•  

  Mireczki, jakie jest najlepsze miejsce w #lodz aby zabrac #rozowypasek poźnym wieczorem na kolację?
  #kiciochpyta

 •  

  Chcielibyście zobaczyć F1 na torze w Makau? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #f1

  źródło: fia.com

 •  

  Teraz piłka jest po stronie Mercedesa - Ferrari jest w miarę pewne, ale Mercedes musi się zastanowić co zrobić z Oconem. Wrzucać go do Williamsa to bezsens, jak już kogoś chcą tam uczyć to Russell - ale z drugiej strony, wykopać Bottasa też jest bez sensu - póki co spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Jeżeli Force India będzie przejęte przez papę, to tam będą mieli średnio coś do gadania - jedno miejsce dla Strolla, a drugie pewnie zajmie jakiś koleś wspierający budżet, i jednocześnie prezentujący jakiś poziom - czyli Perez, bo darmowych silników wzamian za miejsce dla Ocona raczej nie wyciągną, tym bardziej że Mercedes też raczej na to nie będzie chciał pójść. Jeżeli jednak zdecydowaliby się zatrudnić Ocona w miejsce Bottasa (przypominam, że Palmer też miał kontrakt, także tego XD), to wtedy on może mieć w ogóle problem żeby utrzymać się w F1 - jego akcje stoją duuużo niżej niż w 2016 roku, i jedyny ratunek dla niego chyba jest w wycofaniu się Alonso, albo Raikkonena - wtedy może liczyć na miejsce w Haasie albo Sauberze.

  Jeżeli Force India będzie przejęte przez Papę, to Mercedes musi wybrać dwóch - Bottas, Ocon i Russell. Najbardziej prawdopodobne chyba wybranie pierwszych dwóch, Ocon dostanie rok w Williamsie, i 2020 w głównym zespole Mercedesa, a Russell dostanie jeszcze jeden rok na wygranie F2.

  Ale nam się okienko zagotowało teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1
  pokaż całość

  +: Mave
  •  

   @fordern wiesz co to jest overlap? Przepisy wyraźnie mówią, że samochód po zewnętrznej musi zostawić temu po wew wystarczająca ilość miejsca kiedy tamten znajduje się "znaczaco obok". Pół samochodu to jest znacząco. Kimi miał tam prawo jechać i oczekiwać od Ocona ze zostawi mu miejsce bo wg przepisów jechali obok siebie.

  • więcej komentarzy (11)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika valencianista

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.