•  

  Jestem zdrajcą narodu - ale uwielbiam rosyjskie kawałki :) Akurat w tym przypadku nie do końca bo autor pochodzi z Białorusi - ale kawałek buja aż miło, twórczość w ogóle wschodnia jakoś strasznie mi się podoba :D

  #muzyka #hiphop #rap

  źródło: youtube.com

 •  

  Czy z narcyzami da się w ogóle stworzyć związek? Czy są jakieś metody, żeby z takimi ludźmi żyć?
  Bo nie mogę przecież w nieskończoność odbierać jej atencji, kiedy zachowa się nie w porządku w stosunku do mnie, bo to jak tresowanie psa, który gdy coś odwali, to się go ignoruje, dopóki nie zrozumie, że zrobił źle.
  Wygarnianie już w ogóle nie ma sensu, bo jedynie się obrazi, nie będzie w stanie przyjąć żadnej krytyki.

  Znam się z takim różowym 2,5 roku. Nie jesteśmy razem, bo miała problem z zdeklarowaniem się (jak to narcyz).
  Potem związałem się z kimś i trochę ją otrzeźwiło, ale potem znów wszystko wróciło do punktu wyjścia.
  Ignorowanie jej przez tydzień-dwa kiedyś wiele dawało. Teraz, żeby się ogarnęła i bardziej postarała potrzebuję miesiąca-dwóch ignorowania jej. Zatęskni i jest git, stara się. Ale na dłuższą metę coś takiego jest niezdrowe i toksyczne. Dlatego pytanie... czy ktoś ma doświadczenie z takimi ludźmi i może powiedzieć, czy da się jakimiś innymi, cudownymi metodami ogarnąć takiego człowieka, żeby zbudować z nim coś trwałego?

  Wiadomo, że najłatwiej byłoby to uciąć i poszukać sobie kogoś normalnego. Złota metoda.
  Ale w dzisiejszych czasach, obserwując zarówno swoje poprzednie związki, relacje oraz te moich znajomych, wśród rodziny, itd. dochodzę do wniosku, że ludzie są coraz bardziej poje%%ni. Ciężko o kogoś normalnego, bo każdy ma jakieś odchyły od normy, często dużo większe niż ten różowy. Wybrzydzając, szukając ciągle kogoś w 100% "normalnego" w końcu zostanę starym kawalerem.

  #psychologia #rozowypasek #rozowepaski #niebieskipasek #niebieskiepaski #zwiazki
  pokaż całość

  •  

   Z własnego doświadczenia powiem, że się nie da. Związek będzie toksyczny, ty będziesz się w nim chujowo czuć, a różowa będzie robić swoje i dumnie mieć Cię w dupie.
   Nieważne jak bardzo będziesz cierpliwy, żaden człowiek nie ma nawet tyle cierpliwości, żeby to wytrzymać.
   Niestety, ale złota metoda jest jedyną, bo albo będziesz się dusić z taką osobą, albo poczekasz na inną mniej pojebaną, a nóż się trafi taka.

  • więcej komentarzy (8)

Osiągnięcia (2)