•  

  Hej!

  Teraz wszystkie oczy na tag #mirkowyzwanie, bowiem rozpoczynamy jesienną edycję! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jest to zabawa polega na wykonaniu jednego z dostarczonych trzech zadań. W akcji pojawia się czynnik mocno losowy, nie wiadomo jakie wyzwanie otrzymacie. Czy coś łatwego, czy może zmierzenie się z trudnością. Zabawa pomoże zmotywować do działania, do zmiany swoich nawyków czy też przełamania własnej nieśmiałości lub uprzedzeń. Chcąc zapisać do akcji, należy w tym poście zostawić komentarz o treści np. "biorę udział". Dołączyć może każdy, kto posiada niezbanowane konto i nie został dodany na czarną listę.. Zestawy zostaną rozesłane we czwartek i od tego dnia będziecie mieć 14 dni na realizację (do 04.11 włącznie). Niedopełnienie obowiązków wynikających z uczestnictwa w zabawie tj. realizacja zadania, podzielenie się relacją z załączonym zdjęciem lub filmem pod oficjalnym hasztagiem akcji w wymaganym terminie będzie skutkować wykluczeniem udziału w zabawie w przyszłości.
  Więcej szczegółów (regulamin, zasady) są dostępnie na stronie: https://mirkowyzwanie.pl

  › Do 10 osób, które wykażą się największą pomysłowością w realizacji przydzielonego zadania powędrują nagrody.

  Etapy i obowiązujące terminy:

  › Rejestracja: 15.10-20.10
  › Losowanie i wysyłka zadań: 21.10
  › Czas na realizację: 21.10.-04.11
  › Głosowanie: 06.11-09.11
  › Podsumowanie: 10.11

  › Z tego miejsce chcielibyśmy podziękować @sorasill za wykonanie dwóch grafik, które możecie podziwiać na belce tagu i naszym profilu oraz @wykop za ufundowanie nagród!

  pokaż spoiler @FHA96 @brand_new_brain @faramka @a__s @m__b


  Powodzenia!
  Organizatorzy

  #mirkowyzwanie #motywacja #jesien #challenge #wykop
  pokaż całość

  źródło: mirkowyzwanie.png

 •  

  Mój tata pracuje jako technik elektryk już 14 lat w jednej pracy, ogólnie jest mega zadowolony z niej, zawsze wraca uśmiechnięty i aż serio mi lepiej na sercu że tata jest zadowolony z pracy. Jego praca wygląda tak, że zajmuje się w pracy utrzymaniem elektryki z innymi elektrykami, głównie utrzymują ruch maszyn w fabryce, aby wszystko fajnie działało. Czasem nic nie robi, czasem ma dyżury, czasem ma pracę po 10h ale to ultra rzadko + ma płacone nadgodziny. Zarobki ma 5600 netto co każdy miesiąc. No i ostatnio zacząłem się go pytać co by się stało, jakby w pracy pojawił się u niego taki gość, który by go pytał codziennie jak mu idzie podłączanie elektryki do nowej maszyny oraz organizowałby mu pracę w 14 dniowych iteracjach?

  Ojciec z początku nie wiedział o co chodzi, ale przełożyłem mu metodologię Scruma/Sprintów jakby wyglądała gdyby u niego tak było. A ojciec do mnie...

  - Synek, był już u nas taki jeden... ale się zwolnił po miesiącu, nie z nami te numery ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #programowanie #pracait #pracbaza #naukaprogramowania #korposwiat #webdev
  pokaż całość

  źródło: i.imgflip.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika tygryske

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.