My life is like Friends, except no Rachel, Ross, Monica, Phoebe or Joey, just Chandler in a room by himself laughing at his own jokes.

 •  

  Największy plus mieszkania w Gdańsku.
  Wstajesz lewą nogą, z beznadziejnym humorem, kacem, w domu jakoś tak ciężko i w ogóle jakoś smutno jest wokół. Ubierasz się, wsiadasz w tramwaj numer 5 i zmierzasz na plażę. Bierzesz kocyk, herbatkę, słuchawki i notatki. I od razu jakoś milej w tym życiu, słoneczko grzeje, woda uspokaja, polecam taki stan.

  #gdansk #oswiadczeniezdupy no i #chwalesie troszeczkę pokaż całość

 •  

  Hej #warszawa
  #piesekpremier idzie w miasto. Zapraszamy na głaskanko :) aktualny cel - > Pałac Kultury

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1539371157108.jpg

 •  

  #rozowepaski pomóżcie! Czy znacie jakieś ładne, spoko trwałe zapachy w cenie na studecką kieszeń? Uwielbiam perfumy ale od kiedy muszę uważać na swoje wydatki ciężko mi znaleźć zapachy które nie pochłaniają znacznej ilości pieniędzy. Cała moja kolekcja perfum w cenach +100 zł jest w stanie krytycznego wykończenia, a teraz nie mogę sobie pozwolić na takie luksusy ;( Bezskutecznie szukam jakichś tanioszkowych zapaszków które uzupełnią moją kobietkową aurę ;( #pomocy #perfumy #tanioszka #studentybiedaki pokaż całość

 •  

  W końcu odmówiłam sobie jednego flakonu i zainwestowałam w szafkę :3 już nigdy więcej szaleńczego wyciągania z kartonów w pośpiechu przed wyjściem!
  1. od dolu- moje unikaty, flakony które znaczą dla mnie naprawdę dużo
  2. czyli środkowa- nisza
  3., najwyższa- zwykły mainstream.

  Jakby ktos miał pytania co jest co, tu mój profil na fragrantice-
  https://www.fragrantica.com/member/1140430/

  #perfumy #zainteresowania i trochę #chwalesie zbieractwem xD
  pokaż całość

  •  

   @pinkquartz: fajna kolekcja :) chociaż myślałam, że masz tego więcej xd
   co rozpoznaję (nie patrząc na fragrę!):
   - od dołu: Elle YSL, coś od Zoologist, kilka Addictów, Agent Provocateur, EL Sensuous, Hypnose Senses (kurczę, muszę kupić bo lubię, a ostatnią flaszkę stłukłam ;_;) i jakaś Bottega Veneta? To duże niebieskie z lewej też kojarzę, ale nie pamiętam co to xd
   - środek: na pewno widzę Toma Forda, dużo Lutensa, CdG - reszty nie znam ;)
   - i góra: Shalimar, AoD i AoD Le Secret, 2x DKNY, Angel stoi z tyłu? To takie różowe i niebieskie - pierwsze skojarzenia to jakieś perfumy Britney Spears xd Jimmy Choo (choć zdjęcie niewyraźne - myślałam najpierw, że to Flowerbomb :P), EL Sensuous. Chyba widzę też Lalique z tyłu, a to duże czerwono-pomarańczowe (?) obok AoD kojarzy się z Escadą, ale to strzał zupełny.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (24)

 •  

  Co to za czary, że jadąc z głównego do Bochni przejeżdżam przez Batowice, Łowinskiego i za kombinatem?
  #krakow #pociagi

 •  

  Serio tak strasznie w zimie jest z tym smogiem ze trzeba maski nosic? Nie dostane jakiejs astmy po pol roku jak cale zycie mieszkalem w gorach? #krakow

  +: Freakz
 •  

  #pogoda #polska #lubelskiobserwator #jesien

  Nadciąga babie lato!

  Miłośnikom wycieczek rowerowych, spacerów, wypraw w góry i wszystkim entuzjastom ciepłej i słonecznej pogody proponuję dobrze zorganizować sobie czas w nadchodzącym tygodniu. Po chwilowym kryzysie w pogodzie jaki rozpoczął się pod koniec września, czas na długofalową zmianę. O ile pod koniec ubiegłego miesiąca zmagaliśmy się z silnym wiatrem, chłodnymi masami powietrza i opadami deszczu, tak teraz można ogłosić, że nadchodzący tydzień przyniesie nad Polską piękną, złotą jesień. Mnóstwo chwil ze słońcem, brak opadów deszczu i temperatury przekraczające 20 stopni Celsjusza - tak w skrócie można opisać warunki atmosferyczne jakie rozleją się po całej Polsce już od wtorku. Za ciepłą i suchą pogodę odpowiadać będzie rozbudowujący się układ wysokiego ciśnienia o nazwie Victor. W ciągu najbliższej doby będzie on przemieszczał się nad Europą zachodnią i centralną, by we wtorek przemieścić się na wschód kontynentu zwiększając swój zasięg oddziaływania nad przeważającą częścią kontynentu. Opisywany układ baryczny cechować się będzie bardzo długim czasem żywotności, co będzie gwarantem ciągłego dopływu ciepłego powietrza z kierunków południowych, jednocześnie tworząc zaporę dla aktywnych niżów z systemami frontów atmosferycznych nad wodami Atlantyku.

  Dlaczego od wtorku?

  Jednodniowe ochłodzenie nad naszym krajem wynikać będzie ze spływu chłodniejszej masy polarnomorskiej za frontem chłodnym, który już teraz przemieszcza się nad naszym krajem rozciągając się od południowo zachodniej po północno wschodnią Polskę. W drugiej części nocy z niedzieli na poniedziałek jeszcze przed porankiem front opuści granice naszego kraju pozostawiając nas na kilkanaście następnych godzin w chłodniejszym powietrzu polarnomorskim. Stąd też w poniedziałek temperatury nad Polską spadną średnio do poziomu 14-15 stopni Celsjusza.

  Od wtorku, w wyniku przemieszczenia się centrum wyżu na wschód od Polski, do naszego kraju rozpocznie się ciągła adwekcja ciepłej masy polarnomorskiej z południa kontynentu. Temperatury przede wszystkim wzdłuż południowo zachodniej części Polski wzrosną nawet do 19-22 stopni Celsjusza, zaś w pozostałych regionach naszego kraju średnia temperatura wyniesie około 17 stopni. Tak na dobrą sprawę nie ma co za bardzo się rozpisywać co do następnych dni nadchodzącego tygodnia. Wzrosty temperatur będą coraz bardziej odczuwalne, prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie znikome. Okresowe zachmurzenia głównie w postaci ławic chmur stratus będą zdarzać się prawdopodobnie do godzin przedpołudniowych. Nieprzerwany transport ciepłego powietrza do Polski na chwilę obecną utrzyma się aż do niedzieli. W tym czasie temperatury zwłaszcza wzdłuż południowej oraz zachodniej Polski będą wzrastać w ciągu dnia nawet do 25 stopni Celsjusza, co jak na październik jest wysokim wynikiem. W skali całego kraju od środy do niedzieli średnio temperatura powietrza wynosić będzie od 19 do 20 stopni Celsjusza. Układ wyżowy Victor ustabilizuje swoje położenie od środy do końca tygodnia pozostając wzdłuż zachodniej granicy Rosji.

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  https://www.facebook.com/LBLStormchaser/
  pokaż całość

 •  

  Ostatnio byłem na cmentarzu (pogrzeb) i pochyliłem się nad tematem śmierci. Cmentarze mają w sobie coś przerażającego. Gdy je odwiedzam to zawsze chodzę między grobami, z ciekawości zerkając na nazwiska i daty śmierci. Przy większości z nich nie odczuwam żadnych emocji, ot Kowalski, Jarocka, Wiśniewski.. serce zabije minimalnie szybciej na widok świeżych grobów, pełnych kwiatów i wiązanek, a także grobów małych dzieci. Jednak najbardziej poruszają mnie stare groby, tak stare, że sięgają aż XIX wieku. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Ci ludzie mają swój grób, z imieniem i nazwiskiem, jednak nikt z żyjących nic o nich nie wie, nikt o nich nie pamięta, nikt nie stawia już tam świeczek ani zniczy, nikt nawet nie wie jak wyglądali i co w życiu robili. Stoję zwykle nad takim grobem i rozmyślam, że przecież taki XIX-wieczny Jakub naprawdę żył, nawet 70 lat jak wskazują daty na nagrobku, że każdego dnia coś robił, krzątał się, spacerował, rozmawiał z ludźmi, zbierał grzyby, jeździł na rowerze, przeżywał emocje, pracował w polu, może brał udział w powstaniu styczniowym, może był kobieciarzem, a może był starym kawalerem, może był myśliwym, a może zwykłym rolnikiem, może był postrachem okolicznych wsi, a może szanowanym lekarzem, może przeżył niezliczoną ilość przygód, może tuż obok takiego cmentarza chodził kiedyś na spacery, spoglądał w niebo i rozmyślał nad swoim życiem. Może. Nigdy się tego nie dowiemy, bo zmarł lata temu i pamięć o nim przepadła na wieki.

  To jest właśnie najgorsze. Człowiek żył pełnią życia, być może był bardzo znaną osobistością, miał w głowie tysiące myśli i miliony wspomnień, a nie minęło 100 lat i jest tylko prochem, w który się obrócił, prochem o którym nikt już nie pamięta. Być może miał ośmioro dzieci i dziesiątki wnucząt, myślał, że zostawi po sobie ślad na tej Ziemi, a jednak żadne z prapraprawnucząt nic o nim nie wie, bo jest dla nich aberracją, starożytnym przodkiem, o którym pewnie przez całe swoje życie ani razu nie pomyśleli. Jedyny ślad jaki po nim pozostał to chłodny, stary nagrobek z wypisanym imieniem, nazwiskiem i latami życia. Przerażające. A co pozostanie po nas? Cóż, jesteśmy w tej uprzywilejowanej sytuacji, że dzięki nowoczesnej technologii jakieś ślady życia na pewno zostawimy, podczas gdy ludzie sprzed wieków nie mieli takiej okazji. Jednak kiedyś też umrzemy, a gdy miną setki lat ktoś przyjdzie na nasz grób i zobaczy, że 'oho, ten żył 83 lata' i pójdzie dalej, poświęcając nam sekundę uwagi. A każdy z nas w tej chwili jest żywy, ma masę wspomnień, planów na przyszłość, marzeń, opowieści, uczuć, emocji, którymi dzieli się z najbliższymi. Przyjdzie jednak czas, gdy to wszystkie przeminie i nikt z żyjących nie będzie o nas pamiętał. Ten brak pamięci jest dobijający, tak jakby dana osoba nigdy nie istniała. Ku pamięci wszystkich ludzi, którzy kiedyś żyli, a teraz nic o nich nie wiemy.
  #przegryw
  pokaż całość

 •  

  Czy jest tutaj jakaś kobieta, która ma również zacną kolekcję i może się podzielić swoją opinią?
  #150perfum #perfumy

 •  

  Ile trzbea wybulić we wrocławiu albo krakowie za jakąś sensowną jedynke?
  #mieszkania #krakow #wroclaw

 •  

  #rozowepaski jeśli macie status VIP w #rossmann to zachęcam do kupienia #kosmetyki które mają aktualnie zniżkę dla klubowiczów gdyż #promocje łącza się
  (。◕‿‿◕。) także od ceny dla klubowiczów (najczesciej ok 50%) odlicza się jeszcze zniżka na kolorowkę 55% , żal nie brać #pokazkosmetyczke
  P.s do góry rusz do rzęs z miss sporty zolty- wychodzi za 3zł
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1538605779798.com.rossmann.centauros.png

  +: Freakz, lubie-sernik +7 innych
 •  

  Jak podoba się Wam nowy flakon Alien We Are All Alien, w wersji kolekcjonerskiej od Muglera :D?

  #perfumy

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika tangerine_

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (7)