•  

  Niech Was nie zmyli tag #rozdajo
  Niech Was nie zmyli tag #blackfriday
  Idzie siermiężne co-co-co-combo!

  Bo plusując ten wpis możecie wygrać ten zestaw miodowy, a do tego pojawia się też #kodyrabatowe który obniży wszystko na moim sklepie o 15%. Nie o marne 5 czy 10 procent. A o 15%!

  Zacznijmy od rozdajo. Losowanie jutro wieczorem wśród pulsujących. Jak nie masz prezentu, to masz kolejną szansę daną przez los. Zwycięzcę wyłonimy jutro. Piszcie czy zielonki też mogą brać udział?

  Tera kody rabatowe. Czemu to robię? Bo wielu o to pytało, a ja mówiłem nie. A potem zamawialiście, a żona czytająca od Was mejle, wiedziała już dzięki komu są zamówienia (lenny face tu, lenny face tam XD). Więc wykop zasłużył. A że 10% to dużo, a 15% to już mega dużo, to macie na co zasłużyliście. O takie rabaty nic nie-nie-robiliście!

  Kod rabatowy to:

  pokaż spoiler wykop15procent


  Piszcie w uwagach w zamówieniu lenny face, na koniec to podliczę i przekażę Wam raport ilu wykopków się dokonało zakupów. Dzięki temu też poznamy realną siłę wykopu w branży pszczelarskiej XD

  z fartem!
  pokaż całość

  źródło: pic (5 of 1).jpg

 •  

  Jakie polskojęzyczne kanały na YT polecacie?

  Tematyka dowolna ale najbardziej pooglądałabym coś naukowego, historycznego, archeologicznego, kryminalnego, przyrodniczego (o dinozaurach też), o psychologii, socjologii, dietach, sektach, może jakieś wywiady, reportaże, nawet vlogi ciekawych ludzi... Odpadają kanały o autach, mechanice i polityce.

  Mam wrażenie, że wszystko co fajne już znam, a mam do zrobienia bardzo nudną rzecz na Photoshopie i muszę sobie coś włączyć w tle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pytanie #youtube
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika voyvv

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)