My life is like Friends, except no Rachel, Ross, Monica, Phoebe or Joey, just Chandler in a room by himself laughing at his own jokes.

 •  

  Mirki czy są tu osoby o podobnej sytuacji zarobkowej co ja i mogą mi powiedzieć czy oszczędzają i w jaki sposób bo mnie zaraz szlag trafi.
  Krótko o mojej sytuacji - mieszkam w warszawie, mam 25 lat, singiel zarobki około 4600 - 5000 netto, w tym miesiącu więcej po wycofaniu PIT.

  Moje stałe wydatki:
  pokój - 1200
  rata za elektronike - 300
  bilet miesięczny - 110
  ubrania, jakaś chemia - 600
  imprezy, wyjścia - 700

  To są z grubsza stałe wydatki więc wiadomo, że nie zostają mi miliony ale uważam, że mógłbym cokolwiek oszczędzić, ale jestem albo jakiś upośledzony albo wszystko tak podrożało, że nie da się. Dwa lata temu pracowałem za 2000 i udawało się odłożyc chociaż 100zł.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Czy mogą wypowiedzieć się Mirki którzy są w podobnej sytuacji ile udaje się oszczędzać?

  #zarobki #oszczedzanie #ekonomia #pracbaza
  pokaż całość

 •  

  tym razem sie upewnilem ze to praca dorywcza, dodatkowa, wakacyjna, nie tak jak wczoraj gdzie na miejscu powiedzieli mi ze szukaja kogos na stale (o czym nie raczyli wspomniec w ogloszeniu o #praca ), tym razem jakis gosc ewidentnie obcokrajowiec powiedzial mi ze szukaja dziewczyn, no ale ja zadzwonilem do numeru ze zdjecia, nie odbieral 2 razy, fajny szacunek do potencjalnego pracownika, po co mam wstawac wczesnie rano jesli nikogo nie bedzie, strata czasu. Mirki, moze mi doradzicie gdzie szukac pracy na 1 miesiąc? Moze ktos z was potrzebuje pracownika w #krakow , mam 19 lat nie mam doswiadczenia, posiadam badania sanepid, chce znalezc prace zeby zdobyc jakiekolwiek doswiadczenie, pomozcie mi bo juz trace nadzieje pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_20190810-115804_Messenger.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika tangerine_

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (7)