Kiedyś byłem młodszy, oddycham powietrzem, mam konto na wykopie.

 •  

  awizisie
  od tego czeba zaszonć że tajge to nie #patostreamy bo nie pije harasi i nie leje korby na wizji
  po drugie nikt go nie ogląda, wiec @Moderacja nie mogą wiedzieć, że to patostreamy, bo skąd jak nikt go nie ogląda
  bonzo akat zawsze czeka na finonów nawet sam mówi, że czeka i żeby skrybować
  takie moje zdanie tego typu
  ben ben
  #tiger #bonzo #klejnotmopsu
  pokaż całość

 •  

  Akat zimno więc cimno, a jak cimno, to bezpłodny Mateu wałęsa się po rowach gdzie wpadł na świetny pomysł. Od teraz - jeśli chcecie - możecie zamawiać pozdro przez cały tydzień. Pod koniec tygodnia Mateu ogarnie wielkie pozdro na jednym fimiko-gniocie.

  Już widzę jak ten pantofelek "ogarnia" całotygodniowe pozdrowienia frajerów, skoro nie dawał rady z 2-3 pozdrowieniami dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #bonzo #patostreamy
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  •  

   Też doceniam Twój wkład @Czopelka
   Moderuję póki co i nie mam zamiaru się z tego szczególnie tłumaczyć, nie prosiłem o to i miałem wątpliwości czy to robić. Ale zdecydowałem się to robić i to pod tym samym nickiem co na wykopie (w przeciwieństwie do innych modów z wykopu). Wiedziałem że będę za to hejtowany, ale jestem tym samym trachem co kiedyś i hejt jest bezpodstawny więc łatwo mi go znosić (jak na razie).
   Byłbym wdzięczny jakbyś mi wyjaśnił w jaki sposób się przyczyniam do bezpłciowego roku i co Twoim zdaniem mógłbym zrobić by to zmienić. Zaznaczam że widziałem Twoje oskarżenia Azbesta o reżysowanie i Tigera o bycie bezmyślą pacymką. Więc logika wskazuje że Twoją radą może być jedynie "Zostawcie Tigera samemu sobie". Ale może mnie zaskoczysz...
   Wierzę że Azbest nie reżysuje i nie wierzę że Tiger by się posłuchał. Tiger z dwoma lewymi jajami to sprawka Kobry i Tigera a nie Azbesta moim zdaniem. Mam spójnie logicznie przemyślenia na ten temat ale to chyba nie miejsce na ich publikację zwłaszcza że słabo umiem pisać i idę właśnie do rowu z kilkoma harnasiami w siatce Bebg.
   pokaż całość

  •  

   @Czopelka: Witam witam. Przeczytałem te nasze wpisy i akat wyłapałem że trochę niemiło wypadłem pisząc tak lakonicznie o Twoim wkładzie. Akat mnie było bardzo miło z powodu docenienia przez Ciebie tych moich cyferek i dlatego teraz z opóźnieniem chciałbym wspomnieć o Twoich konkretnych osiągnięciach które mi imponują jak np wprowadzenie zakazu nagrywania na YT czy pojęcia rapowania do kleszczy.

   Sprawie moderowania donejtów. Jeśli moderowanie donejtów to reżyserowanie to Urban był reżyserem niż cenzorem. No ale powiedzmy moderowanie to jest reżyserowanie. Wtedy i moderowanie i niemoderowanie jest reżyserowaniem. Zmienia się tylko skład reżyserski. W przypadku niemoderowania reżyserem jest donator a w przypadku moderowania Azbest lub automat i donator.

   Sprawie bycia stale na łączu. Będąc na czacie czy donejtując też się jest na łączu. Różnice robi rodzaj łącza i stopień zaufania Tigera Kobry do połączonej osoby. Jeśli bycie na łączu jest reżyserowaniem to każda osoba z czatu może reżyserować tylko musi potrafić.

   Sprawie sytuacji na strimie, typu "wkręcają cię Tiger". Akat nie widziałem ale się wypowiem jak rasowy Janusz. Uważam że jeśli reżyserowaniem ma być działanie które spowoduje reakcję Tigera to pisanie "wkręcają cię Tiger" jest tak samo reżyserowaniem jak pisanie że Tiger z Kaśką.

   Wychodzi mi z tego wniosek że może nie chodzi o reżyserowanie i zostawienie Tigera w spokoju ale o to kto powinien być reżyserem. Tiger w całej tej sytuacji jest tylko posłusznym narzędziem Azbesta i właściwie to by chciał robić z siebie debila tylko mu Azbest nie pozwala. Moim zdaniem to bardzo nieprawdopodobne.

   @Wawrzyniec_Pruski Że niby ciekawa dyskusja.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika trach

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)