: 7.03

CHORWACJA
    Damian Kądzior (Dinamo) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Rijeka
    Łukasz Zwoliński (Gorica) – 90 minut i gol w wygranym 2-0 meczu z Istrą
    Bramka Łukasza Zwolińskiego

Krystian Nowak (Slaven Belupo) – na ławce w zremisowanym 1-1 meczu z Hajdukiem Split

DANIA
    Kamil Wilczek (Brondby) – 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Midtjylland

FRANCJA
    Kamil Glik (Monaco) – 90 minut i żółta kartka w przegranym 2-3 meczu z Marsylią, ocena whoscored.com: 6.02
    Rafał Kurzawa (Amiens) – na ławce w zremisowanym 0-0 meczu z St. Etienne
    Igor Lewczuk (Bordeaux) – 71 minut w przegranym 0-2 meczu z Rennes, ocena whoscored.com: 6.28

NIEMCY
    Rafał Gikiewicz (Union) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Sandhausen, ocena whoscored.com: 7.15
    Waldemar Sobota (Sankt Pauli) – 65 minut i asysta w przegranym 3-5 meczu z FC Koeln, ocena whoscored.com: 7.32
    Robert Lewandowski (Bayern) – 90 minut, gol i asysta w wygranym 3-0 meczu z VFB Stuttgart, ocena whoscored.com: 8.05
    Bramka Roberta Lewandowskiego
    Asysta Roberta Lewandowskiego

Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z RB Lipsk, ocena whoscored.com: 6.97
    Łukasz Piszczek (BVB) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Hannoverem, ocena whoscored.com: 8.08 (zawodnik meczu)
    David Kopacz (VfB Stuttgart) – poza kadrą

ROSJA
    Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw) – 90 minut oraz wywalczenie rzutu karnego w przegranym 1-2 meczu z Krasnodarem, ocena whoscored.com: 6.83
    Sytuacja w której Grzegorz Krychowiak wywalczył rzut karny dla swojego zespołu

Maciej Rybus (Lokomotiw) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Krasnodarem, ocena whoscored.com: 7.48
    Maciej Wilusz (Rostów) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Rubinem Kazań, ocena whoscored.com: 6.72

SZKOCJA

TURCJA
    Jarosław Jach (Rizespor) – na ławce w zremisowanym 0-0 meczu z Antalyasporem
    Jakub Kosecki (Demirspor) – 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Istanbulsporem
    Adam Stachowiak (Denizlispor) – 90 minut w przegranym 0-4 meczu z Altinordu

UKRAINA
    Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Karpatami Lwów

WŁOCHY
    Arkadiusz Milik (Napoli) – 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Sampdorią, ocena whoscored.com: 6.74
    Piotr Zieliński (Napoli) – 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Sampdorią, ocena whoscored.com: 6.27
    Łukasz Skorupski (Bologna) – 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Interem, ocena whoscored.com: 5.36
    Bartosz Bereszyński (Sampdoria) – 90 minut i asysta w wygranym 3-0 meczu z Napoli, ocena whoscored.com: 7.55
    Asysta Bartosza Bereszyńskiego

Dawid Kownacki (Sampdoria) – na ławce w wygranym 3-0 meczu z Napoli
    Karol Linetty (Sampdoria) – 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Napoli, ocena whoscored.com: 6.79
    Paweł Jaroszyński (Chievo) – na ławce w zremisowanym 0-0 meczu z Empoli
    Mariusz Stępiński (Chievo) – 64 minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Empoli, ocena whoscored.com: 6.32
    Bartosz Salamon (Frosinone) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Lazio, ocena whoscored.com: 6.59
    Thiago Cionek (SPAL) - 78 minut i żółta kartka w przegranym 1-0 meczu z Torino, ocena whoscored.com: 6.56
    Łukasz Teodorczyk (Udinese) – 28 minut w przegranym 1-0 meczu z Fiorentiną, ocena whoscored.com: 6.06
    Krzysztof Piątek (Genoa) – 90 minut, dwie bramki i żółta kartka w przegranym 3-5 meczu z Sassuolo, ocena whoscored.com: 8.24
    Pierwsza bramka Krzysztofa Piątka
    Druga bramka Krzysztofa Piątka

Arkadiusz Reca (Atalanta) – na ławce w przegranym 0-1 meczu z Cagliari
    Bartłomiej Drągowski(Fiorentina) – 45 minut w wygranym 1-0 meczu z Fiorentiną, ocena whoscored.com: 6.29. Wszedł po przerwie za kontuzjowanego Albana Lafonta.
    Wojciech Szczęsny (Juventus) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Parmą, ocena whoscored.com: 7.02
    Interwencja Wojciecha Szczęsnego pod koniec pierwszej połowy

Michał Marcjanik (Empoli) – na ławce w zremisowanym 0-0 meczu z Empoli
    Paweł Dawidowicz(Hellas) – zespół Pawła Dawidowicza nie grał
    Tomasz Kupisz (Ascoli) – 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Perugią
    Radosław Murawski(Palermo) – 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Cremonese
    Przemysław Szymiński (Palermo) – 52 minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Cremonese

Z racji założenia bloga na temat polskich piłkarzy zagranicą wstawiam podsumowanie ich występów z poprzedniego tygodnia. Na blogu raz w tygodniu chce umieszczać takie podsumowanie wraz z bramkami, asystami i różnymi innymi gifami z polskimi zawodnikami w roli głównej. Oprócz tego dla nie których zawodników mam zamiar umieszczać również trochę obszerniejsze info po każdym występie.

Jeśli ktoś zna jakieś dobre źródło golgifów itp. oprócz tagu #golgif to proszę o podesłanie w komentarzu lub na priv, dzięki czemu w kolejnych podsumowaniach będzie więcej materiału.

Link do bloga/strony Jak na razie biednie to wygląda ale z upływem czasu będę to rozbudowywał i aktualizował.