•  

  Wkurzające jest to, że idąc do kina (na horror) gdzie zdecydowana większość to ludzie dorośli, jednak gro osób nie potrafi się zachować. Na szczęście ta część widowni stanowi mniejszość, jednak nie przeszkadza to by tej reszcie kulturalnych dać w spokoju film oglądać.
  Cofnijmy się do czasów podstawówki, gdzie wyjście do kina było mega wydarzeniem dla małych gówniaków. Trzeba się opatrzyć w trzy różne rodzaje chipów i napoje gazowane. Jedno szeleści a drugie pssssyczy. Czy na prawdę dorosły człowiek nie jest w stanie wytrzymać półtorej godziny bez żarcia i pocia?

  Lepsi są ci, którzy nie potrafią punktualnie na seans przyjechać. Film się zaczął, ale zawsze się znajdzie para lub grupka, która przeciska się między dość ciasnym siedziskami.

  Kolejny typ widza wkurwa to ten co przyjechał pół godziny szybciej i narzeka kiedy wreszcie wpuszczą do sali. No tak przecież oglądanie reklam nie może go ominąć. Jak już w końcu siedzi na swoin miejscu ( kolejni co nie potrafią czytać w którym rzędzie i miejscu mają posadzić dupę i krążą durnie jak kot za laserem) pięć minut po tym jak się zaczął film, wstaje i do kibla lezie. Przecież nie można było tego wcześniej załatwić, a półtorej godziny z pewnością nie wytrzyma.
  Kulturalny widz ma pecha, gdy usiądzie obok niego osoba, która ma w naturze komentować wszystko co przed chwilą pojawiło się na ekranie.
  Ostatni typ, może naciągany, ale równie odwracający uwagę to osoba, która sięga często po telefon i świeci tym wyświetlaczem, lajki muszą sie zgadzać. Tylko zamiast pisać, że "jestem właśnie w kinie z moim love" powinna napisać, że siedzi w kinie i wkurwia resztę.
  Napiszcie jaki typ widza was irytuje. Pozdro.
  #gownowpis #cebuladeals #cebula #kino #polak
  pokaż całość

 •  

  Gdzie leży przyczyna jak yanosik śmiga ze zgaszonym ekranem i gdy pojawia się jakieś ostrzeżenie o robotach drogowych lub inne powiadomienia to ekran się włącza, ale jest zastygniety. Żeby sie pokazał komunikat trzeba odblokować palcem.
  #yanosik #miui #redmi4x #xiaomi

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika timo1990

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)