•  

  Czy takie akcje są w ogóle legalne?

  Na stronie koszalin.oglaszamy24 codziennie jest dodawane kilka takich ogłoszeń gdzie laski chcą "przedpłatę", "wpisowe" za seks, który oczywiście się nie odbędzie.

  Domyślam się, że nie jest to karalne skoro proceder trwa w najlepsze.
  Domyślam się też, że jest to bardzo dochodowe, bo gdyby nie było umarłoby po miesiącu.

  Wybrałem jedno najbardziej hardkorowe ogłoszenie.

  3842 Odsłon. Powiedzmy, że z wszystkich przeglądających ogłoszenie na gang-bang zapisało się i zapłaciło 50 typa (około 1,30% osób z przeglądających).
  200zł x 50 To jest na czysto 10 000zł, a mogło być jeszcze więcej np. 500 kolesi, to jest tylko 13,01% przeglądających ogłoszenie. Matematykę ile wtedy ogłoszeniodawca zarobi zostawiam wam.

  Być może pieniądze leżą na ziemi, tylko trzeba umieć je podnieść.
  Zachęcam do wypowiedzenia się osoby, które znają się na prawie troszkę lepiej niż zwykły zjadacz chleba, jak ja.

  #pytanie #pytaniedoeksperta #spermochlip #policja #przestepczosc #prawo #p0lka #przegryw #stulejacontent #seks #prostytucja #incel #blackpill #takaprawda #spermiarz #cuckold
  pokaż całość

  źródło: gb.PNG

 •  

  Sytuacja jest następująca: 5 dni temu łaziłem po lesie i mnie przewiało. Pojawiła się gorączka i instant obsranie, test na covida zrobiony na szczęście negatywny. Gorączka mi zeszła mam tylko regularny stan podgorączkowy 37.2-37.6 C który też powoli ustępuje. Jutro późnym popołudniem ide w jedno miejsce gdzie naprawde muszę pójść bo przepadnie hajs z rezerwacji, ale na wejściu sprawdzają temperature i boje się, że będą mieć wylane w mój test a do jutra może jeszcze nie zejść zupełnie. Więc z tąd pytanie: jak obiżyć moją temperaturę na czas pomiaru? Zimny prysznic + ibuprom sprint max na 1h przed wystarczą czy ibuprom nie obiniża aż tak albo są jakies lepsze metody?

  #medycyna #pytanie #pytaniedoeksperta #leki
  pokaż całość

 •  

  Czy tylko na wykopie nie rozumieją, że ludzie zarówno o prawicowych jaki i lewicowych poglądach nie są jednym umysłem i nie odpowiadają za siebie na wzajem?

  ktoś powiesi flage LGBT na pomniku
  WSZYSTKIE LEWAKI NISZCZĄ POMNIKI ZALEŻY IM NA WYKORZENIENIU POLSKIEJ KULTURY ZDELEGALIZOWAĆ GEJOWSKIE PORNO!!1

  ktoś wrzuci kupę do skrzynki organizacji walczącej z homofobią
  WSZYCY PRAWACY SĄ NIETOLERANCYJNI I KAŻDY Z NICH REGULARNIE WRZUCA ODCHODY DO SKRZYNEK NA LISTY!!1

  czy naprawde sekretem jest to, że zawsze istnieją skrajne jednostki?

  #wykop #bekazwykopkow #bekazprawakow #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy
  pokaż całość

 •  

  Udowodniłem, że żyjąc w naszym wszechświecie nie jesteśmy w stanie w skończonym czasie udowodnić jego determinizmu.

  Rozważmy dwa osobne wszechświaty. Pierwszy z nich jest rzeczywiście deterministyczny. Drugi zachowuje się identycznie jak pierwszy ale z tą różnicą, że co jakiś ustalony czas (nieważne jak mierzymy ten czas) ktoś znajdujący się poza tymi wszechświatami losuje liczbę (losuje prawdziwą niedeterministyczną losowością) z zakresu od 1 do miliarda. Jeżeli wylosuje 1 to zmienia zachowanie tego drugiego wszechświata, a w przeciwnym wypadku nie robi nic.

  Pierwszy wszechświat jest deterministyczny (z założenia). Drugi wszechświat jest niedeterministyczny (ze względu na pewną losowość jego zachowania). Załóżmy, że istnieje jakiś sposób na udowodnienie determinizmu pierwszego wszechświata znajdując się wewnątrz niego. Teraz załóżmy, że ktoś znajdując się w drugim wszechświecie chce przeprowadzić identyczny dowód, co został przeprowadzony w pierwszym wszechświecie. Zauważmy, że jest szansa, że drugi wszechświat zachowuje się deterministycznie przez cały czas obserwacji osoby się w nim znajdującej i przeprowadzającej dowód (istnieje na to zdarzenie niezerowe prawdopodobieństwo, nieważne jak małe, ważne że niezerowe) więc dokładnie ten sam dowód można przeprowadzić w drugim wszechświecie (bo mamy te same dane obserwacyjne), więc ten sam dowód zadziałał w niedeterministycznym wszechświecie, co jednoznacznie oznacza, że ten dowód jest błędny.

  #filozofia #fizyka
  pokaż całość

  •  

   @biliard: Ile to przytłaczająca ilość? Oczywiście nie chodzi mi absolutnie o dokładną liczbę ani nawet przybliżenie, ale o to czy my jako ludzkość jesteśmy w stanie zebrać tyle danych żeby w skali wszechświata było to przytłaczająco dużo? Ja dowód rozumiem w znaczeniu matematycznym - jeżeli coś jest udowodnione i rozumowanie dowodowe jest poprawne to dowodzona teza jest na 100% poprawna. Przedstawiony wyżej przykład świata niedeterministycznego udającego deterministyczny nie jest jedynym. Przecież determinizm może być okresowy. Interpolacja to miecz obusieczny. Pozwala na wygenerowanie potencjalnego rozwiązania z niepełnych danych, ale pozwala też na wygenerowanie dowolnie wielu kontrprzykładów z tych samych danych. pokaż całość

   +: biliard
  •  

   @biliard: ok, zgadzam się - z superkrytycyzmem można i obalić 2+2=4 bo halucynacje/błąd w ludziach/cokolwiek. Ale nawet jak w moim dowodzie zakłożę perfekcyjnego obserwatora. O trzeźwym, spójnym umyśle, nie popełniającego błędów poznawczych, nie dającego się ponieść emocjom, używającego spójnej logiki itd. Nawet taki obserwator nie jest w stanie nic udowodnić. Co więcej nawet ten perfekcyjny obserwator zamieszkujący poza naszym wszechświatem mogący jedynie oglądać naszego wszechświata dalej nie jest w stanie przeprowadzić poprawnego dowodu. pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  Mam pytanie do natalistów: jak byście się czuli gdyby urodzone przez was dziecko było silnie upośledzone i nie miało by żadnej radości z życia? Tak upoledzone, że nieistnienie jest dla niego lepszą opcją. W tej hipotetycznej sytuacji sprowadzacie na świat życie, które sprowadza się do cierpienia. Waszą decyzją powodujecie czyjś ból, którego dało się uniknąć. A silne upośledzenie od urodzenia nie jest jedyną rzeczą, przez którą życie może być nieszczęśliwe. Zdecydowanie się na dziecko to de facto zakład hazardowy gdzie decydujący się na nie obstawia, że będzie ono szczęśliwe z życia. Tylko ten hazard dotyczy nie tylko osób podejmujących o nim decyzję ale też dziecka, które nie ma na nią żadnego wpływu. Wszyscy decydujący się na dziecko bawią się w hazard na którym może ucierpieć ktoś inny.

  Argument "ale zwykle wychodzi, dzieci nieszczęliwe to marginalny promil" nie jest poprawnym argumentem. Chesz być tym marginalnym promilem? Gdybyś wiedział, że twoje dziecko będzie nieszczęśliwe z życia to byś się na nie zdecydował? No nie. Był byś w stanie żyć normalnie po urodzeniu takiego dziecka? Bo ja nie. Czyli zakładasz że się uda - takie myślenie jest podobne do myślenia hazardzistów liczących, że wygrają w ruletce. Oczywiście wartości szans są inne niż w przypadku "zwykłego" hazardu, ale idea pozostaje ta sama - patrzenie tylko na opcję "wygrałem" i marginalizowanie opcji "przegrałem". Tak zgadzam się, przy rodzeniu dziecka opcja "przegrałem" jest marginalna pod względem prawdopodobieństwa wystąpienia, ale pod względem skutków jest totalną przegraną. Sprowadzenie kogoś kto bardziej cierpi niż jest szczęśliwy z życia bez jego wpływu na tą decyzję uznałbym osobiście za porażkę, która nie powinna nigdy nie nastąpić, a jedyną opcją na wyeliminowanie tej potencjalnej porażki jest nie decydowanie się na dzieci.
  #antynatalizm #filozofia
  pokaż całość

 •  

  Jakiś patent na usunięcie nieaktywnego konta na insta?
  Jakiś profil blokuje mi nazwę, ma 3 obserwowanych i jest kompletnie martwy a zależy mi na tej nazwie ze względu na nazwe firmy z którą chce ruszyć.
  Próbowałem pisać wiadomość ale konto jest martwe i nikt nawet nie odpisał.
  Myślałem np nad zgłoszeniem,że właściciel ma poniżej 13 lat i niby instagram wtedy usuwa konto jeśli nie przejdzie weryfikacji ale czy rzeczywiście tak jest? Pewnie ktoś i tak by musiał się na nie zalogować co będzie trudne na martwym koncie...
  Ktoś ma jakiś inny pomysł?
  #socialmedia #instagram #facebook #zdjecia #rozowepaski #niebeiskiepaski #pomocy #internet #hacking #insta
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika vegetat

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)