•  

  Cześć, jestem majkel!

  Przez kilkanaście lat byłem dziennikarzem technologicznym (m.in. Pclab.pl i purepc.pl). Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym.

  Zajmuję się profesjonalnie składaniem komputerów na zamówienie. Lubię to, sprawia mi to niekrytą satysfakcję!

  Poświęcam 100% uwagi klientom z nastawieniem na jakość i przywiązanie do detali. Robię to, czego duże sklepy, ze względu na skalę, po prostu nie mogą zrobić. Nie robię tego dla zysku, a dla przyjemności, ale przy tym wszystkim ceny mam zazwyczaj nie większe niż w normalnych sklepach online.
  Będę wdzięczny za pozytywne opinie za zrealizowane zamówienia na zestawy komputerowe na tym tagu, który będzie służyć jako referencje z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  BTW: wystawiam FV 23%. Mam też raty 0% i leasingi.

  Polecam się. Wszystko robię za Ciebie od A do Z - wybieram najlepsze komponenty w Twoim budżecie, wystawiam fakturę na ceny korzystniejsze niż u konkurencji, składam, testuję, konfiguruję, wysyłam. Tu znajdziesz opinie o mnie: https://allegro.pl/uzytkownik/km2_pl
  Zobacz sobie moje aktualne zestawy na allegro. Czasem będę wystawiał tam też tam sprzęty outletowe, bo moi klienci często oddają stary sprzet w rozliczeniu. Zatem jeśli szukasz okazji to tym bardziej zapraszam po atrakcyjne oferty z pewnych rąk!

  #majk3lskladapcty
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika szakulf

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)