Hej Uzbek, napisałbyś coś o sobie i uzupełnił dane w profilu.

 •  

  #dziendobry #lublin
  Wschód za 20 minut, a już całkiem jasno (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  źródło: fromapp.jpg

  •  

   W Polsce w miesiącach wiosenno-letnich, przez pewien okres nie ma nocy astronomicznej, gdyż po zmierzchu astronomicznym następuje bezpośrednio świt astronomiczny (Słońce nie schodzi poniżej 18 stopnia pod horyzont). W zależności od szerokości geograficznej trwa to od 23 do 88 dni w pobliżu momentu przesilenia letniego.
   @Kexu: faktycznie :O

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Miałem iść porobić jakieś zdjęcia, ale się rozchorowałem, więc powstawiam sobie jakieś stare tutaj.

  #mojezdjecie #fotografia #tworczoscwlasna

  źródło: AAD_4275b.jpg

 •  

  Ma ktoś jakieś pewne rozszerzone tablice Winklera dla belki 5 przęsłowej? W Kobiaku i Stachurskim, jest podany współczynnik który robi ogromny pik momentu, którego nie powinno tam być. #budownictwo

 •  

  Mireczki gdzie mogę kupić petarde rakietę? Co dzwonię do sklepu to wszędzie torty albo rzymskie ognie. Taka żeby jebnęła raz a pożądnie. Kwota do 100zl

  #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

 •  

  Da się zrobić screen całej rozmowy od początku na Facebook? Bo pilnie potrzebuje takiej funkcji.
  #pomocy #facebook

 •  

  Hej! Hej! Hej! Rozdajemy Eduboxa wartego 649 zł!

  LOFI Robot to prosty i łatwo dostępny system do konstruowania robotów oparty o narzędzia OPEN SOURCE, takie jak #arduino i #scratch, które zamieniają robotykę w niezwykłą zabawę zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

  Znajdziecie nas w kilkuset polskich szkołach, a także za granicą. Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem to nie wahaj się skontaktować z Maćkiem (halo@lofirobot.com) – może LOFI Roboty znajdą się również w szkole w waszej okolicy.

  Konstruowanie robotów, ożywianie ich i nadawanie im indywidualnego charakteru, to radość sama w sobie. Zupełnie niezauważalnie przy okazji nauczyć się można podstaw mechaniki, elektroniki i programowania.

  Elementy wycinamy z drewna, więc nie zaśmiecamy naszej pięknej planety plastikiem, a w dodatku przy odrobinie kreatywności i zdolności manualnych można łatwo stworzyć totalnie odjechanego robota!

  Żeby odsiać ludzi, którzy plusują w ciemno każde #rozdajo napiszcie w komentarzu czy zestaw będzie dla was czy może podarujecie go dzieciom, rodzeństwu, a może nawet wnukom? Zestaw poleci do osoby, która została wylosowana przez #mirkorandom i napisała komentarz.
  Wyniki losowania ogłosimy na tagu #lofirobot i UWAGA: nie zawołamy osoby, która wygrała, więc jeśli nie odezwie się w komentarzu w ciągu 24h to losujemy od nowa! Trzeba być uważnym (albo zasubskrybować ( ͡º ͜ʖ͡º))!
  Wyniki będą pewnie po weekendzie :)

  Warto również sprawdzić naszą aplikację do blokowego programowania LOFI Blocks – programować można bez robotów przy pomocy dźwięków i rysowania – a jeśli macie LOFI Robota (lub jakąkolwiek płytkę Arduino na której umieścicie nasz firmware) to zabawy będzie jeszcze więcej!

  Zapraszamy na fejsa i instagrama!

  #edukacja #robotyka #szkola #gimbaza #licbaza #lofirobot
  pokaż całość

 •  

  Rabat -15% - PICO15 (Rabat jest dla wszystkich do 20.05, więc korzystajcie tawarisze)
  #pizzaportal

 •  

  "Mężczyźni z brodami są uważani przez kobiety za bardziej atrakcyjnych. Co więcej, znacznie bardziej pociąga je kilkudniowy zarost niż długa broda. Naukowcy doszli do wniosku, że dzieje się tak, ponieważ szczecina wskazuje na dojrzałość mężczyzny. Jeśli chodzi natomiast o pełną brodę to wielu paniom kojarzy się ona z brutalnością i agresją."
  No zapomnieli jeszcze dopisac, że broda jest fajna jak się np. łysieje, wtedy należy siać się na zero i wyróżniać brodą.
  " wielu paniom kojarzy się ona z brutalności i agresją" hehe pewnie dlatego tak za nimi przepadają xD

  Nie ma to jak mieć gówniany zarost biało żóło czarny typu zapałki powtykane w gówno.... Kolega w gimnazjum miał mocniejszy zarost niż ja 10 lat po jego skończeniu...

  #przegryw #feels #zalesie #zakola
  pokaż całość

 •  

  @Moderacja: Podmienicie mi obrazek w tym wpisie? na https://i.imgur.com/XxoLEXm.png
  Już mnie wystalkowali, choć się starałem :D

 •  

  Ile powinna kosztować Mapa do Celów Projektowych, do wykorzystania w projekcie kanalizacji do podłączenia domu jednorodzinnego do sieci miejskiej?
  W #pulawy Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego każe zlecać sprawę zewnętrznym firmom, które liczą sobie 550-600zł za wypis z mapy.
  Teren zurbanizowany, na osiedlu domów jednorodzinnych.

  Jakaś tragedia żeby za sam wypis (!) chcieć tyle hajsu.

  Obecnie jestem w posiadaniu takiej mapy, która posłużyła nam 3 lata temu do przyłączenia gazu (który na oko tutaj zaznaczyłem żółtą linią), ale jeśli dobrze rozumiem przepisy, to zdezaktualizowała się ona w momencie wykonania tego przyłącza i nie może być stosowana do projektu kanalizacji?
  #geodezja #budownictwo #architektura #budujzwykopem
  pokaż całość

  źródło: mapa.png

  +: Thexil
  •  

   @mudkipz: @prdlt: Kurcze, niby siedze i ucze się tego budownictwa 7 rok, ale za każdym razem coś mnie bierze jak widzę takie absurdy.
   Przecież żeby taką latarnie postawić, zrobić cokolwiek, trzeba złożyć projekt budowlany, projekt sieci energetycznej zasilającej tą latarne, która powinna znaleźć się na mapie którą ma Wydział Geodezji, i to oni powinni mieć najbardziej aktualną mapę, po którą sięga się w razie potrzeby.

   Za projekt (!) podłączenia kanalizacji w której jest pare stron z obliczeniami, jest wiele widoków, rzuty, inne uje muje, powiedzieli 300zł...

   I to może dlatego tak mnie boli, bo widze ile pracy jest po jednej stronie, a bierze się połowe kwoty :)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (17)

 •  

  W ogóle lipne to jest. Raz mam 30% z dobrym, moim zdaniem zdjęciem, a tu losowe zdjęcie z kajaków z uśmiechem i 80% :D
  Szkoda czasu na to, zdjęcie oceniane na podstawie tego czy masz banana na twarzy czy nie xD
  #photofeeler

  źródło: photo.png

 •  

  Someone took many gifs of Mexican weatherwoman Yanet Garcia and put them side by side to show how she does similar movements every day
  #ladnapani #janetgarcia #tyleczki no i może trochę #heheszki

  źródło: streamable.com

 •  

  Wszystkie stacje zmartwione losem mirków. Ktoś oglądał? Może jakieś tipy padły? #przegryw #seks

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Za 55min zaczyna sie moje być albo nie być z matematyki na studiach, prosze o mirkomodlitwe i plusiki zebym mial sile .
  Stawiam 3000pesos i bilet do Meksyku o 19:45 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pomocy #gorzkiezale #studbaza #studia #matematyka

 •  

  Opowiem wam o moim ostatnim związkim z pewnym mirkiem z wykopu. Nick zachowam dla siebie, to moje nowe konto, bo musiałam usunąć stare bo nie chciał mi dać spokoju jak go zostawiłam.
  Mirek był typowym okazem z tagu #przegryw jednak nie wiedziałam tego na początku. Z zawodu oczywiście jak możecie się domyślać programista, było to jego największe osiągnięcie w życiu. Co chwilę opowiadał mi ile ma ofert pracy, za jakie pieniądze, wywyższał się w stosunku do innych grup zawodowych i mówił jaki to on nie jest inteligentny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnego dnia wzięłam go do mojej przyjaciółki, której mąż jest dosyć młodym lekarzem już ze specjalizacją. Mąż koleżanki opowiadała o wakacjach, planach, ostatnich zakupach, widać było że im się powodzi, a w naszym mireczku kipiała krew, bo jak to lekarzowi może się lepiej wieźć niż programiście, przecież to on jest najinteligentniejszy. xD Później powiedział mi, że ich nie polubił, nie chce utrzymywać z nimi kontaktu.
  Wiecie, mogłam jeszcze przymrużyć oko na to, że jest dumny ze swojego zawodu, jednak istny kabaret to było nasze życie łóżkowe. Jak się okazało mirek był uzależniony od masturbacji, co za tym idzie nie umie kompletnie into seksy, opadał mu w trakcie. To jeszcze było do przyjęcia, mogłam dać mu czas na powrót do normalności, ale jemu nie stawał przy normalnym #seks musieliśmy bawić się roleplay, gdzie ja była księżniczką leia z gwiezdnych wojen, a on jabba. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś ubrałam się fajnie dla niego, od razu w strój księżniczki, ale on powiedział że później, bo grał chyba w wiedźmina na konsoli.
  Jak się domyślacie nasz mireczek miał długiego wiecznie przetłuszczonego kuca i zawsze ubierał koszulki z jego ulubionych zespołów metalowych i buty trekkingowe.
  Tak więc uważajcie na mirków drogie różowepaski, bo nie wiecie kto jest po drugiej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #zwiazki #rozowepaski #rozowypasek #przegryw #tfwnogf #tfwnobf #stulejacontent
  pokaż całość

 •  

  #przegryw #takaprawda

  Protip dla wszystkich spierdolin bez znajomych: nigdy nie proście o pomoc kogokolwiek w czymkolwiek.

  Normiki nie chcą przyznać, że spierdolenie istnieje, bo od dzieciństwa żyją na fali social skilla i pewności siebie. Uważają że jest to wynik ich charakteru i działań, a nie sił znajdujących się poza ich kontrolą, takich jak wychowanie i brak traumy w dzieciństwie.

  Normiki chcą podwójnej przyjemności z dobrych rzeczy, które trafiają się im przez przypadek i wierzą, że są one efektem ich działań. Przykładowo: są wysportowani. Dlaczego? Ponieważ pochodzą z rodzin o wysokich dochodach, która zapewniała im zdrową żywność. Nie pochodzą z rodziny biednej i dysfunkcyjnej, w której dziecko zmuszone jest kompulsywnie się objadać, żeby zapchać emocjonalną pustkę w swoim życiu. Nigdy nie mieli poczucia beznadziejności wynikającego z niewiedzy kiedy przyjdzie moment w którym będą musieli zabić się by uciec od skrajnej nędzy. Oni zawsze mieli materialne, emocjonalne i inne środki do osiągnięcia sukcesu.

  Normiki nienawidzą narzekania spierdolin ponieważ nie chcą czuć się z ich powodu winni lub czuć sympatii do nich. Instynktownie są świadomi, że empatia dla spierdolin jedynie ściągnie ich w to bagno, więc szukają sposobu równoczesnego odmówienia spierdoliną pomocy i udowodnienia sobie, że są dobrymi, przyjacielskimi i pełnowartościowymi ludźmi. Jedynym sposobem by to osiągnąć jest wyobrażenie sobie spierdoliny jako łotra odpowiedzialnego za jego własną nędze.

  W przeciwnym wypadku miły, pomocny i tolerancyjny normik będzie musiał zmierzyć się ze scenariuszem w którym taki nie jest.

  Wszyscy rozumiemy, że "wyjdź do ludzi" lub "weź się za siebie" to puste frazesy, ale normikom wydaje się, że dla każdego jest to bardzo proste, a jeśli nie robisz czegoś tak łatwego to jesteś po prostu leniwy. Większość rad otrzymasz od osób z normalnym życiem, które nie potrafią sobie wyobrazić "bycia na twoim miejscu". Osoby otrzymujące zaproszenia na imprezy doradzają Ci, żebyś jedynie nie odmawiał kiedy ktoś Cię zaprosi i uważają, że to twoja wina, bo zawsze mówisz "nie". Dla normików nie istnieją osoby których nikt nie zaprasza na imprezy. Jeśli wypomnisz im, że w rzeczywistości tak nie jest to uznają Cię za niewdzięcznego.

  Prawie zawsze lepiej jest cierpieć w samotności. Inni ludzie udają, że się martwią przez najkrótszy możliwy okres czasu. Później nie chcą się tym kłopotać. Chyba że płacisz im (jak psychologowi, który jest takim przyjacielem do wynajęcia), bo w przeciwnym przypadku nikt nie przejmuje się twoim losem i nie pomoże Ci jeśli nie pomoże tym samym sobie.

  Nie dostaniesz żadnych dobrych rozwiązań. Zamiast tego normiki dadzą ci możliwość publicznego wygłupienia się przy próbie poznania kogoś sposobem, którego nigdy nie użyli i nigdy nie musieli używać, typu: zagadaj kogoś w kawiarni/sklepie z książkami lub na spacerze w parku podejdź do kogoś siedzącego na ławce. Te dziwne sposoby są rzadko wykorzystywane przez normików do znajdywania przyjaciół i trzeba naprawde wiele szczęścia, żeby kogoś w ten sposób poznać.

  Żyjesz w świecie którego oni nigdy nie zrozumieją. W ich rzeczywistości możesz podejść do kogoś obcego w pubie i rozpocząć konwersację bez żadnego problemu. Jeśli ktoś Cię nie polubi to zwyczajnie Ci to powie, w przeciwnym przypadku masz nowego znajomego. Ale dla Ciebie nie ma "dobrej" opcji. Jeśli osoba w pubie nie polubi Cię to nie tylko ona, ale też jej znajomi uznają Cię za spierdolinę. Jeśli Cię polubią to nie będzie to prawdziwa przyjaźń, bo robią to z litości lub chęci posiadania w grupie spierdoliny z której można się ponabijać. W obydwóch przypadkach przegrywasz.

  Te sugestie poznawania nowych ludzi są prawdziwe przy kompletnie uproszczonej sytuacji, pomijającej to jaka jest osoba wykonująca czynność. Z tego powodu normikom wydają się logiczne i skuteczne. To jak mówić bezdomnemu, że jedyne co musi zrobić to zainwestować w CV. Mogłoby to rozwiązać jego problem, ale ta rada pomija kontekst.

  Po pierwsze: Czy on w ogóle wie czym jest CV? Większość ludzi nie ma tego problemu ponieważ posiadają wiedzę nabytą z własnych doświadczeń i problemów. Po drugie: Czy on ma pieniądze żeby zainwestować w nie zainwestować? Musisz posiadać początkowy kapitał, aby móc dokonać inwestycji. W tym momencie ktoś kto nie ma znajomych utknie, bo nie ma co zaoferować.

  Po trzecie: bezdomny nie posiada domu w którym może się przygotować do pracy, często nie ma znajomości, więc jest łatwym celem dla oszustów jeśli zdecyduje się pracować na czarno, bo zwykłą pracę ciężko mu będzie zdobyć. Nawet jeśli jakimś cudem uda mu się wybrnąć z tej sytuacji i zdobyć miejsce w społeczeństwie, to dotrze do miejsca w którym większość się poddaje. Nie będzie posiadać żadnej struktury wsparcia, dzięki której mógłby robić coś istotnego w życiu.

  Osoby dające takie "rady" nie biorą pod uwagę doświadczenia, kontaktów społecznych, dorastania i możliwości zdobycia pomocy, której bezdomny nie ma i nie tylko nie dostanie z dnia na dzień, ale najprawdopodobniej nie dostanie już nigdy. Osoba dająca takie rady nie potrafi zrozumieć, że ktoś inny może nie mieć tych rzeczy.

  Żeby zmienić jakąkolwiek z głównych rzeczy w swoim życiu musisz posiadać potrzebne środki i wiele szczęścia. Żeby mieć środki musisz zdobywać je przez całe życie, budując pewność siebie i ucząc się, że świat jest dobrym miejscem w którym ludzie Ci pomogą. Jeśli urodziłeś się i żyjesz szczęśliwie, a większość rzeczy idzie po twojej myśli, to czeka Cię przyzwoite życie. Jeśli nie jest tak od dzieciństwa to jesteś w dupie.

  Życie nie jest sprawiedliwe. Ci którzy wiodą dobre żyją w błędnym przekonaniu, że jest inaczej. Łatwiej jest myśleć, że każdy ma to na co zasługuje: jedni cierpią, bo są źli, a inni nie bo są lepsi od reszty. Piłkarze zarabiają miliony za bieganie po boisku, kiedy inni pracują całymi dniami za grosze, jeśli w ogóle mają wystarczająco szczęścia, żeby znaleźć pracę. Niektórzy rodzą się w rodzinach polityków, inni w Afryce, gdzie do jedzenie nie ma nic poza błotem i robakami.

  Jeśli jesteś normikiem nie będziesz nawet o tym myśleć, bo nie musisz. Spierdolina zwróci uwagę na to jak społeczeństwo traktuje ludzi, bo sama doświadczyła niesprawiedliwości. Nie jest jednak tak, że normiki nie mają pecha. Jednakże byli oni wykluczeni z większości problemów, których doświadcza spierdolina w młodości.

  Jeśli weźmiemy dwie osoby z których jedna jest normikiem, a druga spierdoliną. Obydwoje dorastali w ciężkim środowisku. Niewykluczone że gdy byli młodzi ich rodzice wzięli rozwód lub jeden z rodziców zmarł. Mogli żyć w patologii i w pewnym momencie życia mieć depresję.

  Teraz wyobraź sobie, że te dwie osoby różni tylko jedna rzecz: normik przeszedł przez szkołę na robienie kupy z dupy do kibla, a później do pracy mając przyjaciół, kilka dziewczyn, całując się przed 14 rokiem życia, uprawiał seks przed 18 rokiem życia, skończył szkołę z dobrymi wynikami - jest teraz wykształconym i przystosowanym człowiekiem. Teraz wyobraź sobie spierdoline, która jest przeciwnością tego pierwszego: nie miał przyjaciół, nie miał dziewczyny, nigdy się nie całował, nigdy nie uprawiał seksu, ma złe oceny i spędzie resztę swojego życia izolując się od społeczeństwa, bez żadnych perspektyw.

  Jaka jest różnica? Obydwoje mieli problemy. Normik miał wiele swoich problemów, ale problemy spierdoliny były wzmocnione przez brak zewnętrznego wsparcia od jakiejkolwiek osoby bądź grupy. Stąd bierze się całe rozgoryczenie w spierdolinach. Normiki wiodą łatwiejsze życie niż spierdoliny w tej samej sytuacji i z tego powodu spierdoliny stają się zazdrosne i pełne nienawiści do społeczeństwa.

  Jeśli nie jesteś częścią jakiejś grupy, to nie czujesz się cześcią społeczeństwa, nie jesteś akceptowany. Nie możesz poprostu "wziąć się za siebie" i "wyjść do ludzi", bo ukryty strach i depresja pochodząca z nie posiadania swojego miejsca w świecie, nie pozwalają na to, nieważne jak ciężko próbujesz. Gdy to się rozwija musisz przebić się siłą i stać poza swoją strefą komfortu. Jeśli cały czas dostajesz złe doświadczenia ze swoich prób to w końcu przestajesz próbować.

  Normiki nie rozumieją tego. Dla nich poddanie się oznacza nie próbowanie więcej niż jeden raz, bo im z reguły udaje się za drugim. Nie rozumieją, że poddanie się to zakończenie wieloletnich prób dostania się do tego samego społeczeństwa w którym oni są, ale Ty nie jesteś mile widziany.

  Przeanalizujmy kilka podstawowych rad normików:

  Sukces jest podróżą nie celem

  Przykładem jest podróż samochodem. Jedziesz z Sosnowca do Łodzi, żeby spotkać pare poznanych przez internet loszek i spędzić z nimi dni Łodzi.
  Normik: W drodze złapie gume. Zadzwoni do znajomego sebka, a ten pomoże mu naprawić usterkę. W międzyczasie jakiś bezdomny poprosi ich o pieniądze. Dadzą mu 20 cbl, a on powie im, że niedaleko jest bar. Po naprawieniu koła pojadą do baru, gdzie będą pić, wszczykiwać hehehuane albo inne rzeczy i srać dziwki. Potem będąc pod wpływem pojadą spotkać loszki z internetu, które okażą się lepsze niż na obrazkach.

  Spierdolina: Zostanie zatrzymana przez bagiete za przekroczenie prędkości o 10km/h. Podczas wypisywania mandatu pijany sebek wjedzie w jej samochód i ucieknie z miejsca wypadku. Policja pojedzie za nim i już nie wróci, a samochód jest zniszczony. Nie ma do kogo zadzwonić, bo nie ma znajomych. Pojawia się bezdomny i dźga spierdoline nożem dla 20 cbl, ale nic się nie stało, bo loszki poznane przez internet i tak nie były prawdziwe, to tylko żart sebków ze szkoły, które chciały ponabijać się ze spierdoliny.

  Jak widać z tego ciągu wydarzeń "Sukces jest podróżą nie celem" oznacza, że być może osiągniesz zamierzony efekt, ale nie jest to pewne przez przypadki losowe, szczęście i własne umiejętności radzenia sobie z przeciwnościami.

  Masz depresję? Każdy jest czasem smutny i musisz się nauczyć się z tym żyć

  Nie każdy jest smutny. Ludzie mający loszkę, znajomych, pracę i inne przeróżne rzeczy mogą mieć "gorszy dzień", ale ogólnie są raczej zadowoleni ze swojego życia i czują się dobrze kiedy porównują się do innych. Jednego dnia są smutni, ale następnego wracają do dobrego humoru. To nie jest depresja. A "nauczenie się żyć z tym" to wskazanie rozwiązania, które nie jest rozwiązaniem.
  Kiedy masz depresję nie masz motywacji by robić cokolwiek. Depresja nie wynika z braku substancji chemicznych w mózgu lub choroby mózgu. Jest efektem spojrzenia na świat, który jest smutny i posępny. To nie jest coś co można uleczyć biorąc leki i rozmawiając z psychiatrą. To realistyczne spojrzenie na swoje gówniane życie i nieumiejętność osiągnięcia tego co normik może osiągnąć.

  Nie można nad tym pracować medytując i ćwiczyć mówiąc "tak" życiu, spisując swoje pozytywne cechy i wspomnienia i czytając je sobie. Te techniki działają u ludzi, którzy nie mają gównianego życia. One pozwalają Ci zobaczyć jak dobre ono jest, ale jeśli nie jest to tylko poczujesz się gorzej. Będziesz budzić się w nocy płacząc, a każdego dnia będziesz wlec się marząc o śmierci, bo nie zobaczysz żadnego miejsca do którego warto jest iść. Będziesz czuć się źle, a jeśli poczujesz się dobrze to ledwo to odczujesz. W porównaniu do normika osiągnięcie szczęścia jest trudne, to jak przeciągnięcie głazu przez 4 kilometry, żeby dostać jednego M&M. Dlatego chcesz leżeć i umrzeć.

  To kolejna rzecz, której normik nie rozumie. Mogą poradzić sobie z depresją zmieniając swoje życie, bo mają wsparcie otoczenia. Mogą usunąć depresje biorąc leki, bo ich życie jest i tak dobre. Leki działają, bo pozwalają im wieść ich dobre życie. Jak masz żałosne życie to leki nie pomagają. Normiki mogą pokonać przeszkodę i przeć naprzód, ale w twoim życiu nie ma przeszkody. Nie ma tego co cie wypala. Nie ma poprostu niczego na czym Ci zależy.

  Depresja trwająca przez całe życie jest dla Ciebie samotnością i akceptacją, że nigdy nie będziesz szczęśliwy nawet jeśli będziesz próbował. Dla normika to brak loszki przez 2 tygodnie, więc nigdy tego nie zrozumie. Jeśli twierdzą, że mieli depresję, ale pracowali nad tym przez ćwiczenia lub wychodzenie do ludzi, to kłamią. Byli po prostu znudzeni co mogło wyglądać jak depresja, ale nią nie jest. Szczęście nie jest decyzją tylko czymś co masz lub nie. Możesz nie robić nic i być szczęśliwym albo robić wszystko i nadal być nieszczęśliwym.

  Przestań być spierdoliną

  To nie ma głębszego sensu. Rada od kogoś kto nigdy nie miał na co narzekać i mierzył się z małymi problemami.
  Pomyśl o głodujących dzieciach w Afryce. Twoje problemy są niczym przy ich

  Idąc tym tokiem rozumowania nikt nie może być smutny lub myśleć o problemach, bo wszyscy mają lepiej niż jakiś biedny mokebe sierota bez rąk i nóg, siedzący w śmietniku na którego ludzie srają. To irracjonalne. Ludzie oceniają się i wzmacniają na podstawie obserwacji swojej grupy rówieśniczej. Jeśli jesteś otoczony lub wystawiony na widok ludzi osiągających większe sukcesy w twoim wieku to tylko zwiększa problem.
  Ćwicz i zmień dietę na lepszą

  Najmniej głupia z wszystkich rad, ale nadal ignoruje kontekst: genetyke, metabolizm, zachowania, jakość życia, siłę woli i motywację. Normiki mogą to robić na autopilocie. Spierdolixy muszą zmierzyć się ze swoimi lękami i biernością. Nie mają też najważniejszej rzeczy - wsparcia otoczenia. Nikt nie zmotywuje ich, ani nie pójdzie z nimi na siłownię. Są pozostawieni sami sobie w każdym aspekcie życia co zabija motywację. Nawet jeśli to zrobią, to nie wpłynie to na ich życie w takim stopniu w jakim wpływa na życie normików. Będą spierdolinami z lepiej wyglądającym ciałem. Najlepsze co dostaną to seks z karynami, jeśli mają te dwadzieściapare lat. Później nikogo to już nie obchodzi. Czy to wszystko czego potrzebujesz? Bycie wysportowanym nie da Ci miłości lub wsparcia emocjonalnego od kogokolwiek wartościowego.
  Znajdź pracę i przestań być leniwy

  Większość prac pochodzi ze znajomości. Normiki mają ich wiele, a spierdoliny niewiele lub w ogóle. Trudniej jest znaleźć pracę aplikując przez internet niż przez znajomego lub rodzinę. Normiki mają też więcej pewności siebie z innych sukcesów w ich życiu, dzięki czemu łatwiej mogą przechodzić rozmowy o pracę. Spierdoliny potrzebują więcej siły woli, inteligencji i szczęścia niż normiki.
  Przestań być smutny i bądź szczęśliwy

  Kolejna rada według której poprostu zapomniałeś jak być szczęśliwym. Teraz jak normik Ci przypomniał i wreszcie możesz cieszyć się życiem. Jeśli dalej nie jesteś szczęśliwy to będą twierdzić, że to twoja wina, bo sam sprawiasz, że jesteś nieszczęśliwy. Ale kto chce być nieszczęśliwy? Jak masz być szczęśliwy kiedy wszyscy dookoła mają przyjaciół, biorą śluby, uprawiają seks i mają normikowe sprawy, a ty nie masz nic i nie widzisz żadnej drogi dzięki której mógłbyś próbować coś zmienić?
  Nawet twoi znajomi nie traktują Cię jak innych swoich znajomych. Musisz pierwszy do nich dzwonić czy pisać. Musisz żyć własnym życiem z nadzieją, że wpadniesz na kogoś kogo znasz kiedy będziesz potrzebował porozmawiać, ale nawet wtedy musisz uważać na to co mówisz, bo życie nauczyło Cię, że innych można łatwo urazić mówiąc o sobie.

  Innie ludzie będą sugerować Ci żebyś "pracował nad sobą", by zdobyć więcej pewności siebie i szczęścia. Pewność siebie i szczęście pochodzą z sukcesu, a nawet jeśli będziesz ćwiczył, to zdasz sobie sprawę, że nadal nie osiągasz tego sukcesu mimo starań i wpędzi Cię to jedynie w większą depresję.

  Najpierw stajesz się wysportowany, poźniej zdobywasz pieniądze, następnie wielki dom i ładny samochód, robisz nową fryzurę, ubierasz garnitur i kupujesz kwiaty, uśmiechasz się, rozmawiasz z kobietami codziennie..

  ..i robisz to przez 30+ lat bez efektów co sprawia, że wariujesz i zaczynasz robić głupie, dziwne lub szalone rzeczy w akcie desperacji. Ponieważ żaden z tych celów nie zrobił nic dla normika tak samo jak dla Ciebie. To tylko kłamstwa mające zająć twój umysł, żebyś nie myślał o tym dlaczego Ci nie wychodzi.

  Kiedy mówią Ci, że "aby osiągnąć X musisz zrobić Y", a ty robisz Y od zawsze, to czujesz się jeszcze gorzej, jakby jakaś papieska siła zadecydowała, że nie jesteś wart X, nie ważne jak bardzo się starasz. Jakbyś miał plamę, której nie możesz się pozbyć nieważne jak bardzo się starasz.

  Większość rad będzie bezużyteczna w prawdziwym życiu. Ludzie wyznaczą Ci cele, które nic nie znaczą. Będą powtarzać "rób to wtedy będziesz normikiem", dając takie same rady jakie przekazują media i autorytety, a w efekcie sprawiając, że będziesz nieszczęśliwy z tego kim jesteś, przez co zaczniesz żyć w niepokoju, dzięki czemu będziesz mógł być taki sam jak każdy.

  To nie sprawi, że będziesz szczęśliwy. To nie sprawi, że staniesz się normikiem. Zobaczysz że wszystkie te rady są nic nie warte, chociaż dla normików są oczywistością, bo zadziałały w ich przypadku.

  Powiedzą Ci, że musisz być być wysportowany, ale gruby sebek z podbazy szczęśliwie się ożenił i wiedzie życie jak we śnie. Powiedzą że musisz mieć dobrą pracę, samochód i dom, ale bezrobotny przećpany magik z 8 piętra żyje z 2 loszkami, które kochają jego "sztukę". Zmienić fryzurę? Naprawić zęby? Poprawić nos u chirurga? Ale brzydki mateusz z naprzeciwka nie tylko ma loszke, ale na dodatek sra karyny po imprezach, a jego znajomi to popierają. Popracuj nad social skillem? Nawet ludzie z klubu wielbicieli autobusów idąc do baru w swoim mieście mają jakiś social skill i szczęśliwe życie. Nie są zamknięci w swojej dupokanapce nie wpuszczając nikogo do środka.

  Żeby zarobić pieniądze musisz posiadać pieniądze. Tak samo jest z przyjaciółmi i innymi rzeczami w życiu. Jeśli nie masz nic możesz ogłosić bankructwo. Nie możesz zrobić nic dopóki ktoś nie zlituje się i nie pomoże Ci zresetować twojego życia społecznego.

  Zwykłe "rozmawianie z ludźmi" nie było prawdziwym problemem. Komunikacja może obejmować każdą, nawet najmniej bezużyteczną wymianę. To co liczy się w prawdziwym życiu to wartość, którą możesz dać innym. Nigdy nie bądź tak głupi, żeby pomyśleć, że będąc miłym lub współczującym jest uważane za wartościowe w nowoczesnym świecie. Nie jest. Znaczenie ma czy możesz pomóc innym zdobyć pieniądze lub poczuć się dobrze.

  Nawet kontakty społeczne działają jak rynek. Ludzie handlują czasem spędzanym ze sobą i tylko jeśli wierzą, że dzięki temu dostaną coś o większej wartości niż oddadzą. Te "zyski z handlu" są reinwestowane, przykładowo: spotykanie znajomych znajomych i kontakty sieciowe. To czysty kapitalizm kierowany niewidzialną ręką rynku. Jednak w przeciwieństwie do prawdziwej ekonomii żadne z tych społecznych bogactw nie może być regulowane lub rozdawane i spierdoliny będą żyć w społecznej nędzy, a przepaść między nimi i normikami będzie rosnąć.

  Coś co mogłoby zadziałać kiedy jesteś młody, to dołączenie do klubu w którym ludzie ze wspólnymi zainteresowaniami spotykają się by spędzać czas razem. Problemem może być to, że nie jesteś zbyt dużym fanem spędzania czasu z innymi, co sprawiło że nie masz znajomych. Najprawdopodobniej nie posiadasz umiejętności dzięki którym mógłbyś bez problemu zintegrować się z taką grupą. Dopóki nie jest to klub D&D w którym są spierdoliny, będziesz poniekąd odmieńcem i ludzie nie będą chcieli być widziani w twoim towarzystwie.

  Dla osób takich jak ty łatwe znajdowanie przyjaciół przez kluby zainteresowań nie działa. W takich klubach z reguły:

  Dołącza grupka rajzerów, która chce zniżki na coś co robią. Przyjaźnią się ze sobą i nie potrzebują więcej kolegów.
  Bawią się ze sobą i mają swoje wewnętrzne tematy, które sprawiają, że ktoś spoza grupy nie brzmi nawet trochę interesująco.
  Na spotkaniach klubu te same grupki siedzą razem i żartują ze sobą.
  Ludzi nie obchodzi co mówisz i będą słuchać jedynie po to, żeby być miłym. Jak już Cie wysłuchają, to wrócą ze swoimi znajomymi robić to co wcześniej.

  Jak widzisz kluby są pełne grupek znajomych, które dołączyły, żeby mieć miejsce w którym mogą się spotkać porozmawiać i posiedzieć razem. Nie chcą nikogo z zewnątrz. Nie ważne jak dobry w czymś jest. Im jesteś starszy tym bardziej wymaga sie od Ciebie, że jesteś dobry w tym co robi się w klubie i że posiadasz już znajomości.

  W każdej relacji partnerskiej, biznesowej, społecznej, miłosnej, jakiejkolwiek, kiedy jedna strona pokazuje, że bardzo potrzebuje drugiej strony, to automatycznie staje się przegraną. Pokazuje swoją słabość. Jedyną możliwością zdobycia znajomych to zaprezentowanie się w takim świetle, w którym oni będą chcieli być twoimi przyjaciółmi. Aby to osiągnąc muszą widzieć w tobie osobę bardziej atrakcyjną społecznie niż oni sami, mogącą dać im coś w kontekście społecznym. Muszą chcieć znajomości z tobą.

  Inaczej mówiąc, jeśli nie masz szczęścia - to nie zadziała. Tu nie jesteś w przedbazie, licbazie czy na pierwszym roku kucbudy i nie możesz znaleźć kolegów podchodząc i pytając "czy chcesz być moim kolegą". W prawdziwym świecie to nie działa w ten sposób i nie posiadasz tego co jest postrzegane jako pożądane, nie ważne jak próbowałbyś udawać.

  Gdy staniesz się starszy, a twoje życie będzie już daleko od życia normika - nie będziesz mógł wrócić. Nie możesz go zresetować, nie możesz zmienić przeszłości, jeśli od 10 lat idziesz w złym kierunku, to musisz kolejne 20 iść we właściwym z podwójną prędkością, tylko po to żeby dogonić przeciętnego mirka, który sam pracuje nad tym cały czas.

  Możliwe że zdecydujesz się kontynuować swoje życie i wszystko będzie normalne kiedy twoja uwaga pozostanie skupiona na defekowaniu, pracy, karabinku i papieżu, jeśli masz na tyle szczęścia, żeby mieć te rzeczy. Kiedy już się nimi zmęczysz zaczniesz szukać towarzystwa. Podstawowa ludzka potrzeba powiedzenia ludziom o sobie, o swoich doświadczeniach w życiu, o rzeczach które lubisz, by być człowiekiem.

  Jeśli będziesz pracować lub robić inne rzeczy na zewnątrz, to zobaczysz ludzi żyjących w zupełnie innym świecie. Tak jakbyś obserwował przez sklepową witrynę coś czego nigdy nie mogłeś mieć. Zdasz sobie sprawę z tego, że twój świat jest o wiele mniejszy od ich świata. Zobaczysz ludzi rozmawiających przez telefony i będziesz zastanawiać się jak to jest mieć z kim porozmawiać. Zobaczysz pary trzymające się za ręce, jedzące lody i przytulające się.. Zaczniesz się zastanawiać lub przypominać sobie jakie to uczucie być dotykanym przez kogoś dla Ciebie wyjątkowego. Zobaczysz ludzi śmiejących się, pijących i rozmawiających o swoich sprawach, będziesz zastanawiać się co jest tak zabawne. Może to coś o czym wiele wiesz i mógłbyś zaimponować im, jeśli tylko pomiędzy tobą, a nimi nie byłoby tej szklanej witryny.

  Po pewnym czasie zaczniesz czuć się bardziej samotny niż kiedykolwiek. Poczujesz się pusty, a twoje życie stanie się bez znaczenia i bez celu. Zdasz sobie sprawę, że oddzieliłeś się od społeczeństwa. Stracisz umiejętność czerpania przyjemności ze spędzania czasu i śmiania się z innymi ludźmi, będą wydawać się inni. Stracisz swoje umiejętności społeczne i stworzysz bariery uniemożliwiające osobą z zewnątrz zbliżenie się do Ciebie. Będziesz czuć się nerwowo lub niesprawiedliwie traktowany wśród ludzi czerpiących radość ze swojego życia. Wtedy uświadomisz sobie najgorsze, gdy nie będziesz w stanie udźwignąć tego wszystkiego, zdasz sobie sprawę z tego, że potrzeba interakcji społecznych jest naturalna, że twoje życie byłoby lepsze gdybyś miał przyjaciół i jak wiele straciłeś z życia do teraz. Zdasz sobie sprawę, że potrzebujesz innych ludzi, ale oni nie potrzebują Ciebie.

  Coś pstryknie w twoim mózgu i mały świat zacznie walić się dookoła. Nagle zostaniesz przysypany smutkiem, który doprowadzi Cię do płaczu. Zobaczysz że nie ma nikogo, kto by usłyszał twój płacz. Upadłeś tak nisko, że wspięcie się spowrotem nie jest już możliwe. To spirala prowadząca w dół, a wszystko staje się coraz gorsze z czasem.

  Nie ma stąd ucieczki. Jak wcześniej ustaliliśmy: musisz mieć znajomych, żeby zdobywać znajomych, musisz mieć pieniądze, żeby zdobywać pieniądze, musisz mieć jakieś wsparcie, żeby się starać.. jeśli nie masz nic, to nie możesz nic zdobyć. Jedynie ktoś mógłby się nad tobą zlitować i odbudować twoje życie dla ciebie, ale to się nie stanie jeśli nie masz szczęścia.

  Niektórzy powiedzą Ci żebyś wytrzymał i będzie lepiej z czasem. Nie będzie.

  Randki? Powyżej 30lvl, każdy powyżej średniej jest po ślubie lub brał ślub kilka razy. Reszta to lesbijki, szalone feministki, czekające na księcią z bajki, nawet jeśli ich wygląd jest zrujnowany lub loszki z poważnymi fizycznymi i psychicznymi problemami, które znajdują pocieszenie w tym, że nadal w miarę atrakcyjne sebki chcą je bolcować, a to i tak jest bardzo rzadkie.

  Znajomi? Ciężko znaleźć nowych po robienie kupy z dupy do kiblach i pierwszym dniu w pracy. Każdy jest zajęty swoim życiem i rzadko może znaleźć czas dla dawnych znajomych pomiędzy obowiązkami.

  Poznawanie nowych ludzi w klubach jest trudniejsze z wiekiem. Im jesteś starszy tym więcej problemów z bramkarzami. Po 30 lvlu nawet nie będziesz chciał chodzić w te miejsca.. jeśli w ogóle Cię wpuszczą. Ludzie dadzą Ci do zrozumienia, że nie jesteś mile widziany. To samo będzie dziać się na konwentach i koncertach. Nawet jeśli wyjdziesz sam, żeby coś zjeść.

  Jeśli jesteś stary i brzydki, ale zdecydujesz się pójść do prostytutki, to nie zdziw się jeśli Ci odmówią lub zarządają więcej niż chciały na początku. Czasem możesz zostać pobity i okradziony przez przykokszonego sebastiana.

  Życie jest brutalne i niesprawiedliwe. Z czasem staniesz się zauważać swoje mankamenty, które chciałbyś zmienić. Jest za późno. Zawsze było za późno. Urodziłeś się bez podstawowych umiejętności, które inni dostali. W dodatku to podstawowe umiejętności, które mają wartość w prawdziwym świecie. Czasem przez instytucje takie jak szkoły czy uczelnie, ludzie mogą przekonać siebie, że "dostają od życia tyle ile mu dają". Prawda jest taka, że dopóki coś wartościowego nie zostało dane Ci kiedy się urodziłeś, to nie odniesiesz sukcesu.

  Wszystko co miałeś osiągnąc do teraz nie zostało osiągnięte. Nie masz fundamentu na którym mógłbyś budować w tym etapie swojego życia i zawsze będziesz aspołeczną spierdoliną, postrzeganą jako przegryw bez znajomych. To zwykła ludzka natura i instynkt. Nie ważne gdzie pójdziesz i jak spróbujesz się wpasować, ta łatka pójdzie za tobą.

  Po pewnym levelu, pomiędzy 25 a 30, jeśli nie miałeś aktywnego życia społecznego, to jesteś udupiony na zawsze. Życie ludzkie jest skonstruowane w taki sposób, że większość znajomych poznaje się kiedy trzeba spędzać z nimi dłuższy czas i ich osobowość się kształtuje. W szkole, na robienie kupy z dupy do kiblach, w pracy, w wojsku itp. Im bliżej jesteś 30 tym mniej ludzi poznajesz, a więcej odchodzi. Dlatego większość ludzi zostaje z kilkoma przyjaciółmi w późnej starości.

  Aktualnie doświadczasz życia statystycznego 75 lvlowego dziadka. Bez możliwości nawiązywania kontaktów społecznych z rówieśnikami i szansy na znajomość tak długą, żeby przekształciła się w przyjaźń. Nawet on ma możliwość pójścia do klubu dla starszych ludzi i na organizowane dla niego wydarzenia. Osoba bez znajomych w miejscu w którym nie powinna się nigdy znaleźć nie może zrobić nic, bo bycie takim nie jest społecznie akceptowalne. Za każdym razem wygląda na spierdoline i dziwaka.

  Kolejnym problemem z byciem NEET lub wypadnięciem ze ścieżki życia jest to, że wszystkie rzeczy, które mogłeś zrobić żeby przejmować się swoim życiem są nieosiągalne dla ciebie bez lat lub dziesięcioleci pracy, a Ty jesteś do tyłu w porównaniu do wszystkich innych. Jeśli byłbyś w stanie coś zmienić, to nigdy nie znalazłbyś się w miejscu w którym jesteś dzisiaj.

  Jeśli rzeczy poukładały się w przeciągu miesięcy lub roku i wróciłeś do normalnego życia, to najprawdopodobniej będziesz żyć nie gorzej niż przeciętny normik. Ale jeśli musisz pracować przeciwko całemu światu, żeby tylko dostać się w to miejsce, to musisz posiadać niesamowicie silną psychikę, wsparcie znajomych i rodziny, być atraktyjnym, bogatym i czarującym.

  Oczywiście jeśli posiadałeś to wszystko nie kończysz w takim miejscu.

  Jedynymi osobami rozumiejącymi twoją sytuację są te, które jak Ty nie wiedzą jak lub nie posiadają możliwości, żeby wyjść z tego dołu. Próbowali. Nie siedzą tam z bezczynności, próbowali całe życie i wyczerpali więcej opcji niż jakikolwiek normik mógłby wymyślić jako sugestie.

  Zmiana twojej sytuacji nie jest łatwa jak wklejenie głowy papaja. I każdy normik, który myśli, że taki poziom pomocy jest w rzeczywistości pomocny jedynie napędza nienawiść do ludzi tak szczęśliwych jak on sam. Spierdoliny nie potrafią "znaleźć znajomych", "wyjść do ludzi" i "znaleźć loszki" bez problemu i z każdą porażką zostają bardziej w tyle.

  Nie ma prawdziwych odpowiedzi, poza zaakceptowaniem tej sytuacji i nauczeniem się żyć samemu przez całe swoje życie. Przeżyłeś tyle czasu sam więc poprostu żyj dalej. Może pewnego dnia nadejdzie cud.

  Ale nie liczyłbym na to.
  #spierdolenie #tfwnogf #rozwojosobistyznormikami #pasta #byloaledobre
  pokaż całość

 •  

  Naciśnij F aby oddać hołd tym, którzy czekali ale nie dożyli tej chwili.
  #pcmasterrace #gry #rozrywka #stalker

  źródło: hqdefault.jpg

 •  

  O jakie sosy chodzi w paście z najtańszym jedzeniem w Europie?

  #pasta #pytanie #garsosu #czokoszoki

 •  

  Jakbyście chcieli korepetycje z wygrywu, to mam takiego kolegę krypto-lurkera mirko we frendzonie, jak coś to przekaże kontakt. Kolega na wydaniu, wiec zainteresowane różowe paski tez zapraszam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #wygryw #photofeeler #niebieskiepaski

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: x3.wykop.pl

 •  

  152312 - 104 = 152208

  Wczorajsza pierwsza setka w życiu także #chwalesie, prędkość słaba ale góry i dużo podjazdów było #wykoptribanclub #szosa #rower

  W tym tygodniu to już 104km!
  #rowerowyrownik #ruszmiasto #100km

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
  Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
  Samo liczy, to chyba magia
  Skrypt się nie myli, to inni się mylą
  Będą z tego ładne wykresiki
  Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: zapodaj.net

 •  

  Chcę wrócić do jazdy rowerem. Jeździłem kilka lat temu, ale z racji tego, że nie miałem prawka i w sumie na rower nie wsiadłem ponad 3 lata. Tym razem chcę sprawdzać swoje osiągi, postępy itp. Także co polecacie? Myślałem o aplikacji na telefon z androidem, dodatkowo licznik rowerowy. Oraz w czym przechowujecie właśnie telefon w czasie podróży? Wiem, że jest sporo sklepów, które posiadają sporą liczbę akcesoriów, ale wiadome jak to jest. Może macie jakieś fajne artykuły? Z góry dzięki za odpowiedzi. #rower pokaż całość

  •  

   @metaxy: Czuje się teraz jak w paście "To jest straszne jak ludzie idą w góry! " :D

   A jak wam coś się spierniczy w rowerze, zrobi wam się zimno, nieoczekiwanie przez awarie zostajecie gdzieś w polu to co zrobić?
   Ale tak serio, serio. Wiadomo, że trzeba jak najlżej przy takich dystansach, ale jakieś minimum wyposażenia chyba jest? Chociażby narzędzia?

   Nawet apteczke zawsze wożę choć nigdy się nie przydała, jak większość tych rzeczy :/
   pokaż całość

   +: Styrek
  •  

   @metaxy: W sumie coś w tym jest.
   Ultralight to taka kurtka jak to?.
   W sumie jakby trochę się doinwestować to i dałoby radę jechać lekko, bo niestety mój softshell mimo że lekki to kompaktowy nie jest ni cholery :D
   Izotonik w bidon, narzędzia i kurtka w kieszonke pod ramę, druga kieszeń na kierownice z hajsem i powerbankiem, pompka na osobne mocowanie.
   Od dłuższego czasu wkurza mnie jeżdzenie z plecakiem, mimo że można zapakować tam multum rzeczy to jednak nie jest to najwygodniejsze, ale przyzwyczaiłem się chodzić wszędzie z nim :D
   pokaż całość

   +: Styrek
  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Mirki z #rower #mtb Oddałem dzisiaj tygodniowy rower na reklamacje. Opona ma bicie. Gość w sklepie chciał mnie przekonać ze to norma itd ja mu jednak nie wierze. A jak jest faktycznie ? Na rowerze jechałem chyba 4 razy i zrobiłem łącznie jakieś 150 km #kiciochpyta

 •  

  #diablo3 #pcmasterrace
  Jest teraz promocja na podstawkę(32zł) i chcę zapytać, ile godzin gry przy niej jest?

  Nie piszcie proszę, że bez dodatku to nie gra, bo jestem świadom, ale mogę i tak teraz nie mieć dużo czasu grać + poczekam na promocję dodatku i chcę jedynie wiedzieć ile można się bawić na podstawce robiąc ją powiedzmy na normalnym poziomie a później na trudnym i czy można ją też grać z kimś przez neta pokaż całość

 •  

  Da się kogoś wrzucić na czarno? W taki sposób aby jego posty się nie pokazywały na głównej ani na subreddcie?
  #reddit

 •  

  Witam. Trzecie miejsce zajmuje serial Westworld który uzyskał 37,5% głosów. Teraz zaczynamy finał i kończymy batalię seriali. Oczywiście głosujesz na gorszy serial!
  Napiszcie też co byście chcieli aby było w następnej wykreślance (ale już nie seriale :P)
  Jeśli chcesz być jutro wołany; możesz kliknąc w plusa. Zachęcam również do obserwacji tagu ---> #wykopowawykreslanka

  FINAŁ; Zagłosuj na gorszy serial

  • 679 głosów (59.82%)
   Dark
  • 456 głosów (40.18%)
   Black Mirror
 •  

  Myślałem że na starym dysku mam stare piosenki ale jednak nie mam i przepadło dużo starych piosenek które tyle szukałem i katalogowałem włącznie z okładkami, tagami i nawet nazwami plików. Chyba ze 12GB tych piosenek było ;_; #zalesie

 •  

  Co jest nie tak? :D
  Jeszcze nie widzialem zeby ktos mial tak nisko trustworthy :D

  #photofeeler

 •  

  Rozumiem, że przeczytaliście regulamin tego serwisu i że jesteście świadomi, że zgodziliście się na komercyjne wykorzystanie waszego wizerunku m.in. na stronach pornograficznych? xDDD
  #photofeeler

 •  

  ktoś miał w ogóle smart na 3% czy tylko moja twarz taka myślą nieskalana XD #photofeeler

 •  

  #photofeeler Pierwsza godzina od wrzucenia i same różowe oceniają. Chyba pora na tinder xd

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Po 3 ocenach nie jest źle ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #photofeeler

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Mireczki i Mirabelki pomożecie??

  Mój różowy pasek jest w trakcie pisania pracy mgr i potrzebuje do tego wypełnienia ankiety. temat ankiety jest o osiedlu na którym mieszka także nawet nie trza czytać tylko pozaznaczajcie żeby coś było ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zamian za to jeśli przybędzie powiedzmy 20/30 ankiet to wylosuje z plusujących jedną osobę i jutro zamówie dla niej co sobie zechce z pyszne.pl do 30zł 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ poniżej link do ankiety
  zielonki pupusia cichusio
  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTlzv6oZdMjp47hwdHjSwqDmRnmidV9VCLJ0Cm00jBQDST7g/viewform
  #pomocy #ankieta #pysznepl
  pokaż całość

 •  

  Mogli sie bardziej postarac przy wyborze miejsc do krecenia teledysku

  pokaż spoiler A nie wszystkie sceny praktycnzie obok siebie


  #vikings #wardruna #muzyka

  źródło: youtube.com

 •  

  Który debil wstawił zdjęcie Geralta? xD
  Podaj wyniki potem :D
  #heheszki #photofeeler #tinder #wiedzmin3

  źródło: gigageralt.png