•  

  Mirki które chcą żeby coś w tym kraju się zmieniło, pamiętajcie że tylko do 21 maja można dopisywać się do spisu wyborców - w przypadku gdy nie mieszkamy w miejscu zameldowania.

  Jak to zrobić?
  Po prostu z dowodem osobistym idziemy do dowolnego urzędu gminy i wpisujemy się na listę.

  Czemu głosuję na Konfederację?
  1. IMO Jest to partia która zawiera grupę młodych, autentycznych, bardzo inteligentnych ludzi, którzy już coś w życiu osiągnęli. Sławomir Mentzen, Krzysztof Bosak, Dobromir Sośnierz, ale także Marek Jakubiak czy Konrad Berkowicz.

  2. Jest to partia której członkowie nie brali udziału w obradach okrągłego stołu. Oczywistym jest, że w 89 komuniści od tak nie postanowili zrezygnować z pasożytowania ziem polskich i nie oddali władzy w ręcę narodu. Tak żeby móc nadal kontrolować Polskę władza została przekazana w sposób kontrolowany osobom na które służby mają wpływ.

  3. Czemu nie PIS? Rujnujący polski budżet socjal, największy w Europie wzrost napływu imigrantów, brak jakiegokolwiek sensownego planu rozwoju polskiej gospodarki. Do tego dopóki rządzi partia która jest poplecznikiem innego mocarstwa (PO Niemcy, PIS USA) nie ma mowy o uprawianiu polityki międzynarodowej, a jedynie jest wykonywanie rozkazów mocodawcy. Tylko partia która nie uzyska władzy przy pomocy wsparcia innego kraju może negocjować na równi. Oczywiście Polska powinno mieć sojuszników i robić interesy z Niemcami, Rosjanami czy USA, ale na zasadzie realizacji wspólnych interesów a nie bycia sługą.

  Czemu warto iść na wybory do Europarlamentu?
  Prawie każdy z liderów Konfederacji deklaruje, że zrezygnuje z fotelu europosła na wybory parlamentarne Polski. Jednak ważne jest żeby to właśnie w wyborach do europarlamentu zrobić dobry wynik. Wtedy przed wyborami do parlamentu ludzie uwierzą że jest realna alternatywa i skończy się mit "zmarnowanego głosu". Ponadto w przypadku słabego wyniku jest ryzyko że Konfederacja przestanie istnieć i znowu każdy z liderów będzie działał w swojej partii.

  Wylosowana 1 na liście, świetne spoty reżysera Brauna, zjednoczeni ciekawi liderzy dają po raz pierwszy od wielu lat szansę na realną zmianę.

  #4konserwy #europa #polska #warszawa #korwin #konfederacja #polityka
  pokaż całość

  źródło: konfederacja.eu

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika user12345

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)