•  

  Mirki ile musiałbym grać by zdobyć czolg X tieru chiny(med)? (licząc 2h dziennie)

  Z takiej racji, że kupuję jakiś czołg premium 8 poziomu +1mln golda + premka.

  Grałem wcześniej ale oscylacyjnie chciałem wiedzieć czy dalej trzeba męczyć po kilka miesięcy jak kilka lat temu.

  Pozdrawiam
  #wot

  •  

   @PiersiowkaPelnaZiol: Wolne doświadczenie możesz wymienić tylko i wyłącznie za złoto. Więc jeśli kupisz sobie czołg premium 8 tieru i będziesz zbierał na nim wolne doświadczenie, będziesz mógł je wymienić tylko i wyłącznie za złoto, które zakupisz. (1 sztuka złota = 25 jednostek wolnego doświadczenia)

   Co do czołgu premium, musisz wiedzieć czym najlepiej Ci się gra. Ciężkie, medy, niszczyciele. Teraz jest kalendarz adwentowy, możesz trafić na czołgi, których normalnie nie ma w sprzedaży. Jeżeli tak bardzo ciągnie Cię do medów, to ze stałego asortymentu masz do wyboru:

   T-54 First Prototype, który potrafi czasami coś odbić i czasami wybacza błędy.

   AMX CDC, który jest papierem, wchodzi w niego wszystko jednak jest szybki, zwrotny i ma działo z przyzwoita penetracją, który pozwoli Ci na strzelanie mniejszą ilością amunicji premium.

   T26E4 SuperPershing, niby med, ale wolny i jeździsz nim jak czołgiem ciężkim ( ͡° ͜ʖ ͡°) po buffie do penetracji jest jednak bardzo przyjemny do grania, potrafi sporo odbić. Ma ograniczony MM tylko do IX tieru.

   Panther MIT 8,8 CM L/71, typowy niemiecki med z dość przyjemnym działem.

   M4A1 Revalorise, sadzi kartofle, ładuje dość długo ale sadzi buły po średnio 390 dmg. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   STA-2, nie mam, nie grałem więc się nie wypowiem. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że bardzo mało ich widać.

   Tak jak kolega wyżej @Thunderlane polecę Ci Patriota (czołg ciężki) i Skorpiona G (niszczyciel). Obydwa są warte zainwestowania w tą grę.
   pokaż całość

  •  

   @PiersiowkaPelnaZiol: Musisz wydać złoto, żeby doświadczenie odłożone na czołgu premium zmienić w wolne doświadczenie, które wydasz na co tylko chcesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy (22)

 •  

  Znalazłem u kogoś na fb parę lat temu. Nieczynna już stacja Szczecin Pogodno...choć pierwsze browary za małolata właśnie na niej się piło (╯︵╰,) Jeszcze nawet 3 tor jest widoczny
  #szczecin

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika szydlastyy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.