•  

  #psy #schronisko Mirki jadę jutro wziąć jakiegoś pieseła ze schroniska, worek karmy standardowo czy coś innego zawieźć?

  +: l.....2, Cronox
  •  

   @matra: Nie wiem ile pies waży bo jeszcze go nie poznałem. Chcę wziąć jakiegoś kundla/średniaka tak żeby mi pod bramą nie uciekł ale nie jakiegoś wielkiego jak wilczur. U mnie pewnie będzie jadł mięsne puchy + karme dla psów, jak jego poprzednik (nie, nie zdechł od tego żarcia uprzedzam pytanie ;) ). A ile chce przeznaczyć? No nie wiem, kilkadziesiąt plnów tak do 100zł?

  •  

   @ultimatebadass: za stówkę miesięcznie jak weźmiesz 15kg psa, powiedzmy 200g dziennie karmy to jest miesięcznie 6kg. Pies 20kg zje max 300g karmy to jest ok 9kg. W pierwszym przypadku stać Cię na karmę za ok 16zł za kilo, w drugim za 11. Za 11zł za kilo powinieneś znaleźć Brita Care Grain Free, może Lukullusa, Purizona w promocji jak się trafi, Markus Muhle też powinno się zmieścić cenowo. Za 16zł Simpsons ma najlepszy stosunek jakość-cena. Nie schodź poniżej Brita Grain Free, chyba że Cię kurewsko przyciśnie, to kup zwykłego Brita Care (Care, nie Premium, bo to gówno).
   Mieszanie suchego z mokrym nie ma sensu, a mokre solo wychodzi o wiele drożej niż samo suche. To już lepiej barfem karmić (właściwie zawsze lepiej karmić bafrem).
   A jak do schronu chcesz oddać karmę za stówkę to kupiłabym dużą torbę Ariona - dupy nie urywa, ale daje radę.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ultimatebadass

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)