•  

  Ehh pokazać mirkom gaz to zaraz połowa się podpali i wyzeruje w 30minut mając 100% Depo, no wiecie co ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak się nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Ps. Tak wszystko powyżej 6$ jest dobre na shorta, grunt to duże Depo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #gielda #natgas

 •  

  #prl nikt raczej nie zna z grona tutaj obecnych. Mocno psychodeliczny sen, który był jawą i rządzili ludzie, którzy byli w stanie zabić kogoś innego za poglądy - śmierć ks. Popiełuszki

  stan finansów był beznadziejny dla Polaków a złotówka była nic nie warta na rynkach zagranicznach, była śmieciem totalnym. #finanse #polska #gospodarka #bekazpis

  Dzisiaj sytuacja ma się zgoła inna. Wierzyłem błędnie że dolar dojedzie do minimum 5.5 zł lub nawet 6 zł. Jednak najgorsze jest to że gdzieś musi być zmiana warty i ktoś musi przestawić wajchę.
  Nadszedł taki moment i ktoś przestawił wajchę. Dolar nie urósł powyżej 5 zł ani nie obronił trendu przy 4.7 zł. Było to bardzo ciekawe zjawisko dla mnie, z którego na pewno wyciągnę wnioski.
  #saxo #saxobank ma bardzo dobre analizy w języku angielskim, zapraszam na ich stronę. Polecam tabelę walut, euro teraz ma plus 4 punkty a USD minus 2 punkty. Robi różnicę.
  Nastąpiła zmiana, fundusze zagraniczne, z usa, zaczęli skupywać złotówkę 5 zł za 1 dolar. Za rok lub 1.5 roku sprzedadzą tą samą złotówkę w parytecie 1 usd za 4 zł. Jak dobrze liczę zarobią 20 procent na samej wymianie i dodaj jeszcze zarobek z wig.
  Wrzucam przykład książkowy, zobaczymy za rok albo 1.5 roku #pko , #inwestycje #gielda #wig #banki #kredyty #nieruchomosci
  Analiza wykresu PKO:
  Mamy 3 fale elliota, dołek, potwierdzenie dołka, i 21 zł mityczne. Dołek covidowy odhaczony. Dodam że Deutsche Bank jest wyżej niż Citi - szybciej się wybił, a #citi też zaliczył dołek. Można powiedzieć że na indeksie banków mamy przesilenie i zmianę kierunku. Giełda lubi spokój ale 20% wybicia indeksu w 1 miesiąc to na prawdę ładny wyczyn.

  #dommaklerski bardzo polecam rekomendacje i analizy pko bp, mają dobry dom maklerski, ekipa jest na prawdę zacna i nie wchodzę w szczegóły bo nie chcę, drugi jest mbank, mają również dobre analizy.

  Co do kursu PKO
  Tak tylko dla przypomnienia, ci co brali pko przy 21 zł, 100% zarobku będą mieli przy 42 zł, a ci co brali przy 25 zł, dopiero przy 50 zł, jest różnica. 16% różnicy przy braniu, a efekt różnica w zysku 60% jak dojedziemy do 50 zł nawet.

  powodzenia, mamy teraz na wykresie moment realizacji zysku szybkich graczy, możliwe zejście do 27 zł lub mogli to już zrobić, z moich obliczeń 4 lub 5 razy wybijali 21 zł i już cena nie wróciła do tego poziomu, raz tylko wrócili do poziomu 21 zł ale to było tylko raz w krótkim terminie.
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika takupatamta

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)