Pierwsza kadencja bordowca ( ͡° ͜ʖ ͡°) : 11.05.2017 - 19.08.2017 (100 dni) W pierwszej kadencji bordo wbiłem się na: #23 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Druga kadencja bordowca ( ͡° ͜ʖ ͡°) : 19.06.2018 - 15.09.2018 (88 dni) W drugiej kadencji bordo wbiłem się na: #78 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Czy studiował ktoś informatykę na WWSIS Horyzont we Wrocławiu? Chodzi mi o II stopień i o to jaki jest tam poziom. Podobno wykładają ludzie z PWR i uczelnia trzyma poziom. Jestem po Finansach ze specjalizacją technologie informatyczne w fin. Trochę programowałem w ABAPie, liznąłem też podstaw C++ i VBA. Mam zaliczony jeden semestr na polibudzie(albegra i analiza I). Zastanawiam się czy dam sobie radę na II stopniu jeśli konczylem na I st inny kierunek. Może ktoś ma doświadczenie z innych uczelni? Czy moze w moim przypadku lepiej zrobić jakąś podyplomówkę najpierw i potem dopiero uderzać na infe? Ta sama uczelnia ma np. podyplomówkę z programowania lub javy. Zaznaczam, że chcę się czegoś nauczyć i nie idę tylko po papierek.
  #wroclaw #studbaza #wsb #dsw #wwsis #horyzont #wsiz #informatyka #programowanie
  pokaż całość

  •  

   @Eternity97: Podstawy zawsze by się przydały, ale to też zależy od grupy na kogo trafisz. Jak będzie dużo ludzi co nie ogarnia to będzie latanie prawie od podstaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Fizyki nie ma na pewno, matematyka - nie pamiętam, może jeden czy dwa przedmioty się trafiły, więc bez dramatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   @Eternity97: Ja robiłem inż + mgr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Ogólnie powiem tak: dziedzina jest taka, że i tak trzeba się uczyć samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Studia Cię jedynie nakierują, żebyś liznął podstaw z każdej dziedziny (programowania, grafiki, sieci), a później już obierasz swoją ścieżkę i szukasz powołania ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • więcej komentarzy (7)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika super_tux

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.