•  

  Kraje które blokują internet podczas protestów obywateli:

  1. Białoruś
  2. Iran
  3. Bolzka

  #protest

 •  

  Z racji takiej iż zakupiłem sobie innego smartwatch'a to Xiaomi Mi Band 5 do rozdania (ʘ‿ʘ)
  Stan idealny, a do tego dodatkowy pasek i szkiełko ochronne.
  Wystarczy plusik i jakikolwiek komentarz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  Losowanie dnia 23 października (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #rozdajo #zadarmo #xiaomi #miband

  źródło: DCIM_472623_0182.jpg

 •  

  #covidroulette Mamy 8099 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus

  Dzisiejsza punktacja:
  95.29 pkt - @Dawid96 (8091 [-8])
  89.01 pkt - @StachuStach (8119 [+20])
  81.41 pkt - @Chrzan427 (8136 [+37])
  81.00 pkt - @HARDrychuCORE (8137 [+38])
  80.60 pkt - @EM_Ha (8060 [-39])
  76.41 pkt - @CheSlaw (8149 [+50])
  76.05 pkt - @glass3 (8150 [+51])
  76.05 pkt - @kemot1988 (8150 [+51])
  71.36 pkt - @xcvx (8164 [+65])
  64.80 pkt - @czopersky (8011 [-88])
  Pełna tabela: https://bouk.pl/covidroulette/roll67.html

  Ranking tygodnia:
  191.82 pkt - @ajduitnau
  186.02 pkt - @Dawid96
  180.73 pkt - @Kexu
  180.62 pkt - @kaitek666
  178.04 pkt - @salcefrytki
  168.86 pkt - @CheSlaw
  162.65 pkt - @czopersky
  156.20 pkt - @DupaJasia_
  150.47 pkt - @SoltysWsiInternet
  145.15 pkt - @EagleOfFreedom
  Pełna tabela: https://bouk.pl/covidroulette/roll67.html#total

  Zasady zabawy:
  1. Podajemy w komentarzu swój typ na liczbę nowych zakażeń na dzień następny w Polsce. W komentarzu nie może się znaleźć inna liczba poza typowaną.
  2. Każdy użytkownik może podać tylko jeden typ dziennie. W przypadku dodania więcej niż jednego komentarza będzie brany pod uwagę pierwszy z nich.
  3. Typować można najpóźniej pół godziny przed ogłoszeniem przypadków przez Ministerstwo, czyli do 10:00 danego dnia.
  4. Każdego dnia będą przyznawane punkty każdemu uczestnikowi według następującego wzoru: (100p)/(50abs(p-t)+p) gdzie p to liczba przypadków, a t to typ.
  5. W przypadku, gdy MZ się pomyli i sprostuje wynik, błędnie policzona punktacja zostanie anulowana, a poprawka opublikowana w dniu następnym #covidroulette. To samo dotyczy ewentualnych, moich pomyłek przy przyznawaniu punktów.
  6. Nagrodą w zabawie jest tytuł Wykopowego Epidemiologa Tygodnia. Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę. W przypadku, gdy na podstawie punktów nie uda się rozstrzygnąć kto otrzymuje ten zaszczytny tytuł to otrzymuje go uczestnik, który najmniej mylił się w swoich typach.

  #glupiewykopowezabawy #koronawirus
  pokaż całość

  źródło: 68.jpg

 •  

  Witam serdecznie nazywam się Bimer Auto sie chcemy ustosunkować się do postu który został zamieszczone na wykopie https://www.wykop.pl/artykul/5734175/wspolpraca-z-bimmer-autos-kalisz/
  Witamy krótko odpowiemy na całą historię.
  Klient od początku był poinformowany o każdej usterce która mu przedstawiliśmy przed jego decyzja o zakupie pojazdu w Szwajcarii co jest udokumentowane zdjęciami oraz rozmowami. Również wiedział że tylna pokrywą bagażnika ma drugą warstwę lakieru, na pokrywie nie występuje żadna rdza co jest udokumentowane zdjęciami. Na życzenie klienta przeprowadziliśmy samochód do kraju, dokonaliśmy wymiany (na życzenie klienta) rozrządu, wszystkich filtrów, zaslepione zostały klapy wirujace kolektora, zmieniony olej w skrzyni. W samochodzie już podczas zakupu występował błąd dotyczący napędu xdrive ( zbyt duża siła wysprzeglajaca) rozegraliśmy cały reduktor który jest w stanie idealnym wyczyscilismy z nagrau zalalismy świeżym olejem. W tym momencie poinformowalismy jedynie że silnik nastawczy reduktora jest nowy Ale że jest to zamiennik nie oryginał. Całej reszta prac wykonana przy samochodzie opisana jest na Facebooku gdzie są też zdjecia samochodu oraz właściwy opis zgodny że stanem faktycznym ( co jeszcze potwierdzimy lada dzień filmem na Youtube). Koła 19" mają źle dobrane opony dlatego też poinformowalismy klienta Koła wymieniliśmy na właściwe i tego samego dnia przejechaliśmy 150km ponieważ samochód jak i napęd nie dawał żadnych oznak uszkodzenia zadzwonilismy do klienta że wszystkimi informacjami że samochód jest gotowy. Niestety po przybyciu na miejsce okazało się że faktycznie napęd się kantuje i jest znów uszkodzony. W tym momencie absolutnie nie było dyskusji klient został poinformowany że silniczek nastawczy możemy wymienić od razu na nowy oryginalny BMW na miejscu tylko trzeba chwilę poczekać ponieważ była już 22 lub jutro samochód dowieziemy pod dom jakoś rekompensujac jego podróż na marne do Kalisza. Jedyna usterka samochodu o której klient nie wiedział to nie działające otwieranie bagażnika (uszkodzona wiązka kabli dość powszechny temat w e60) bagażnik otworzyć można jedynie z kluczyka. W tym momencie zostaliśmy zmuszeni do wypisania poświadczenia które jak widać wyżej udostępnia dane wrażliwe. Na następny dzień od rana silnik nastawczy został wymieniony samochodem przejechaliśmy 300 Km usterka została usunięta. Wykonany został telefon do klienta informując że samochód jest w pełni sprawny i że na napęd xdrive dostanie od nas gwarancję, a samochód zostanie w ten sam dzień dostarczony klientowi pod dom. W tym momencie usłyszeliśmy że nie ma mowy w ogóle o tym samochodzie tylko zwrot pełnej kwoty wchodzi w grę. Po drodze zapytaliśmy klienta czy jest w stanie ponieść koszta za usługi które wykonaliśmy na jego zlecenie proszę sprawdzić jakie są koszty wymiany C
  samego oleju w skrzyni, a gdzie do trgo rozrząd i całą reszta i jakie są rozbieżności między tymi kosztami A kwota wyżej wymieniona 1000-2500pln. Na hasło o kosztach usłyszeliśmy "nie no tak to nie". Dla tego poinformowalismy klienta że całość kwoty bez żadnych kosztów zostanie zwrócona po sprzedaży samochodu na co również usłyszeliśmy "nie no tak to nie". Po drodze klient poinformował że wyjeżdża do Norwegii i dlatego potrzebuje pieniędzy. Nie są to absolutnie nasze sprawy ale na ten moment z naszej strony sprawa wygląda tak że wykonaliśmy całą usługę tj:
  -znalezienie pojazdu
  -sprawdzenie
  -zakup
  -transport
  -czynności celne
  -ogromny serwis wszystko na oryginalnych częściach
  -Również polerka samochodu (bez korekty lakieru) (również etapy prac są na fotografiach i dołącza do filmu na Youtube.
  -reszta kosmetyki pojazdu
  Nie negujemy tego że samochód w momencie odbioru był niesprawny jest to prawda z którą nikt się nie kłóci. Jednak zawsze informujemy wszystkich klientów że samochody te mają już swoje lata i mogą ulegać awaria w tym przypadku była to czysta złośliwość chińskiego nastawnika skrzynki rozdzielczej napędu. Usterka została zlikwidowana na następny dzień cała reszta usterek wyżej opisanych nie jest prawdziwa co można zweryfikować oględzinami samochodu u nas można udac się na każdą stację diagnostyczną lub przyjechać z dowolnym specjalista. Jak również widać na ten moment udostępniane są w Internecie dane wrażliwe oraz niszczone jest dobre imię firmy. Od razu poczuliśmy się do odpowiedzialności i zaproponowalismy wymianę ów nastawnika na nowy oryginalny na nasz koszt. Po drodze zapytaliśmy klienta dla czego wcześniej nie poinformował nas o wyjedzie i rezygnacji z zakupu to sprawę rozwiązali byśmy inaczej i nie wykonywali wszystkich prac nie tracili czasu i nie ponosili kosztów. Ponieważ wielokrotnie sami kupowalimy pojazdy na polskim rynku i znamy wszystkie możliwe scenariusze to zawsze staramy się działać tak by wszyscy byli zadowoleni pamiętać trzeba jednak że każdy samochód używany nie jest pojazdem nowym i zawsze może zaskoczyć o czym każdy nasz klient jest informowany na wstępnie. Jak widać w tej sytuacji my czujemy się że wszystko zrobiliśmy jak należy dołożyliśmy wszelkich starań by dostarczyć towar zgodny z opisem wstępnym, i ten towar temu opisowi nie odbiega najmniejszym stopniu.
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika szdunek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)