•  

  Mirki wczoraj czekając na tramwaj spotkała mnie trochę nieprzyjemna sytuacja...Na przystanku zjawił się jakiś koleś taki nie wiadomo czy naćpany czy pijany ale no ubrany bardzo niechlujnie i widać było że z nim coś jest nie tak... Być może bezdomny... Podszedł do mnie chcąc pieniędzy powiedziałem że nie mam to stał się nachalny zaczynając mnie dotykać i stając się dość agresywny popychając mnie a jako że nie jestem konfliktowy odszedłem to zaczął się widzierać na mnie że jestem "jebaną kurwą, cipą, chujem" itd na szczęście podjechał tramwaj i nawet nie patrzyłem na numer tylko chciałem się zawinąć stamtąd (ludzie standard udają że nic nie widzą) ale pisze to po to nie żeby się żalić tylko wyobraźcie sobie gdybym on trafił na kogoś kto by mu krzywdę zrobił... Zgadnijcie kto byłby tym złym w oczach policji... Tak ten co stał spokojnie na przystanku! Ja nie jestem człowiekiem który nie kupi bezdomnemu bułki czy jedzenia ale coraz bardziej pokazują jacy są w praktyce!
  #krakow #polska
  pokaż całość

 •  

  Z jakiego to filmu?
  #film

  źródło: ei_1638257166544.jpg

 •  

  Co mi może być? Tydzień temu w czwartek wieczorem zaczęła mnie boleć głowa i zaczełem czuć ogólne zmęczenie. Myślałem że to z przepracowania bo dużo ostatnio pracuje. W piątek i sobotę było podobnie. Z tym że zatkał mi się nos i zatoki, jednak krople do nosa robiły robotę i szło przeżyć. W niedzielę wieczorem całkowicie straciłem węch, mogłem sobie psikac perfumy pod nos i nic. Ale tak poza tym żadnych innych objawów, brak gorączki, głowa poza czwartkiem i piątkiem nie bola mnie wcale, bez bólów mięśni. Bez kaszlu, smak mam normalny. Zawalony nos przeszedł mi po 3 dniach. Obecnie nic mi nie jest, czuje się bardzo dobrze, tylko że wciąż nie mam węchu. Znaczy mocne intensywne zapachy leciutko wyczuwam ale muszą być pod samym nosem. Nic po mnie nie widać abym był chory.

  Czy jest możliwe ze przeszedłem jakoś mega łagodnie covida? Chociaż nie miałem typowych objawów poza brakiem węchu, nie były to też typowe objawy przeziębienia bo zero gorączki, zero kaszlu itp Czy jednak brak węchu może być objawem jakieś innej choroby? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #koronawirus #zdrowie
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika teehror

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)