•  

  Widzę, że wiele osób ma wątpliwości i co jakiś czas pojawiają się wpisy pytające czy warto kupować popularnego pubgka. Jako, że sam tytuł również mnie zainteresował postanowiłem go najzwyczajniej sprawdzić i rozwiać wątpliwości osób niezdecydowanych. Pograłem parę godzin i doszedłem do paru wniosków, żeby zachować przejrzystość wpisu dokonam jego oceny tak jak robią to popularne serwisy gier.

  Grafika 5/10
  Dźwięk 4/10
  Zbalansowanie broni 3/10
  Optymalizacja 2/10
  Ilość dostępnych map 1/10
  System rankingowy 1/10
  Dostępne statystki 3/10
  Ilość punktów na squadach 10:4/10
  Ilość graczy lądujących na pochinkach 10/10
  Ilość graczy lądujących na szkole 50/10
  Ilość dostępnego lootu w szkole 2/10
  Ilość pojazdów kiedy go potrzebujesz 0/10
  Ilość pojazdów kiedy go nie potrzebujesz 8/10
  Grywalność 10/10

  Ogólna ocena 9/10

  Polecam, dziękuje za uwagę.

  #pubg #steam
  pokaż całość

 •  

  Dzięki, Legio, za poprawienie humoru w porannym metrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #heheszki #legia #ekstraklasa #polskapilka #eurowpierdol

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  #pubg

  tak blisko, to była może moje 10 gra ( ͡° ʖ̯ ͡°) statystyki w grze działajo? bo same 0 mam

  (╯°□°)╯︵ ┻━┻

 •  

  Dobrze ktoś skomentował:

  Bońka od Laty odróżnia tylko to że ma Lewego w Kadrze i przychylność dziennikarzy. Intelektualnie takie samo dno.
  #pilkanozna

  źródło: drugilato.PNG

 •  

  Czemu kurwa mając Kevlara 3 gine od pierdolonego shotguna....
  #pubg

 •  

  Zastanawiam sie czy uczyc sie programowac. Mega podstawy mam ale to zdecydowanie za malo na juniora. Myslicie, ze zanim sie naucze czegos sensownego (mysle, ze rok?) to minie juz bum na programistow? #programowanie #programista15k #pracbaza

 •  

  3 gry i 0 killi, pysznie się zapowiada wejście w tę grę xD #pubg

 •  

  To jak łatwo jest na serwerze AS to jest coś niesamowitego xD
  Chociaż podejrzewam że różnica pingu sporo pomaga

  #pubg

 •  

  Tomasz Hajto w tym roku obchodził okrągłą rocznicę zabicia kobiety na pasach. 74-latka była bez szans, kiedy były piłkarz m.in. Ģórnika Zabrze, Schalke czy ŁKSu nie ustąpił jej pierszeństwa. Według syna zmarłej na drodze z ograniczeniem prędkości do 40km/h jego chrysler jechał 120km/h.
  Pięć lat przed zabiciem kobiety, Hajto został skazany za paserstwo papierosów. Niemiecki sąd udzielił mu karę 180 tys. euro.
  Jaka natomiast kara spotkała go za śmierć kobiety? Sam Hajto zaproponował dwa lata w zawieszeniu na cztery oraz 7 tys. zł grzywny. Prasa pisała wtedy o równych i równiejszych. Sąd przychylił się do propozycji piłkarza, który dodatkowo otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów na rok. Z decyzją sądu oraz ustaleniami wypadku nie mógł pogodzić się syn zabitej kobiety, stwierdzając że materiał dowodowy okazał się ubogi i niekompletny.
  Dzisiaj Hajto bryluje w mediach i poucza młodych piłkarzy co wypada a co nie. Śmiech na sali.
  Przykre jest tylko to, że Pan Borek ( moim zdaniem profesjonalista w każdym calu) legitymuje takie coś swoim nazwiskiem.

  #pilkanozna
  pokaż całość

 •  

  #niepopularnaopinia - jestem kibicem #wislakrakow, Mączyński nie jest dla mnie "zdrajcą" ani "judaszem"

  #pilkanozna to dla niego praca, zaoferowali mu w #legia lepsze warunki to poszedł, elo

 •  

  Co się bardziej liczy w rankingu, miejsce czy ilość zabójstw? Ktoś ogarnia jak to jest liczone? Np. czy bardziej opłaca się być na takim 10 miejscu z 1 killem czy odpaść 35 z 5 killami?
  #pubg

  •  

   @Panas: Byłem parę razy na jego streamie, gość przyciąga swoją manierą, sposobem zachowania, to w jaki sposób mówi i co mówi, jest w tym wszystkim charakterystyczny, unikatowy - wybija się tym z tłumu. Podobnie jest ze streamerem Dr Disrespect ( #pubg), który swoją grą aktorską przyciąga multum widzów.

  • więcej komentarzy (10)

 •  

  O JAKIE TO DOBRE #legia #pilkanozna #pasta #takbylo #heheszki

  Szopen nerwowo zagryzał policzki od wewnątrz widząc co wyprawiają na murawie jego piłkarze. W głowie świdrował mu głos Wuja „jeśli nie dasz mi tej posady, będzie dupa z majonezem… dupa z majonezem, dupa z majonezem….”. Szopen ocknął się, czuł niestrawność w żołądku, gospodarze poczęstowali go niedogotowanymi pyrami. Jak się później okazało, z jego dłuższej nieobecności zrobiono małą aferę. Pytano gdzie był, czy gdzieś dzwonił? A on zwyczajnie był na tzw. „dwójce” zerkając na mecz w smartfonie, na ruskim strimie.

  Mecz zakończył się pyrowpierdolem, Legła znów padła, znów po kiepskiej grze, znów nie dając choćby powodu na lepsze jutro. Pyry cieszyły się jak głupi batarejką, ale tak naprawdę nie mają z czego, wygrać z dzisiejszą Ległą, to jak pokonać Bonusa BGC w MMA, niby zwycięstwo, no ale szanujmy się. Spotkanie oglądali razem Zagajnikowski z Frędzlem.

  – Widzisz Frędzel, bez nas Szopen sra po krzakach aż miło – powiedział Bodzio nie zdając sobie nawet sprawy z kłopotów z perystaltyką jelit prezesa.

  – No, ten kebab jakiś dziś mały – dogryzł kolację Frędzel.

  – Brakuje mi bardzo prezesowania Frędzel, chciałbym tak odpalić muzę z szafy, zakręcić szklaneczką wódki, wezwać na dywanik Winiakowa… Brakuje mi tego splendoru, chcę znów mieć Ległę!

  – No ale jak, przecież Szopen nas wykupił, nie mamy takiego hajsu żeby wykupić teraz jego.

  – Tak, Frędzlu, dlatego musimy postarać się by żaden inwestor nie mógł ich wykupić, wręcz nie chciał, wyniki już są chujowe, teraz trzeba zacząć to czego się najbardziej boi Szopen, musimy zrobić konflikt na trybunach.

  – Teraz to by chyba łatwiej było – zamyślił się były współwłaściciel – tylko jak dokładnie? Gdzie jest Zakolski? Czemu dziś nie pije z nami, nie ogląda meczu?

  – Aaa… Pojechał do Barcelony, walczy o wolną Kutalonię czy coś, słaby z nim kontakt. Ponoć ostatnio widziano go jak kijem od szczotki ze sztandarem bił policjanta w kask.

  – No to odpada, musimy działać sami.

  – Dzwonię do Młodziucha – były prezes chwycił za telefon i wybrał numer – on coś może wymyśli, jakąś subtelną intrygę. Halo, halo, Młodziuch?

  – Tak, to ja, słucham prezesa? – Głos mężczyzny jak zawsze był zachrypnięty.

  – Sprawa jest, no sam widziałeś jak to wszystko wygląda, tak między nami, chciałbym odzyskać Ległę…

  – I? Jak mam pomóc?

  – No właśnie, wkurwia mnie ten cały Szopen, mota się jak tampon w piździe, ale Legła pada… Nie może być tak, za moich czasów Pyry to klepaliśmy jak chcieliśmy, musimy go wyjebać w piździec. Masz zadanie, potrzebny jest konflikt trybuny – prezes. Dasz radę?

  – Dam! Panie prezesie! – Młodziuch aż krzyknął z podniecenia.

  – No to działajcie, możecie na mnie liczyć jak coś, tylko wiadomo, nie oficjalnie.

  – Jasne! No to prezesie, Mocniej w Ległę! – Zaintonował nowe hasło Młodziuch.

  – Mocniej w Ległę! – Powtórzył Zagajnikowski i odłożył telefon. – No to załatwione, będzie konflikt.

  – I gra gitara, kolumny trzeszczą – powiedział Frędzel sięgając po butelkę.

  * * * * *

  Gdy piłkarze Legły podjechali pod stadion było już późno, przez okna zobaczyli grupkę kibiców.

  – Że też im się chciało – powiedział Jałowiec. Piłkarze myśleli, że zaraz usłyszą „nie poddawaj się…”, jednak ktoś uderzył w autokar.

  – Czego walisz pało jebana – powiedział pod nosem Zmywarczyk. Do zawodników wychodzących z autokaru podeszła grupa wyrostków, na czele stał Młodziuch.

  – Kurwa mać – zaczął delikatnie swoje przemówienie – my tu napierdalamy na trybunach z całych sił, a wy gracie jak pizdy.

  Piłkarze tylko stali i nic nie mówili, trener Doktór cofnął się na schodkach w autokarze i wraz z kierowcą i sztabem został w środku. Wyskoczył tylko Vujović.

  – Już raz jeden z was wyrwał liścia w papę, po dzisiaj nadeszła pora powtórzyć ten proces, bo widać jesteście jak baba, jak nie jebnie się raz na jakiś czas, to nie będzie dobrze chodzić. – kontynuował Młodziuch.

  – Gdzie jest ochrona? – Nierozważnie powiedział Vojović po czym wyrwał liścia od nieznanego sprawcy z tłumu.

  – Kurwa, jego nie pajacu! – Krzyknął Młodziuch – dopiero na moją komendę dajemy liście! Dajcie teraz liścia temu co dał liścia bez komendy na liście – chłopak który dał liścia dostał liścia od kolegów. – Dobra, także nie wyrywać się z tymi liściami. Więc tak, pan Wiesio z ochrony akurat musiał pójść zmienić kasety VHS, więc nic się nie nagra i nie może interweniować.

  – Ale co chcecie zrobić? – odezwał się piłkarz z tłumu.

  – Stajecie pod autokarem, Tapeciarz, Zmywarczyk, Zgodny i młody droga wolna, wy nie, reszta w zależności od przewinień dostaje albo lepę z otwartej w facjatę, albo karczycho, kto się będzie stawiał dostanie kopa w dupę, jak mocno się będzie stawiał, to Łysy będzie kopał z czuba, a ma mokasyny, więc będzie bolało mocniej. – Młodziuch wyjaśnił zasady rozmowy.

  – Chyba was pojebało, że będziecie bić kolegów z drużyny – wyskoczył pewny siebie Tapeciarz.

  – Ty to kurwa nie bądź taki kogut, bo to nie mecz z pizdusiami, że można kozaczyć, bo cię nikt nie jebnie, wypierdzielaj, bo i ty zarobisz w lampę. – Tapeciarz lekko pobladł i na odchodne tylko groźnie pomachał palcem w bucie. Piłkarze karnie ustawili się pod autokarem zbierając liście i karczycha. Mokasyny Łysego ani razu nie poszły w ruch.

  * * * * *

  Minęło trochę czasu, wrzawa na temat Ległej nie ustawała, Szopen postanowił zadziałać. Sięgnął po telefon i zadzwonił do byłego piłkarza, eksperta telewizyjnego.

  – Dzień dobry Thomas, jest sprawa.

  – Witam, jaka to? – Odpowiedział wybitny reprezentant.

  – A, może byś tak wziął jakiegoś kumpla do kasyna i byśmy zagrali, pogadali, może tego piłkarza… Żetonika? Muszę pogadać z kimś na temat organizacji i zarządzania, w luźnej atmosferze.

  – Nie ma problemu, bardzo chętnie.

  Po skończonej rozmowie Szopen otworzył drogie wino.

  – To twardy biznes, trzeba stworzyć temat, który odciągnie wszystkich od Ległej, kadrowicz w szponach hazardu… Brzmi dobrze…

  Źródło
  pokaż całość

 •  

  #wislakrakow
  Wedlug GK osrodek treningowy w Myslenicach ma zostac rozbudowany miedzy innymi o dwa nowe boiska.
  Ma byc glowna baza wszystkich rocznikow mlodziezowych na Wisle.
  W planach tez umowa z okoliczna szkola dot klas sportowych, tak by mlodzi mieli wszystko w jednym miejscu.

  Brawo!

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika tr0llski

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi tr0llski

Osiągnięcia (3)