•  

  Hej #lodz :) Czy ma ktoś do polecenia sprawdzoną ekipę remontową w rozsądnej cenie? Mam do wykończenia ze stanu deweloperskiego mieszkanko 35 m2. Trochę jest do zrobienia: przeniesienie ściany, przesunięcie drzwi, zmiany wod-kan (wc i pralka), przeniesienie kaloryferów, zmiany elektryczne, gładzie na ścianach i sufitach, malowanie ścian i sufitów, ułożenie glazury, montaż wanny wc i umywalki, ułożenie cegły i klejenie tapety. Dostałam na razie dwa szacunkowe wyliczenia 25-35k za samą robociznę, liczę że uda się znaleźć coś taniej. #remontujzwykopem pokaż całość

  •  

   @bluejeans: dostałam podobne wyliczenie za podobny metraż i podobne prace, tylko ja nie planuje zmian elektryki i kaloryferów.
   od innych ekip dostałam wyliczenia na 12k i 15k.
   po dwóch tygodniach odezwał się ten od pierwszego kosztorysu i po informacji, że wyliczenie jest absurdalne stwierdził, że on wliczył szacunkowo koszty gresu, armatury itd. i stwierdził, że z robocizną zmieści się w 15k. Oczywiście tłumaczenia są bzdurą bo mam dokładny kosztorys ze wskazaniem, że jest to koszt samej robocizny.

   zmierzam do tego, że być może masz podobną sytuację jak ja, jest duży popyt więc jest też próba wykorzystania.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika trapped

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi trapped

Osiągnięcia (5)