•  

  #wardega #scam #oszustwo #famemma #ekipa

  Spoko Sylwestrze, zwierzęta poczekają kolejny rok.
  Na pewno będą syte podczas kolejnych miesięcy oczekiwania na karmę.
  W sumie to po co najpierw rozesłać hajs i karmę do schronisk, a potem przeprowadzać wywiady?

  W końcu Ty jesteś takim bohaterem, byłeś twarzą bicia rekordu guinessa dla pomocy zwierzakom, którą zoorganizowała CENEO?
  W końcu Ty jesteś takim bohaterem, rozwoziłeś karmę za współpracę z PEDIGREE?
  W końcu Ty jesteś takim bohaterem, rozwoziłeś karmę za współpracę aplikacji PSADOPTUJ?
  W końcu Ty jesteś takim bohaterem, zmontowałeś z tego smutny film, którego z którego dochód na pewno przekazałeś na schroniska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  W końcu Ty jesteś takim bohaterem, zrobisz odcinek Psiakobusa z celebrytą - wydasz pieniądze, a jednak one wrócą - do Ciebie, nie na kolejną pomoc?

  Jakbyś miał jaja to byś nie zwlekał i pomógł niezwłocznie fundacjom czy rozesłał karmę.

  Mam nadzieję, że się mylę. Wiem, że to czytasz i powiem Ci jedno: jeśli masz tam resztki honoru to zrób jak należy, po prostu. Zrób sobie przy tym swoje upragnione zasięgi, wyświetlenia, zyski. Póki co zrobiłeś w chuja ludzi, którzy chcieli pomóc i zbijasz na tym kapitał przy akompaniamencie swojej niedojrzałej widowni.
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  •  

   @qski Jak ktoś śledzi jego twórczość na bieżąco to wie, że schroniska skorzystają na tym jeszcze bardziej, bo kasę którą zarobił z ppv inwestuje w odcinki psiakobusa i CAŁA KASA z tych odcinków trafia znowu do budżetu na schroniska. Mógł wpłacić powiedzmy od razu z 50k, ale wolał to 50k obrócić w większą kwotę i pomóc jeszcze bardziej. Zajmuje to więcej czasu? No niestety, finalnie jego pomoc będzie większa niż jednorazowa wpłata. To że przy okazji realizacji takiego projektu powiększa sobie zasięgi nie jest niczym złym bo finalnie jednak wspiera schroniska. Wolałbyś żeby tego projektu w ogóle nie było i zero pomocy? pokaż całość

  •  

   @xillion krótkowzroczności to dopatruje się u osób, które oczekują natychmiastowych rezultatów. Osoby posiadające kontrowersje w okół swojej osoby przyciągają widownię a to większe zyski. Do tego Sylwek działa w okręgu takich osób, a nie robi talk show z randomami. Jak wyczerpią mu się możliwości to sięgnie po inne osoby.
   @qski Teraz piszesz z większym sensem niż twój post główny. To że mógłby się podzielić dotychczasowymi wynikami jest słusznym założeniem. pokaż całość

  • więcej komentarzy (45)

 •  

  Ktoś ogarnia temat #nft ale nie od strony na zasadzie mam certyfikat obrazka i jest zajebiście tylko istnieje pojęcie tokenów NFT i np. mają zapas na 1 mld tokenów, które są warte jakieś ułamki jednego centa. Kto te tokeny tworzy, czy twórca takiego ma dostęp do całości zapasów? Skąd bierze się ta początkowa cena za 1 taki token... #kryptowaluty

  •  

   @Corona_Beerus: A co to znaczy mintować? Dlaczego w sieci jak czytam o NFT to wszędzie podkreślają słowo niewymienialny i każdy token posiada uniklaną wartość i nie jest przy tym równy innemu tokenowi NFT. Jak w każdej chwili mogę otworzyć pancake swap i posiadać tonę gównianych NFT i wymieniąć je na BNB czy inne krypto, a do tego gówno token NFT = gówno token NFT pod tą samą nazwą więc skąd to stwierdzenie że KAŻDY ma inna wartość pokaż całość

  •  

   @inXe: No dobra to dlaczego więkość devów nazywa shit coiny tokenem NFT? Bo sama nazwa shitcoin to raczej tylko określenie wśród branży, ale czy shitcoin nie jest tokenem NFT ?

  • więcej komentarzy (4)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika trejk

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)