•  

  Bezbeki w środku tygodnia o 2 w nocy z ograniczeniem wiekowym mają 7k+ widzów i jak gdyby nigdy nic kontynuują streama.
  Grubas w weekend o 22 gdy dostanie ograniczenie nie może przekroczyć 2 tysięcy, od razu robi resety i narzeka, że YT tnie mu zasięgi przez co nie może trafić do swojej "dorosłej" widowni...

  #youtubeshore
  #danielmagical

  •  

   ciagle powtarza ze ma dorosla widownie to czemu mu te ograniczenie przeszkadza

   @Kuryn: Jest bezczelnym, zakłamanym hipokrytą. Tak samo z tagami - zarzucał innym wrzucanie "magical" do tytułów, a od dłuższego czasu sam dodaje "Boxdel", "Rafonix", "Youtubeshore" i wszystko co mu tylko przyjdzie do głowy.

   Tłuścioch doskonale sobie zdaje sprawę z tego, kto go donejtuje. Wie, że jak YT odetnie go od pozostawionych bez nadzoru dzieci, to skończy się luksusowe, wygodne życie i ciągłe zabawy w Bajce albo rajdy po galeriach handlowych. Dojrzalsza widownia donejtuje go tylko wtedy, gdy knur pokaże coś naprawdę ciekawego i na to zasłuży, a nie za ciągłe pierdzenie w kanapę i udawane kłótnie.
   pokaż całość

  •  

   @Apogryw: Zobaczymy.

   Dzisiaj pokazali fajnego streama i nic dziwnego, że mimo ograniczenia wiekowego utrzymali sporą widownię.

   I to bez narzekania ani resetów. Da się? Da się... A i donejty wpadają praktycznie jeden za drugim.

  • więcej komentarzy (2)

 •  

  Ja znam bardzo podstawowy, okrojony angielski, ale już bym zdążył się z nimi dogadać z 5 razy, a te bezbeki tylko kilka słówek powtarzają na zmianę. Poza polakiem, pewnie Adam zna jeszcze inglisz, bo był za granicą w pracy.
  #danielmagical
  #mahonek

  •  

   @cycman1916: Nie wiem który to Adam, ale najlepiej IMHO wypada ten koleś w hawajskiej koszuli (który wcześniej chodził w dresie). Reszta to dramat, a najgorszy jest ten koleś w niebieskiej bluzie, który nie zna ani słowa w obcym języku i robi tylko głupie uwagi pod adresem gościa z Niemiec.

  •  

   @cycman1916: Próbuje być zabawny, a jest chamski i irytujący. Nawet Polak (tego akurat kojarzę przez walkę z tucznikiem) mimo słabej znajomości angielskiego próbuje normalnie rozmawiać z goścmi, a ten pasza bezbek tylko "german drink", "german say", "german cośtam". Strasznie wkurzający typ.

   I jeszcze te nachalne wciskanie wódki. Raz i drugi usłyszał "nie" i dalej ciśnie. Masakra... pokaż całość

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Ciekawe co teraz myślą sobie wszystkie magicalowe pieski ( @pibeczek123 i inni), które podniecały się stypą serwowaną przez nudnego knura w ostatnich tygodniach. "Wyginasz do drawska" albo "GOHA GOHA GOHA 3zł" powtarzane 100 razy - mega dymy!!!

  Oczywiście nic nie myślą, bo te dzieciaki już dawno leżą grzecznie w łóżeczkach i nie wiedzą, jakie dymy oferuje w tej chwili "konkurencja". Jutro trzeba przecież iść do szkoły i napisać sprawdzian z pszyry...

  Ten stream to je*ane złoto... Jest mnóstwo osób, alkoholu, hałasu. Nikt nikogo nie ucisza, jeden przekrzykuje drugiego. Do tego próby porozumienia się w różnych językach albo rozmowy na dziwne tematy (polityka, piłka nożna, motoryzacja). Czysta abstrakcja ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #youtubeshore
  #danielmagical
  pokaż całość

  •  

   czym tu się podniecać?

   @przemaszielony: Czym się podniecać? IMHO głośną imprezą prawie po 2 w nocy, nad którą nikt nie panuje i spontaniczną wizytą randomowych gości z ulicy.

   Ale rozumiem, że niektórzy wolą tucznikowe zamulanie z ciągle tymi samymi parobkami albo udawane kłótnie/krzyki Gochy, ewentualnie szopkę dla dzieci z duchami i opętaniem...

  •  

   nie, cegły, wyjaśnianie drzwi, obrzucanie jajkami, petardy w nocy to są dymy,

   @przemaszielony: A czy kiedykolwiek twierdziłem inaczej? Nawet dzisiaj w którymś wpisie oceniłem, że dzisiejszy stream bezbeków jest niezły, ale do magicalowego remontu mu daleko.

   Tylko że te dymy o których piszemy skończyły się gdzieś w maju 2017. Później były już tylko udawane krzyki Gochy albo teatrzyk z duchami dla gimbusów, a ostatnie tygodnie to w zasadzie wyłącznie kanapowa stypa i oczekiwanie, aż naiwne dzieciaki zapełnią cel ustawiony na 1-2 tysiące.

   Nawet u Bystrzaka nie dzieje się nic nowego. Ciągle siedzą w tej samej ekipie, gapią się w kamerę i czekają aż wyjdą na swoje.

   Także sorry, ale dalej uważam, że na tle ostatnich miesięcy dzisiejszy stream dość mocno i pozytywnie się wyróżnia.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  bezbekszor właśnie wywaliło cringe lvl poza skale, tam nikt angielskiego nie ogarnia nawet w stopniu podstawowym
  #danielmagical #bezbekshore

  •  

   Gnije z tej nieporadności bezbeków w tej sytuacji

   @dymitree: Ja tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5-6 dorosłych chłopa i tylko jeden zna angielski na poziomie komunikatywnym, a reszta jakieś pojedyncze słowa - dramat.

   A małolaty chyba już opuściły apartament. Całą uwagę skradły Norweżki, więc nie było sensu dłużej siedzieć.

   Inna sprawa, że na całej tej sytuacji stream mocno zyskał. Nie ma zamulania i głupich gierek, tylko znów zrobiło się zamieszanie i jest głośno. Czekam tylko, aż przyjedzie policja, bo już godzinę temu do drzwi dobijał się jakiś sąsiad/ochroniarz.

   Czuję się trochę jak za remontu u magicala, nie chce się odchodzić od komputera z ciekawości, co jeszcze się wydarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  •  

   @dymitree: Teraz chyba ślinią się na spływającą raz za razem kasę. Większą nadzieję na zaruchanie mieli IMHO przed przyjściem Norweżek z tymi Polkami, które bajerowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ale stream to naprawdę złoto i coś nowego. U magicala tak głośnej i "chaotycznej" imprezy dawno już nie było.

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  Pozwolilem sobie wbić na youtube whore. Fajne dupy, ale dlaczego chłopcy tacy nieśmiali? Jeden tylko bajere kręci? No co jest kurwa.
  #danielmagical
  #mahonek
  #patostreamy

 •  

  Jak tam, vegeciaki Rafoniksa?

  @AzazulPazuzu: Jakie vegeciaki Rafonixa? Śmieję się z tego ruletkowego wyłudzacza tak samo jak reszta wykopków, a jego hipokryzja dorównuje tucznikowej.

  Miesiąc temu woził się Audi czy BMW, a na jednym z ostatnich streamów przekonywał, że jakiś Peugeot 206 czy Citroen C3 z 1999 roku to świetne fury, które zawsze mu się podobały.

  Czekam tylko aż hajs od gimbazy zebrany na przestrzeni ostatnich lat się skończy, Kinia kopnie go w dupę, a on pójdzie na kasę do Biedronki czy Lidla. Na to samo zresztą czekam w przypadku toruńskiego celebryty (i nie mówię tu o Ojcu Dyrektorze).

  #danielmagical
  pokaż całość

 •  

  Wielcy youtuberzy a nawet po angielsku nie umia sie dogadac. Chyba nie czaja ze typ wyjasnil ze oni szukaja jakiegos melanzu, a nie wbite na domowke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #danielmagical #youtubeshore

  •  

   @dawidczeta: Wielcy jutuberzy? Przecież to przegrywy bez szkoły, które żerują na tępej, chętnie donejtującej gimbazie pozbawionej nadzoru rodziców. Gdyby Mahonek był taki ąę, to nie pracowałby na taśmie w jakiejś fabryce.

 •  

  Tucznik siedzi na tym YT już kilka dobrych lat a nadal jest zbyt tępy, by w pełni ogarnąć OBSa. U niego zawsze są jakieś problemy z obrazem, dźwiękiem, kablami. Knur nigdy nie ogarnia który mikrofon jest od której kamery, albo jak zmniejszyć/zwiększyć obraz lub przechwycić go z telefonu.

  A u bezbeków? U nich wszystko jest tak, jak być powinno. Kilka kamer, wszystko przełączane w trybie rzeczywistym, z dobrym dźwiękiem, itp. itd.

  Mahonek zjechał widną pod klatkę, a inny koleś od razu dołączył obraz do widoku z pozostałych kamer. Brawo!

  #youtubeshore
  #danielmagical
  pokaż całość

 •  

  Roznica miedzy streamem Youtube shore a Tucznika to :
  YOUTUBE SHORE: Codziennie nowe foki zawsze ciekawe pomysly
  Magical: codziennie nowy cel i nowa kupa na krzesle badz kanapie w zaleznosci od dnia nowy menel typu Texas
  #danielmagical #patostreamy #mahonek #rafonix

  •  

   @roofi27: Bo tucznik to zakłamany, skąpy leń. Woli posadzić dwóch nudnych parobków przed monitorem i czekać, aż przez kilka godzin gimbaza mimo stypy zapełni mu cel zamiast postarać się (i nieco wykosztować), by stream był ciekawszy.

   Na przestrzeni ostatnich miesięcy widzowie podsunęli temu pazernemu knurowi milion różnych pomysłów, a on nie zrealizował praktycznie żadnego, a jeśli już to zrobił to na odpierdziel, jak najmniejszym kosztem (byle tylko się nie przepracować i nie wykosztować).

   Zamiast mega basenu było przeciekające g* za 50 zł (mimo zebranego tysiąca).
   Zamiast mega działki na zadupiu z paintballem, zapasami w błocie, rękawem wodnym i mnóstwem innych atrakcji był najtańśzy ROD na którym nic nie można zrobić "bo sąsiedzi się awanturują".
   Nawet szopkę z duchami zrobił w pokoju rozstawiając kilka świeczek bo był zbyt leniwy, by dla lepszego klimatu zejść do piwnicy.

   O streamie z kursu na prawko, skoku na bungee czy robienia tatuażu nawet nie wspominam...
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  Oglądacie to coś co się zwie YouTube Shore?
  Bo mnie osobiście Warsaw Shore ostro odrzucało a jak widzę, że coś jest kopią czegoś cringe'owego to tym bardziej mnie odrzuca :D
  Zajrzałem tam dziś i jestem sceptycznie do nich nastawiony.
  A wy co myslicie ?
  #danielmagical #mahonek #rafonix #youtubeshore #patostreamy pokaż całość

  Jak oceniasz YouTube Shore ?

  • 87 głosów (56.86%)
   Cringe i nuda 2/10
  • 8 głosów (5.23%)
   Nawet fajne 4/10
  • 21 głosów (13.73%)
   Na plus, ale nic specjalnego 5/10
  • 12 głosów (7.84%)
   Podoba mi się 7/10
  • 4 głosy (2.61%)
   Zajebista inicjatywa 9/10
  • 6 głosów (3.92%)
   Kocham to! 10/10
  • 15 głosów (9.80%)
   JGHJGJJHGNJ Njajebałem sie 0/10
  •  

   @przemaszielony: Ekipa mogłaby być lepsza, ale sam pomysł świetny. To jest dokładnie to, o co widzowie prosili magicala, a czego leniwy knur nie zrealizował do dzisiaj - stream 24/7, kilka kamer, sporo "aktorów", co jakiś czas nowi goście i praktycznie nielimitowany alkohol.

   U Gurala było ciągłe, samotne zamulanie na fotelu przerywane na Ome/Fifę.
   U Tucznika od dawna (nie licząc ostatniego tygodnia) "królowały" krótkie streamy z jedną kamerą i ciągle tą samą ekipą, przerywane gdy pazerny oszust wyłudził od frajerów 1-2k zł na tygodniowe zabawy w Bajce.

   A u bezbeków jest sto razy lepiej i to mimo tego, że przez większość czasu nic się nie dzieje. W dzień jedzą i sprzątają, a wieczorem organizują imprezy. Wcześniej grali w beer ponga, teraz zaprosili randomowe dziewczyny, zobaczymy co będzie za 1-2h. Największy plus za to, że można wejść w każdej chwili i zobaczyć co w danym momencie akurat odwalają.
   pokaż całość

   +: dam115
  •  

   @Balwanek_i_platki_sniegu: Nikt nie każe siedzieć u nich więcej niż 20 minut, sam w dzień wchodziłem tylko na 1-2 minuty, żeby zobaczyć tylko co się dzieje. Chodzi o to, żeby non stop był stream z czterech kamer, a nie jak ostatnio u tłuściocha (z wyjątkiem ostatniego tygodnia), że odpalał się na kilkanaście godzin, zgarniał 2 tysiące od frajerów i wyłączał streama.

   Moim zdaniem stream bezbeków to mocne 6/10. Jest zdecydowanie gorzej niż podczas remontu u tucznika, ale lepiej niż podczas bicia rekordu przez Gurala (gdzie każdy dzień wyglądał tak samo - samotne zamulanie na fotelu, fifa, ome). Co by nie mówić u bezbeków dzieje się zdecydowanie więcej.

   Dzisiejsza impreza też jest IMHO rozwojowa i mam ją odpaloną cały czas w tle, bo a nuż zdarzy się coś ciekawego. Przyszły dziewczyny, ma przyjść jeszcze więcej, a kilkanaście minut temu dobijał się jakiś sąsiad, dla którego było za głośno.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (14)

 •  

  Włączyłem streama tucznika kilka godzin temu - jakiś rozwalony na kanapie menel zamulał z nosem w ekranie.
  Włączyłem streama tucznika przed chwilą - jakiś rozwalony na kanapie menel zamula z nosem w ekranie.

  Ja pier*olę... To jest niepojęte, jak niski poziom prezentują obecne streamy tego zakłamanego, pazernego knura.

  Mniej więcej rok temu o tej porze impreza trwałaby w najlepsze. Na melinie siedziałoby mnóstwo gości i stale przybywaliby nowi. W międzyczasie jakieś Wykopki dostarczałyby zapasy alkoholu w wiadrze, pod oknem w najlepsze latałyby jajka/butelki/petardy, a w pokoju obok Jaca jak gdyby nigdy nic gruntowałby ściany...

  Że też komuś nie szkoda czasu na oglądanie tej stypy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  Ale czemu się dziwić... Gimbaza stale donejtuje ten żenujący spektakl więc nic dziwnego, że leniwemu tłuściochowi nie chce się urozmaicać streama i wchodzić w dodatkowe koszty. Kasa się zgadza...

  #danielmagical
  pokaż całość

  •  

   @oswellspencer: Raz, że do meliny strach teraz wejść - tak jest zapuszczona.
   Dwa, że teraz nie ma za specjalnie po co tam jechać.

   Rok temu grubas wzbudzał sympatię i wiele osób chciało (jak mówisz) dla beki go odwiedzić, zobaczyć jak to wygląda od środka, pogadać chwilkę i np. spróbować kociołka. A teraz? Teraz większość widzów knura to antyfani, którzy czekają tylko aż Gocha kolejny raz zesra się w gacie albo uderzy Jacę po głowie. Z dawnej atmosfery remontu nic nie zostało...

   Uwierz mi, że w kwietniu 2017 też chciałem ze znajomymi odwiedzić Urzędniczą. Nie pojechaliśmy tylko dlatego, że podróż pociągiem zajęłaby cały dzień, nikt nie chciał robić za kierowcę, a nie mogliśmy sobie pozwolić na nocleg i spędzenie połowy następnego dnia w Toruniu, żeby kierowca wytrzeźwiał...

   Wstyd się przyznać, ale myślałem nawet żeby wziąć ze sobą parasol, meble ogrodowe, jakieś radio czy nawet grilla i rozstawić się na dziedzińcu przed blokiem (tam gdzie są garaże - sugerowałem nawet że tucznik powinien wynająć jeden, żeby mieć gdzie "wizytować" gości - to było jeszcze sporo przed działką).

   Teraz jak mówisz - pierdolę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda czasu na obłudnika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   pokaż całość

 •  

  Tęsknie za tymi streamami
  Człowiek wszedł o 10:00 to porobiliśmy sobie śniadanie z Guralem, później się weszło było smażenie kiełbasek na streamie, później chilloucik z omegle, w międzyczasie prezentowanie nowych rapsów, później wieczorna fifa i omegle.

  Takie codzienne życie, dymów jakichś przesadnych nie było ale miało się pewność, że jak nikt nie streamuje to na pewno jest Gural, który coś tam sobie porabia na fotelu. Czasami wpadła jakaś bomba w postaci kolędy na streamie, eh piękne czasy.

  #danielmagical #gural #patostreamy
  pokaż całość

  źródło: i.ytimg.com

 •  

  to ładne dymy grubasek zadzwonił do texasa i po dymach jprdl
  #danielmagical

  •  

   @BananowyBananowiec: Danielu, jesteśmy z Tobą.
   Goha Goha Goha
   Danielu, pozdrowisz XXX?
   Wywalić Baobaba, tylko Pezet.
   Grubasie Ty oszuście
   itp. itd.

   Treść jest nieważna, każdy taki donejt napełnia kieszenie oszusta i tylko to się liczy. Dopóki grubas zarabia na stypie, dopóty nie ma interesu w tym, by urozmaicać streamy.

  •  

   @BananowyBananowiec: Gimbazie tego nie przetłumaczysz. Oni za każdym razem będą mówić, że jesteś Janusz co zazdrości grubasowi kasy.

   Dla mnie oszust też mógłby dostawać grube tysiące. Ja po prostu chciałbym oglądąć dobre streamy, a na to szans nie ma, póki dzieciaki wysyłają donejty mimo stypy. Wystarczyłoby zakręcić kurek na kilka tygodni i obłudnik chodziłby jak w zegarku.

   A że oszust dostał dzisiaj tysiaka "za nic", to co się dziwić, że ma wyjebane na widzów...
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Strim miał zajebisty potencjał - petardy, alko, Pezet świętujący Nowy Rok, ale oczywiście "kochani, jest za grubo, robimy nocne spanie". Pierdolić taką chujnie, jak można stopować meline... i tak Grubas by nie dostał mandatu, przecież go tam nie było nawet.
  #danielmagical #patostreamy

  •  

   @Takjakos2012: Podziękuj frajerom, którzy od początku streama wysłali grubasowi tysiaka. Tucznik "zarobił" swoje, ma hajs na tydzień zabaw w bajce, więc co się dziwisz że wyhamował dymy?

   Skończy się kasa, oszust znów zrobi jednego "lepszego" streama, gimbaza znów wyśle mu kupę siana i tucznik znów wyhamuje z dymami.

   Wystarczyłoby zakręcić kurek na kilka tygodni i obłudnik chodziłby jak w zegarku, a każdy stream byłby złotem. Smalec stawałby na głowie, żeby zachęcić widzów do wysyłania donejtów.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  @daniel-zwierzynski zrób tak każdy aktor ma swojego tipanddonation pod streamem podajesz linki do dotacji dla ciebie i dla każdego aktora z osobna zobaczymy kto najszybciej uzbiera cel grubasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #danielmagical #patostreamy

  •  

   @rolf_ed: W którym miejscu bóldupię?

   W dalszej części napisałem, że pomysł jest idiotyczny bo cała kasa mimo oddzielnych TAD i tak by w całości szła na konto pazernego knura, więc nie ma żadnej różnicy kto to zaproponował.

   Ból dupy o "kradzież" można by było mieć, gdyby "skradziono" coś wartościowego, a nie taką bezsensowną propozycję.

   Stream też jest na koncie Jacy, który nie potrafi nawet obsłużyć komputera, a TAD podpięte jest pod konto grubego oszusta.
   pokaż całość

  •  

   @rolf_ed: I jak to sprawdzisz? Gocha też miała swoje konto "Margaret" na TAD, a nie umie włączyć komputera.

   Parobki zalogowałyby się dla picu na streamie (przy kamerze) na swoim koncie, a po chwili pojedynczo wychodziliby z pokoju gdzie na telefonie, w obecności knura zmienialiby hasła i maile. Każdy, kto ujawniłby prawdę dostałby bana na streamy, więc każdy siedziałby cicho, żeby dalej móc dostawać 50zł dniówki od wielkiego jupitera.

   W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby Twój pomysł podkradłby tucznik (swego czasu dokładnie tak samo zrobił z kontem Gochy albo celami z kasą "dla Jacy", "dla bezdomnych", "dla Gochy", którą i tak zabierał grubas). Gimbaza chętnie wysyłałaby donejty myśląc, że nagradza Pezeta, Baobaba czy jeszcze kogoś innego, a w rzeczywistości bogaciłby się pazerny oszust.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  Każdy z aktorów powinien mieć swojego Tip&Donation, ale Smalcowi by dupa pękła.

  #danielmagical #patostreamy

  •  

   @Dusha: Wystarczyłoby, żeby cała Toruńska patola zebrała się razem, wynajęła jakąś ruderę na zadupiu Torunia i streamowała bez nadzoru tucznika, który jak alfons zgarnia 99% donejtów dla siebie za nic (bo nawet Urzędnicza nie jest jego - więc nie można powiedzieć że udostępnia lokal).

   Dużo bardziej wolałbym wspólnego streama Łobody, Małysza, Pezeta, Dagmary, może nawet Guzika niż stypę tucznika.

   +: Dusha
 •  

  a może by tak jakoś namówić pezeta, żeby sam zaczął streamować? z tucznika chuj nie streamer po tym jak wyjebalo mu ego, trzeba szukac alternatywy
  #danielmagical #patostreamy

  •  

   @Miszaalina: Więc niech wynajmie jakąś ruderę na zadupiu i streamuje razem z Małyszem, Łobodą, Dagmarą i resztą Toruńskiej patoli. Wiele nie ryzykuje - tysiak za miesięczny najem rozłożony na kilka osób to raptem kilka stówek, a jak pomysł się przyjmie to będzie zarabiał tysiące, a nie te grosze co rzuca mu skąpy knur. Gdyby nie wyszło, to zawsze pozostanie powrót na Urzędniczą.

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Ja pierdole... Myslalem ze fajerwerki odpala w pokoju, wystrzaly z dupy Gochy a tu 2 szampany otworzyli 11mi poczasie i koniec ahahahah...
  #danielmagical
  #patostreamy

  •  

   @goik1993: Czego się spodziewałeś po tuczniku? On każdy dotychczasowy pomysł potrafił zepsuć i zrobić na odpierdol.

   Nie pamiętasz basenu w jego wykonaniu? Działki? Streamów z terenu? Nawet duchy na których swego czasu pobił rekord leniwiec zrobił jak najmniejszym wysiłkiem - nawet nie chciało mu się zejść do piwnicy dla lepszego klimatu, tylko rozstawił kilka świeczek w pokoju i odwalił szopkę z duchami. Dalej kibicuj temu oszustowi i licz, że czymś pozytywnie zaskoczy.

   Swoją drogą serio liczyłeś na hucznego sylwestra, głośną muzykę, tańce, girlandy, gwizdki, petardy i fajerwerki? Powiadają, że "nadzieja umiera ostatnia", chociaż w tym przypadku bardziej chyba pasuje "nadzieja matką głupich"...
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

 •  

  Swoją drogą liczba donejtów spada dramatycznie. Ciekawe kiedy się połapią, że z tego siedzenia nie ma kasy i że robią z siebie debili za friko.
  #danielmagical

 •  

  Tucznik wpuścił na Wykop konia trojańskiego.

  Celowo wspomina o Wykopie przy każdej możliwej okazji, żeby ta jego zaślepiona "armia dzieciaków" z grupy na FB oraz czatu na YT rejestrowała tu swoje konta i zupełnie bezinteresownie lobbowała za swoim idolem na tagu.

  Rok temu nasza mała "społeczność" była zgodna, "jednolita" i skuteczna. Potrafiliśmy się wspólnie cieszyć streamami, a gdy trzeba było - odpowiednio szybko interweniować (w zależności od sytuacji - raz hamując zapędy aroganckiego jupitera, innym razem "broniąc" go przed pozostałymi streamerami).

  A teraz? Teraz zalało nas to całe facebookowo-youtubowe szambo wierne magicalowi, które spuszcza się nad nim przy każdej możliwej okazji, usprawiedliwia wszystkie jego kłamstwa/przekręty albo chwali za nudne streamy lub kompromitujący występ na konferencji.

  Eeeech... Nie ma chyba ratunku dla tego tagu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #danielmagical
  pokaż całość

  •  

   @davidovskyhere: I? Gdzie tu widzisz sprzeczność? Gdzie napisałem nieprawdę? Rok temu na tym tagu nie było całej zgrai "Maciusiów" z czatu na YT ani grupy FB.

   Była mniejsza "społeczność", która wspólnie cieszyła się fajnymi streamami, a gdy trzeba było - odpowiednio i skutecznie interweniowała. Dopiero z czasem przyleciały tu te naiwne i bezkrytyczne gimbusy z kilkudziesięciotysięcznej, magicalowej grupy na FB a na tagu zrobił się syf.

   W kwietniu atmosfera była zupełnie inna. I tak, korzystałem z Wykopu na długo przed rejestracją tego konta.
   pokaż całość

  •  

   @davidovskyhere: A czy gdzieś napisałem inaczej? Chyba nie rozumiesz, że jedno nie wyklucza drugiego.

   Rok temu na tagu była względnie niewielka grupa normalnych, spontanicznie zarejestrowanych użytkowników - fanów remontu u grubasa. Teraz na tagu jest szambo, złożone w większości z bezkrytycznych gimbusów (członków magicalowej grupy na FB), nasłanych tu przez tucznika. Nie widzisz różnicy? Twój problem...

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  Hej, mam nadzieję, że wybaczycie mi podczepienie się pod popularne teraz tagi, ale mam ostatnie kilka dni na jakiekolwiek uwagi dla Developera w związku z mieszkaniem, a że sam jestem kompletna noga w temacie i nie posiadam kompletnie wyobraźni przestrzennej, to postanowiłem się poradzić. Wrzucam przekrój - zmienialibyście coś? głównie chodzi mi o ten prześwit do kuchni i zabudowę na lodówkę. Dzięki z góry!
  #budowadomu #budujzchaferem #budujzwykopem #dom #mieszkanie #remontujzwykopem #architektura
  pokaż całość

  źródło: apartment.jpg

  •  

   @PanSeler: Aha... Nie pytałeś o to, ale na tym etapie warto się też zastanowić, gdzie chciałbyś mieć TV oraz inne sprzęty i zawczasu przygotować odpowiednią sieć w mieszkaniu.

   Deweloper raczej nie rozłoży Ci skrętki po całym mieszkaniu, ale na pewno będą chcieli wiedzieć gdzie mają umiejscowić skrzynkę multimedialną (taka podtynkowa skrzynia z blaszanymi drzwiczkami, do której doprowadzone są wszystkie multimedia z korytarza) i gdzie założyć kilka darmowych gniazdek TV. pokaż całość

  •  

   @squeze: Z szuflady wyjmujesz np. pustą szklankę, talerz, tarkę, durszlak czy wałek do ciasta. Z piekarnika ciężkie naczynie żaroodporne z kurczakiem albo lazanią w środku. Poza tym szuflada nie jest rozgrzana do 150-250 stopni. Inna sprawa, że moim zdaniem wyciąganie np. naczyń czy garnków mimo wszystko (mimo konieczności schylenia się) wygodniejsze jest z szuflady umiejscowionej pod blatem (którą wysuwam i z góry od razu wszystko widzę i do wszystkiego mam szybki dostęp) niż takiej, którą miałbym mieć na wysokości pasa lub klatki piersiowej. Ale każdy ma inne preferencje.

   Zgadzam się, że wciskanie słupka z piekarnikiem do absolutnie każdej kuchni nie ma sensu, ale jeśli się tylko da, to takie właśnie rozwiązanie (po swoich doświadczeniach) bym każdemu proponował.

   W prostym, małym aneksie kuchennym na jednej ścianie o długości 3m na pewno nie ma miejsca na słupek z piekarnikiem i mikrofalą, ale w nieco większym, np. w takim o jakim teraz mówimy - a i owszem.

   Autor zrobi jak uważa, dobrze że ma kilka wariantów, ale ja w takiej kuchni słupek zrobiłbym na pewno. Jeśli nie zdecydowałbym się na powiększenie ściany między aneksem a salonem (bojąc się, że optycznie znacznie pomniejszę oba pomieszczenia), to bez chwili zastanowienia zamurowałbym wejście do aneksu od strony korytarza i tam właśnie umiejscowił słupek z piekarnikiem.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (15)

 •  

  Ludzie kiedy Magical pozamiatał swoich oponentów i ogólnie zrobił dobre wrażenie?

  Kiedy chwalił się, że jego największym osiągnięciem to picie?
  A może gdy chwalił się dwoma sprawami o pobicie, a wyszło, że 70 letni dziadek mu spuścił wp**rdol?
  O, albo kiedy mówił, żeby szanować rodzinę, po czym mu wypomnieli jak uderzył i popchnął zapijaczoną przez niego matkę? A wiem, kulminacyjnym momentem, gdy ich zniszczył to było jak zaczął mówić o złamanym palcu albo JG?
  Nie, to musiało być gdy kazał ludziom oglądnąć filmik o opętaniu, jaki to on jest zły i potężny, i niepowstrzymany.
  Dobra, to jednak musiało być wtedy, gdy opętanym głosem zaczął krzyczeć, wstał i zrobił kółko z zażenowania i usiadł.

  Może ktoś pamięta więcej tych momentów niszczenia oponentów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #danielmagical #patostreamy
  pokaż całość

  +: helmut789, S3NSEII +26 innych
  •  

   Daniel jedynie podniósł standard ich życia na tyle że chleją jeszcze więcej

   @Sinti: Więc nie pisz bzdur, że Daniel nie przyłożył do wyniszczenia Gochy ręki, a tylko to tolerował.

   Kto zainstalował kamery? Kto odpala transmisje? Kto ośmiesza matkę (pozwalając, by cały świat ją ogląda)? Kto ją obraża, popycha, uderza? Kto zaprasza na Urzędniczą meneli? Kto przynosi tam alkohol i narkotyki? Kto zachęca domowników do picia? Kto urządza głośne imprezy do białego rana i zraża do siebie sąsiadów?

   Wcześniej Gocha siedziała w spokoju w salonie (poza wzrokiem widzów) i oglądała swoje seriale przy butelce piwa. Teraz Gocha niemal dzień w dzień siedzi na taborecie w ciemnej kuchni albo na niewygodnym, zniszczonym fotelu gamingowym w salonie (z zawalonym od alkoholu stołem) i wysłuchuje głośnych imprez, bo jej pazerny synalek chce dzięki niej (i całej tej szopce) wyłudzić więcej kasy od tępej dzieciarni na swoje kolejne zachcianki.

   Skoro uważasz, że grubas nie ma sobie nic do zarzucenia i niczemu nie jest winny, to dlaczego smalec nie streamuje u siebie? Dlaczego za każdym razem przyłazi na Urzędniczą? Egoista robi syf u matki i zgarnia tysiące od gimbazy, po czym ucieka do pachnącego apartamentu zabawiać się z Agusią (czy inną "galerianką"). Bez ośmieszania/rozpijania matki, demolowania jej mieszkania i niszczenia jej życia tucznik nie istnieje (i doskonale zdaje sobie z tego sprawę - dlatego streamuje ile wlezie i bogaci się jej kosztem - póki dzieciaczkom się to jeszcze nie znudziło i dalej go finansują).

   EOT z mojej strony.
   pokaż całość

  •  

   Może paradoksalnie jest lepszym synem niż ty byś na jego miejscu był, działając wbrew woli własnej matki próbując ją na siłę naprostowywać

   @Sinti: Miałem nie odpisywać, ale się nie da... Na niezłego trolla trafiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   Tucznik przynosi hektolitry alkoholu na Urzędniczą. Tuczni sprowadza tam okoliczną patologię. Tucznik organizuje tam głośne libacje do białego rana. Tucznik pokazuje to wszystko w internecie.

   Faktycznie masz rację... To nie tucznik jest inicjatorem całej tej patologii, on ją przecież tylko toleruje...

   Zrozum, że gdyby nie streamy tego pazernego knura (którymi niszczy życie rodzinie, znajomym i sąsiadom - ale czego się nie robi, by wyłudzić jeszcze więcej hajsu na swoje kolejne zachcianki) to Gocha w spokoju oglądałaby swoje seriale przy butelce piwa. Ale oczywiście przychodzi wielki jupiter i organizuje całą tą swoją szopkę, bo zobaczył że dzieciarnia to chętnie donejtuje.

   Bredzisz gimbusie. Radzę Ci poczytać o przemocy w rodzinie i zobaczyć, co ten agresywny świniak nieraz odwala gdy pod wpływem alkoholu przestaje się hamować (jak szarpie matkę, wykręca jej ręce, popycha ją, krzyczy na nią, itp. itd.). Gocha jest chora i zastraszona, a ten arogancki oszust to wykorzystuje dla swoich korzyści i jeszcze śmie wmawiać widzom, że rodzina jest dla niego ważna (jak na dzisiejszej konferencji).
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (20)

 •  

  Jaki ten magical jest tępy...

  Człowiek inteligentny przynajmniej kłamać potrafi. Ten fałszywy knur myli się w "zeznaniach", co kilka minut mówi coś innego, a przyciśnięty do muru (po wykazaniu sprzeczności i niekonsekwencji) odpowiada tym swoim śmiesznym "Ludzie, Wy nic nie wiecie".

  #danielmagical

  •  

   @Maszeke: Pomyliłem się z tą Bajką. Chwila szukania, tucznik leci wyrywać studentki. Z Gagarina nie jest daleko do wynajmowanego apartamentu. Nic dziwnego, że nie będzie mu się już chciało wracać na Urzędniczą i opłacać taksówki. Dlatego knur zapowiedział, że prawdopodobnie dzisiaj już "nie wstanie" i na streamie go nie ujrzymy.

   +: korzena
  •  

   @Maszeke: Mnie z kolei od jakiegoś czasu irytuje. Knur łże w żywe oczy, a jego tępa, gimnazjalna widownia łyka wszystko jak pelikany. Hajs dla Arsena, regeneracyjny sen, wymyślone problemy, itp. itd.

   Czekam na dzień, aż knur się w końcu dzieciakom opatrzy i oszust znów wróci do picia wody z klozetu za 5 zł (bo nie będzie już miał łatwego hajsu z "GOHA GOHA GOHA 3zł").

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  Chwila szukania, tucznik leci wyrywać studentki. Z Gagarina nie jest daleko do wynajmowanego apartamentu. Nic dziwnego, że nie będzie mu się już chciało wracać na Urzędniczą i opłacać taksówki. Dlatego knur zapowiedział, że prawdopodobnie dzisiaj już "nie wstanie" i na streamie go nie ujrzymy.

  #danielmagical

 •  

  Serio ktoś wysłał 15-20 zł żeby na melinie tucznik puścił jakąś nutę na cześć zmarłego dziecka ?!. To trochę chore ..,ale to tylko moje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #danielmagical #patostreamy

 •  

  Aha i akurat Arsenowi się siano należy bo nie raz nam niezłe dymy rozkręcił a gówno z tego miał. Bardziej szanuje już tego uszatego jąkałę niż takiego Jachimka co naczelny zadymiarz a jedyne co pokazał to gniazdo na głowie Essa.
  #patostreamy
  #danielmagical

  •  

   @wonsztibijski: Przecież Arsen z tej pseudozbiórki nie zobaczy ani złotówki. Tak samo jak kasy nie zobaczyli bezdomni ani biedne dzieci. Tak samo jak nie zobaczyłby jej chory na zatwardzenie wujek, który w ogóle nie istnieje.

   Chcesz bezpośrednio numer konta Arsena? A skąd będziesz wiedział, że to akurat konto Arsena? Nawet jak podasz jego imię i nazwisko w przelewie, to kasa dojdzie na podany nr konta bankowego (który może być kontem pazernego knura). pokaż całość

   +: Ranmaru
  • więcej komentarzy (3)

 •  

  A czy Ty mireczku zgłosiłeś już kanał wielkiego streamera? Onet.pl przygotował gotową, prostą instrukcję jak to zrobić. Leniuszkom polecam gotowe linki do kanałów, jak i formułkę którą należy wkleić na samym dole zgłoszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/jak-zablokowac-szkodliwy-kanal-na-youtube-instrukcja-krok-po-kroku/9x5rqlv

  https://www.youtube.com/channel/UCNArdo_iHMiRBbFvFk_e--w/about
  https://www.youtube.com/channel/UCRQqvjApbMpvXF1kl-x5sGg/about
  https://www.youtube.com/channel/UC8oiJwuwGqbL9O3lvUbFiLw/about
  https://www.youtube.com/channel/UCmvqQyoiKe_pbZDHzHlM5kA/about

  Użytkownik jest tak zwanym "patostreamerem", który publikuje treści pełne przemocy, alkoholu i agresji, które mogą źle wpływać na psychikę oglądających go dzieci.

  teamONET ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #danielmagical pokaż całość

  •  

   @AzazulPazuzu: O czym Ty dzieciaku do mnie piszesz?

   Sam zgłaszałem Rafonixa, plusowałem wpisy zachęcające do oglądania restreamów jego streamów (zamiast wchodzenia bezpośrednio na jego streama - jeśli już ktoś koniecznie chce go oglądać) i wyśmiewałem/krytykowałem go, gdy na tym "rewelacyjnym" Dlive zamulał na Ome, zamiast robić tak szumnie zapowiadane dymy (bo podobno Dlive nie ma cenzury i można robić wszystko).

   Mam Ci znaleźć moje wpisy, gdzie twierdzę, że rafonix to oszust reklamujący scam wśród gimbusów?

   Dzisiejszy Rafonix to nudziarz i nie wytrzymałbym na jego streamie dłużej, niż kilkanaście sekund.
   pokaż całość

  •  

   @AzazulPazuzu: Lol... Niezła argumentacja... Nawet jak teraz zapytam o konkretne przykłady wpisów broniących Rafoniksa, które zaplusowałem, to zaraz gimbusie zarzucisz mi, że wszystkie plusy wycofałem.

   Powtórzę - wszyscy ci streamerzy to jedna wielka patologia. To na ogół idioci bez wykształcenia, kultury, wiedzy i jakiegokolwiek ogarnięcia życiowego. Jedyne co potrafią, to odpalić OBSa i robić z siebie idiotów przed kamerą. Rafonix, Magical, Bystrzak, Gural, itp. itd. - bez wyjątku. Jeśli najbardziej hejtuję magicala to tylko dlatego, że po pierwsze jest w tej chwili najpopularniejszy (więc i najbardziej szkodliwy, bo najwięcej dzieciaków go ogląda), po drugie dlatego, że wyłudza najwięcej hajsu i najbardziej terroryzuje sąsiadów.

   Ale Ty dzieciaku dalej śledź ich losy, portale społecznościowe i angażuj się w walki między Rafonixem, Boxdelem, Magicalem i innymi. Kibicuj jednemu, hejtuj drugiego.

   Aleś sobie idoli znalazł...

   EOT z mojej strony.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

 •  

  Małysz wraca na U2, czy to początek letnich dymów ?
  #danielmagical

  •  

   @TARURED: Początek letnich dymów?

   Mówisz o tych streamach z lipca/sierpnia ubiegłego roku, kiedy przez całe dnie Seba z Małyszem zamulali na kanapie i czekali, aż wielki jupiter skończy swój rajd po galeriach i wieczorem zjawi się na Urzędniczej? Przecież pod nieobecność grubasa na streamach nie działo się absolutnie nic, bo parobki bały się zrobić cokolwiek, żeby nie wyłapać bana dla swojego szefa.

  • więcej komentarzy (2)

 •  

  beka z typow co domagają sie dymów jakie byly rok temu. tak trudno zrozumieć ze gruby wtedy mógł robić wszystko bo nie miał problemów z sąsiadami i policją? przypominacie o petardach w nocy i tańcach z widzami.. no zajebiscie, ale wtedy nawet po takiej imbie nie bylo interwencji ze strony niebieskich. a teraz? oni nawet nie muszą nic robić a już mają pukane do drzwi. tamte dymy nie wróca, jakby ktoś jeszcze nie wiedział XD
  #danielmagical
  pokaż całość

  •  

   @lord_wiaderko: Po co był cel na działkę? Czy przypadkiem nie po to, by móc tam zapraszać dziesiątki widzów i urządzać huczne imprezy?

   Aaaaa... Zapomniałem... Trzeba było wyłudzić 20 tysięcy na działkę, wydzierżawić RODa gdzie "nic nie można robić" za 8, a za resztę kupić nowy komputer, telewizor i konsolę...

  •  

   @allthethings: Przede wszystkim jest skąpy (ale po części także głupi, bo idiota nie rozumie że taki wydatek spokojnie by mu się zwrócił).

   Zamiast zgodnie z celem zainwestować całą zebraną kwotę na działkę na zadupiu, na której mógłby robić niemal wszystko i z której profity mógłby zbierać do teraz, on wolał (pozornie tylko) oszczędzić kilkanaście tysięcy i wydzierżawił RODa, na którym nie może teraz streamować, bo sąsiedzi się awanturują.

   Zamiast mieć zarabiającą na siebie działkę za 20 tysięcy, ma bezużytecznego RODa za 8.

   Dlaczego knur nie kupuje campera? Dlaczego nie robi kursu na prawko? Dlaczego nie skoczy na bungee? Bo jest skąpy. Woli kupić dwie flaszki za 100zł, posadzić Gochę przed kamerą i niech gimbusy przez cały dzień wysyłają GOHA GOHA GOHA 3zł, aż zapełni się pasek donejtów ustawiony na 500-1000zł.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)

 •  

  zabawne, ze zrobili sobie przerwe w trakcie której się nie ogarneli, nie umyli i teraz siedzą dalej zajebani i śmierdzący xDDDD
  #danielmagical

  •  

   @HannibalLannister: Kto się nie ogarną, ten się nie ogarną.

   Wielki jupiter wykorzystał przerwę na powrót do swojego apartamentu, szybki prysznic i założenie świeżych ciuchów. Ale gimbusom dalej będzie wmawiał, że na stałe wrócił na Urzędniczą i nie wynajmuje nic lepszego.

   Obłudnik zniszczył mieszkanie matce, a sam mieszka w luksusach...

 •  

  Jak ITI się wzięło za youtubowych patusów, to lada dzień możecie się pożegnać z Danielem, Bystrzakiem, Mahonkiem i resztą. Ich słowo jednak coś znaczy.
  Ale jest na to lekarstwo, patusiki mogą iść w zaparte jak Rafatus i tworzyć kolejne konta po banie. Zanim algorytm ich wyhaczy to minie kilka tygodni, a wtedy cyk, kolejne sub-konto. Ewentualnie DLive, albo robienie z siebie podczłowieka na ShowUP.
  Także nie będzie ogromnych zasięgów, przycisków YT i sieci partnerskiej.

  #danielmagical #rafonix #mahonek #rafatus #bystrzaktv #patostreamy
  pokaż całość

  •  

   Także nie będzie ogromnych zasięgów, przycisków YT i sieci partnerskiej.

   @polaczyna: I o to w tym wszystkim chodzi - o zmniejszenie zasięgów tych wszystkich patusów.

   Wygrają na tym zarówno rodzice (bo mniej dzieci trafiało będzie na te, co by nie mówić, szkodliwe streamy), jak i prawdziwi "wielbiciele patologii", bo przy mniejszej widowni patostreamerami będzie łatwiej sterować - skończy się spam trójzłotówkowiczów za stypę, zamulanie na kanapie, oszukiwanie widzów i nierealizowanie celów. pokaż całość

  •  

   @marcin343: Żaden rodzic nie jest w stanie kontrolować swojego dzieciaka 24/7.

   YT ma swoje (jak widać nieskuteczne) mechanizmy z ograniczeniem wiekowym - obłudny tucznik na każdym kroku je obchodzi. Z jednej strony wmawia, że celuje w dojrzalszą widownię. Z drugiej resetuje streama za każdym razem, gdy dostanie ograniczenie.

   Patostreamy są szkodliwe i z tym nie masz co dyskutować. A skoro są szkodliwe, to należy zrobić wszystko, by ograniczyć do nich dostęp dzieciakom. Niech patusy stracą konta na YT, instagramie, facebooku.

   Nie wyeliminuje to problemu, ale znacznie go zniweluje. Kto będzie chciał obejrzeć streama i tak go obejrzy, ale będzie to "kosztowało" więcej wysiłku niż wejście na YT i kliknięcie w powiadomienie. A wtedy streamów nie będzie oglądało 10-20 tysięcy gimbusów, tylko 1-2. Lepiej? Lepiej.

   Twoją argumentację można porównać do pomysłu zlikwidowania zakazu sprzedaży alkoholu nieletnim. No co? Przecież jak jakiś gimbus się uprze, to i tak sobie kupi piwo, bo da 10 zł jakiemuś lumpowi pod sklepem.

   Poza tym na wycięciu patusów z internetu skorzystają też starsi widzowie, bo skończy się masowe "GOHA GOHA GOHA 3zł" wysyłane za stypę, które tylko rozleniwia tych patocelebrytów (po co mają robić dymy, skoro dzieciaczki i tak obsypią ich złotem za nudne streamy?).
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Po co grubas kłamie, że śmierdzi i się nie myje?

  Przecież wszyscy wiedzą, że podczas tej kilkugodzinnej przerwy zdążył uciec do swojego pachnącego mieszkanka, wziąć prysznic i założyć świeże ciuchy. On serio myśli, że widzowie wierzą w te jego ciągłe kłamstwa? W to, że tucznik wrócił mieszkać na Urzędniczej? W sumie może i gimbaza to wszystko łyka, a to przecież ona głównie ogląda tego zakłamanego knura.

  Najlepsze, że parobki dalej siedzą w kilkudniowych ciuchach...

  #danielmagical
  pokaż całość

  •  

   @Dr_Riv: Zdążył się nauczyć.

   Po szotach widać, że parobki dalej siedzą w starych ciuchach, a grubasek przyszedł pachnący z Waryńskiego (czy innego "apartamentu" - nie śledzę tego gdzie teraz mieszka).

   Ale gimbusom dalej będzie wmawiał, że jest biednym i śmierdzącym menelem mieszkającym na Urzędniczej, bo zobaczył że motyw patusa dobrze się sprzedaje. Być może gimbusy nie donejtowałyby tego oszusta gdyby wiedziały, że to wszystko jest udawane, a szef tego całego cyrku ma pół miliona na koncie i mieszka na prawie 100 metrach w centrum Torunia. Lepiej kłamać, naiwne dzieci we wszystko uwierzą... pokaż całość

 •  

  Starzy bywalcy tagu (z ok. rocznym stażem) niech sobie przypomną, a nowi niech po raz pierwszy zobaczą, jak wyglądały (i powinny wyglądać) prawdziwe dymy u grubasa. Obejrzyjcie sobie tego szota, zanim kolejny raz napiszecie, że na obecnych streamach tucznika są DYMY, a rozrzedzona kupa na fotelu lub ciągle te same, udawane krzyki Gochy to ZŁOTO:

  #danielmagical

  źródło: youtu.be

  •  

   @MatkaTeresa: O gustach się nie dyskutuje...

   Ja uważam, że na w zasadzie każdym streamie z tamtego okresu były dymy i specyficzny klimat - nawet na tym filmiku.

   Środek nocy, remont, chwilę wcześniej Jaca rozrabiał farbę wiertarką, wizyta widzów, petardy pod oknem, krzyki i głośne śpiewy. Nawet grubas zdecydowanie aktywniejszy - wtedy biegał po okolicy, relacjonował co się dzieje pod blokiem, obracał kamerę.

   Co to są wg. Ciebie dymy, jeśli nie to, co widzimy na tym szocie? W dzień mieliśmy wizyty kuratora, dogorywanie po nocnych imprezach, a wieczorami właśnie to, co wkleiłem.

   Zdecydowanie bardziej wolałem tamte dymy, niż to, co jest teraz, czyli udawane (i do bólu powtarzane ciągle te same) krzyki Gochy, zamulanie na kanapie i wymyślanie niestworzonych historyjek z tego, co dzieje się poza streamami.
   pokaż całość

  •  

   @Henryk_Rolnik: Ja też, piękne czasy. Pamiętam też akcję z tajemniczym gościem, którego spora część wykopków wzięła za tajniaka. Dymów niby wtedy nie było (spokojna rozmowa przy kubku kociołka), ale i tak przyjemnie się to oglądało.

   Grubas wesoły, uśmiechnięty - widać, że streamowanie sprawiało mu przyjemność. Nawet Gocha bardziej rozmowna i nie tak zniszczona jak dzisiaj. A to wszystko w pięknej scenerii remontowanego pokoju. Eeeech... To se ne vrati ( ͡° ʖ̯ ͡°) pokaż całość

   źródło: youtube.com

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  To nie są dymy, że Menelica robi pod siebie, a Baobabun haftuje wzorek na kanapie. Nie jest to w ogóle śmieszne, a żałosne. Liczą się tylko prawdziwe dymy i patola. Instrukcja dla tych co zapomnieli co to #patostreamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #danielmagical

  źródło: taknie.png

  •  

   Instrukcja dla tych co zapomnieli.

   @Bambus3k: Nie "zapomnieli", bo nie mogli ich pamiętać. W ostatnich miesiącach, wskutek wspominania przez tucznika o Wykopie, przylazła tu cała zgraja gimbusów np. z jego facebookowej grupy albo chatu na YT, a dla nich zabawa w duchy, udawane kłótnie (np. z Jacą który od roku wygina do Drawska) i "GOHA GOHA GOHA 3zł" to świetne dymy

   Te dzieciaki nie mogą pamiętać prawdziwych dymów sprzed roku, gdy pod blokiem tucznika latały petardy albo pierwsi goście pojawiali się w środku mieszkania, bo jeszcze wtedy nie oglądali streamów grubasa. Zaczęli to robić kilka miesięcy po legendarnym remoncie, gdy grubas stał się popularniejszy, więc nic dziwnego że obecną szopkę uważają za złoto...
   pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika vegeciak

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)