•  

  Zgrabnie to ekipa załatwiła
  Boniek po cichaczu usunął tweety czy polubienia/podania dalej,które sugerowały na 100 % Furman powiedział banderowcu do piłkarza Jagielloni
  Teraz Stanowski pisze już że komisji nic nie udało się ustalić i nagle sprawa staje się mniej ważna niż była.
  Romańczuk wczoraj też już taki waleczny w radiu nie był
  Szoda że Furman jest dzbanem,bo normalnie mógłby sądowo parę osób ranić( ͡° ͜ʖ ͡°) w związku z pomówieniami, a tak to pewnie rozejdzie się po kościach.
  #ekstraklasa
  pokaż całość

 •  

  i co tera? Furman mówi, że nic takiego nie powiedział :D a już go tu połowa tagu chciała obić :P

  W nawiązaniu do wydarzeń, które miały miejsce podczas meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Wisła Płock, a także oskarżeń kierowanych przez przedstawicieli Klubu z Białegostoku wobec mojej osoby, chciałem stanowczo i kategorycznie zaprzeczyć, by w trakcie całych zawodów z moich ust padły w stronę Tarasa Romanczuka cytowane po meczu przez przedstawicieli Jagiellonii obraźliwe słowa.
  Faktem jest, że podczas spotkania wielokrotnie dochodziło do spięć pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Prawdą jest także to, że piłkarze nie szczędzili sobie sobie złośliwości i kierowali w swoją stronę słowa uznawane za wulgarne. Mocne, męskie słowa padają zwykle podczas każdego meczu ligowego. Emocje, walka o punkty i zajęcie jak najwyższego miejsca w tabeli sprawiają, że zawodnicy w emocjach często kierują do siebie różne słowa, czasem jest niemiło, ale to sport.
  W żadnym momencie nie doszło jednak do zdarzenia opisywanego przez zawodnika Jagiellonii Tarasa Romanczuka, a także kierownika drużyny Pana Arkadiusza Szczęsnego.
  Nadmienię tylko, że sytuacja: Romanczuk - Furman była jedna podczas sobotniego meczu. A sytuacji: prowokujący Romanczuk - pozostali zawodnicy Wisły Płock było w sobotę wiele i nie zostały one w ogóle zauważone, gdyż tak jak wspomniałem, w każdym meczu się zdarzają i będą się zdarzać.
  Będę walczył o swoje dobre imię. Zwróciłem się już z prośbą do Klubu Wisła Płock o wsparcie i pomoc prawną. Liczę, że cała sprawa zostanie w jak najszybszym czasie wyjaśniona


  #ekstraklasa #wislaplock #jagiellonia no i #legia bo on gra dla nas
  pokaż całość

  •  

   @mat1989: Jeżeli się okaże ,że w ten sposób obraził Romanczuka - to jest to przestępstwo ścigane "z urzędu". Dlatego jest zwrot do Wisły Płock o pomoc prawną bo chyba chłopaczek sobie uświadomił jak w głębokiej jest dupie, a tłumaczenie ,że w meczu jest dużo "uszczypliwości" między piłkarzami nie usprawiedliwia takiego zachowania.

  •  

   @BaRi: nie jestem prawnikiem i szczerze nie wiem. Znalazłem jednak takie coś:
   "„Art. 119. par. 1. Kto stosując przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Par. 2. (uchylony)."

  • więcej komentarzy (9)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika szatyl

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)