•  

  W jaki sposób wyprzedzacie samochody/tiry na drodze?
  1) Daje w pizde gazu dopiero jak jestem na przeciwnym pasie
  2) Daje w pizdu gazu jak jestem jeszcze za samochodem/tirem ktory bede wyprzedac
  #motoryzacja #samochody #prawojazdy #pytaniedoeksperta

  ktory sposob

  • 36 głosów (10.78%)
   1
  • 298 głosów (89.22%)
   2
  •  

   @graf_zero: dodam tylko, że cały czas kontrolując czy jakiś kierowca uskuteczniający polską szkołę jazdy w rozpadającym się gruzie nie wpadł na pomysł, że na pewno lekko się oddalasz od TIRa bo akurat masz ochotę się wlec i w między czasie nie wjeżdża Ci w dupę jadąc na zapałkę, albo nie zaczyna wyprzedzać 3 auta na raz:)

  • więcej komentarzy (18)

 •  

  Przygarnęłam 3 letniego psiaczka, weterynarz stwierdził, że jest zdrowy, ALE jest apatyczny. Na pewno wesołego życia nie mial. Obecnie leży bardzo dużo na legowisku, nie ma za wiele energii. Jest smutasem (╯︵╰,)
  Poradzicie jeśli mieliście z taką sytuacją styczność.
  Jak pomóc zaaklimatyzować się mu w domu? Jak postępować, aby też go nie przytłoczyć? Co mogę zrobić (oczywiście w ramach rozsądku, zdaje sobie sprawę z tego, że musi oswoić się z tym co się dzieje i przyzwyczaić się), aby nabrał więcej werwy?

  #pieseczkizprzypadku #smiesznypiesek
  pokaż całość

  •  

   @zadnaroznica: wiem, że wiele Ci to nie da, ale daj mu czas, nie rozczulaj się nad nim, nie zagłaskuj, etc. Musi się gość ogarnąć w nowym miejscu. Mój zwierz dwa tygodnie nie chciał się ruszać, a codziennie pokonywał dosłownie jeden stopień więcej na schodach, żeby po iluś tam dniach zmienić kondygnację (wtedy już widać było, że będzie dziwakiem:D). Co więcej, jak z nim pojechałem do schroniska na ściąganie szwów z jajek to zaczął się tam cieszyć i wszystkich witać:D Teraz nie odstępuje mnie na krok (co też nie jest jakieś super), ale na pewno zmienił swoje zachowanie.

   tl;dr daj mu michę, spanie, spokój, spacery raz na czas (zależy jak trzyma swoje potrzeby) i sam się zacznie ogarniać. Trzymam kciuki, żeby mu nie wjechał lęk separacyjny!
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika thepixel

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)