Wszyscy w środku jesteśmy różowi. Miałem kolonoskopię to wiem.

 •  

  #zwiazki #patologia #ksiezniczka moja różowa bardzo dziwnie się zachowuje Otóż oboje jesteśmy po rozwodzie i jesteśmy ze sobą od kilku lat Ja rozwiodłem się z byłą żoną w ciągu trzech miesięcy ona ze swoim byłym mężem w ciągu 3 lat(jak widać pośpiechu nie było mimo że wspominalem że mi to przeszkadza..) w dniu gdy otrzymała sądowy rozwód jasno określiła że oczekuje pierścionka natomiast gdy wyszło na jaw że mi niekoniecznie się śpieszy do ponownej żeniaczki odbiło jej i od tego czasu to jestem prawie dwóch lat nie ma dnia żeby mi nie wypominała że powinien się oświadczyć że czeka na pierścionek i praktycznie nie ma tutaj żadnego miejsca do kompromisu lub dyskusji już nawet nie wspominam o tym że zawiodłam moje zaufanie wiele razy a także Okłamała mnie wielokrotnie Na co Jestem szczególnie wyczulony po poprzedniej żonie Oprócz tego ma pretensje że nie funduje wycieczek nie kupuję drogich prezentów i generalnie mam jakiekolwiek swoje życie czy zainteresowania... nie docenia też tego że wszystko co robię to robię dla naszej wspólnej przyszłości z czego ona chętnie korzysta (na przykład kupiłem dom za swoje ciężko zarobione pieniądze w którym mieszkamy razem oczywiście trochę się dokłada ale nijak ma się to do realnych ceny wynajmu takiego lokalu czy kosztów jego utrzymania) czy kilka innych innych mniejszych lub większych wysiłków z mojej strony chociażby znoszenia i ciągłych zmian nastroju, zawalania obowiązków i tak dalej... W generalnie nic się nie liczy tylko pierścionek i ślub, grozi odejściem.. Jeżeli na tym jej zależy to widac nie na mnie? Czy to już pora się rozstać Jak myślicie? pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Po czym poznać, że dziewczyna ma chłopaka?
  Znamy się z jedną koleżanką już dość długo, w miarę ładna, choć strasznie nerwowa, gadamy jak to zazwyczaj na tematy około pracy, ale też często o głupotach, co kto lubi, gdzie był, jakieś plotki itd.
  No i ostatnio się zastanawiam, bo o ile gadając z innymi temat zejdzie często na jakąś imprezę, wydarzenie, wyjazd sporo osób mówi, że był lub jedzie gdzieś z partnerem, ona w tych momentach się odłącza, odpowiada wymijająco lub zmienia temat, a na ogół jest w miarę rozmowna. Kiedyś jak kolega zapytał wprost jak był jakiś luźniejszy dzień przed świętami, powiedziała tylko, że to skomplikowane, no i to najwięcej co chyba udało się dowiedzieć, zazwyczaj to nie odpowiada nic i udaje, że nie słyszy, albo "a czy to ważne" i zmienia temat, a nie wchodzimy nikomu na głowę i nikt nie chce być nachalny. Po prostu tak widzę, że każdy co najmniej coś wspomni o partnerze albo o jego braku, albo nawet są osoby, które non stop o tym przypominają "a bo mój to to, tamto" itp. To w miarę łatwo wyłapać, ale w tym jednym przypadku nie wiem. Nigdy jej z nikim nie widziałem. Zdjęcia głównie z siostrą, psem, sama, jakieś imprezy jeszcze z czasów studiów. Wieczorami często się udaje zdzwonić i pogadać do późna, najczęściej w weekend jak można posiedzieć dłużej, ale czasem też mówi, że musi się pouczyć, więc innym razem, a nawet wtedy ten temat całkowicie pomija. Żeby wyjść gdzieś grupowo zawsze odmawia.

  #psychologia #zwiazki

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika urodziwyKutak

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.