•  

  Halo Mircy, #kociochpyta

  tl:dr #pytanie gdzie na #wakacje ?

  Mam zupełnie nieoczekiwaną możliwość wyjazdu z bliskim #rozowypasek na parę dni za granicę, więc poluję na jakieś #lastminute
  Jednak:
  Nie chcemy jechać do Turcji czy Egiptu, bo tam ciapatych na pęczki i jak zobaczą dwa różowe bez niebieskich, to będą namolni (wiem, przechodziłam to, pomimo przykrej aparycji własnej - im jest wszystko jedno jak wyglądasz, ważne że bez obrączki; tak, jestem #rasizm motzno; tak, mam w dupie co sobie o mnie myślą inni w związku z tym).

  Ad rem:
  Nie chcemy do ciapatych, więc może Mircy nam polecą jakąś fajną miejscówkę. Mój różowy współurlopowicz chce żeby była plaża, ale jakby było bardzo malowniczo, to może tą plażę odżałuje i wystarczy jej basen przy hotelu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale obie chcemy morze i raczej, żeby było w Europie, coby nie tracić dużo czasu na dojazd, bo mamy mało wolnego.
  Odpada: Grecja (odhaczona już dwa razy), Bułgaria (odhaczona), wszystkie kraje muzułmańskie (tak, wiem, islamofobia) i wszędzie gdzie jest daleko i drogo xD
  pokaż całość

  +: bArrek
  •  

   Portugalia- południowe wybrzeże- super plaże, ocean, cieplutko, mili ludzie, jedzenie w miarę OK.
   Madera- przewspaniała, widoki zawsze jak z obrazka, pycha żarcie, tylko trzeba nie mieć lęku przed jazdą autem po uber krętych drogach.
   Obydwa kierunki nieco droższe od pakietu standardowych destynacji, ale plus ze januszy z grazynami niewiele.

  • więcej komentarzy (18)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika voodoo3

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)