•  

  @Andrzej-Duda: Drogie Wykopowiczki! Drodzy Wykopowicze!

  Tak jak w 2015, chciałbym odpowiedzieć na Wasze pytania w ramach AMA - już w środę o godzinie 19.45
  Liczę na kolejną, bardzo ciekawą dyskusję i zapraszam do udziału.

  #wykop #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polska #ama #prezydenckieama2020 #wybory2020 #duda2020 pokaż całość

  źródło: IMG_4060.jpg

 •  

  Według mnie Claudia okłamała na koniec wszystkich twierdząc z tym, że jest szansa, żeby się wyłamać z pętli. Nikt nigdy z tej pętli się nie wyłamał, ale na koniec i tak triumfował Adam z jego wizją zagłady całych światów, w czym pomogła Claudia.
  Oszukała go twierdząc, że z każdą kolejną iteracją świata dowiadywała się coraz więcej aby w końcu Jonas i Martha mogli otworzyć przejście do realnego świata Tanhausa. Oczywiście jest to kłamstwo, bo za każdym razem wszystko musiało się dziać tak jak wcześniej i w każdej iteracji tak naprawdę Claudia informowała Adama o prawdziwej istocie świata i w każdej iteracji Adam wysyłał Jonasa i Marte. Świadczy o tym to, że w przejściu widzieli swoich siebie jako dzieci i pamiętali to, więc to oznacza, że zawsze musiała się wydarzać ich podróż do świata Tanhausa. Świadczy też o tym, to, że młoda Claudia poprosiła starą Claudię żeby przeprosiła jego ojca, co też zrobiła. Oznacza to, że plan Claudii zawsze był wykonywany. Więc Marta i Jonas tworząc kolejną rzeczywistość spowodowali, że w świecie Tanhausa też powstały 2 nowe rzeczywistości, 1 w której jego dzieci żyją, a pozostałe 2 światy ulegają zniszczeniu i 2 w której umierają, ponieważ Adam nigdy nie wysłał Jonasa i Marty, a zamiast tego udał się do Ewy aby ją zabić czym spowodował kontynuację pętli.

  Ergo zakończenie którego byliśmy świadkiem miało miejsce już nieskończoną ilość razy i będzie dziać się nieskończoną ilość razy, bo w alternatywnej rzeczywistości nadal Tanhaus traci swoje dzieci i tworzy machinę czasu, która tworzy 2 nowe światy. Zabawne, że tworząc machinę czasu, udało mu się przywrócić swoje dzieci do życia nawet o tym nie wiedząc, ponieważ tworzy nową rzeczywistość w której nigdy nie umierają.
  #dark
  pokaż całość

  •  

   @Ganicjusz: gdyby rzeczywiście to był koniec 2 innych światów i wszystko działo się po raz pierwszy, to i tak wydarzy się to po raz kolejny, bo tanhaus młodszy gdy straci swojego syna (który nie zostanie uratowany przez nikogo bo żadne światy nie istnieją) stworzy machine by po raz kolejny uratować syna. Co sprowadza się do tego co przekazałem, że oba alternatywne światy cały czas istnieją. Lecz tylko w 1 z 3 alternatywnych rzeczywistości za pomocą splatania kwantowego tanhausowi udaje się uratowac syna. pokaż całość

  •  

   @LucasSpider: tylko, że to co zmieniano w pętli i tak za każdym razem miało miejsce. Marta nieskończenie ilość razy zarówno ratowała i nie ratowała Jonasa.

  • więcej komentarzy (13)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika vardum

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)