CEO w Rozlewnia Stumilowy Las

 •  

  == ➡️ WIELKIE #rozdajo #gearbest! Edycja Jesienna 2018. ⬅️ ==

  Przygotowujemy się do Wielkiego Festiwalu 11.11 z GearBest, w którym będziecie mogli zgarnąć mnóstwo okazji, rabatów, kuponów i nagród. Z okazji tej celebracji, mamy coś specjalnego tylko dla społeczności Wykopu: świetny tablet Teclast Master T10 do wygrania. Wystarczy że:

  - Dodacie plusa pod tym postem,
  - Będziecie obserwować nasze konto na Wykopie,
  - Dodacie dowolny komentarz do tego wpisu.

  Wygrywa jedna osoba, którą wylosujemy spośród Mirków i Mirabelek biorących udział, a wyniki podamy w piątek. Rozdajo zamykamy 2 listopada, 9:00!

  A co można wygrać? Tablet Teclast Master T10 aktualnie dostępny w cenie 804,27 zł, posiadający rewelacyjny, dziesięciocalowy wyświetlacz SHARP oraz dobrą konfigurację sprzętową z sześciordzeniowym procesorem i 4 GB RAM. Pełną recenzję tego sprzętu znajdziecie także na naszym polskim blogu GearBest.

  Zobaczcie także inne urządzenia Teclast w naszym sklepie. To niedroga marka tabletów i laptopów, która oferuje jakość w świetnej cenie.

  PS. Jeśli jeszcze nas nie znacie, GearBest to największy sklep internetowy z elektroniką, gadżetami, akcesoriami, a nawet ciuchami z Chin, popularny również w Polsce. Mamy nawet polskim magazyn, a płacić można m.in. przez Przelewy24. Zobaczcie naszego bloga PL oraz śledzcie nas na Wykopie aby być na bieżąco!

  #zadarmo #konkurs #tablet
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: rozdajo-teclast-t10.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika tatakubusiapuchatka

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)