•  

  Jak ktoś jeszcze nie ma, to kod na Fantasy General na GOG: A4F6C-F3595-94C1A-73D7 (na końcu dopisz literkę "C")
  #rozdajo #gog

 •  

  Jeśli ktoś jeszcze nie ma to Mount & Blade do wzięcia: B3299-B24B4-C1AFF-DF7DC

  #gog #rozdajo

 •  

  Na prośbę @Wight: i @aphroman0: wrzucam schemat poglądowy świeżo wymienionej instalacji elektrycznej/sieciowej/antenowej w bloku w wielkiej płycie. Mieszkanie 63m2, 3 pokoje.

  Jako takiego schematu kabli ani nie robiłem, ani nie brałem od elektryka, bo nie było sensu. Raz, że układ kabli w podłodze jest prosty, a dwa, że w sumie jest to obojętne, bo w podłodze raczej się nie wierci (ani sąsiad w suficie nie powinien wiercić bardzo głęboko przy ścianach, bo i po co). W paru miejscach wyglądałoby to trochę inaczej (np. podłączenie łazienki), ale... łazienka i kuchnia będą remontowane później, więc było robione tak, by jak najmniej zdewastować (np. dlatego kable w kuchni są w tej chwili w listwie przypodłogowej, a dopiero później będą schowane w posadzkę). Na schemacie nie ma tylko zaznaczonego dodatkowego gniazda z grubszym kablem dla indukcji (położony na kiedyś, gdybym zrezygnował z gazu), TV w kuchni i podwieszanego sufitu w salonie (do tych 6 włączników) ;)

  Wszystkie kable do gniazd są ciągnięte posadzką, te do oświetlenia w ścianach bezpośrednio przy suficie i w linii prostej sufitem do lamp.

  Elektryk wziął za to dokładnie 7700 zł. Zajęło mu to 2,5 tygodnia (pracował sam, czasem z jednym kolegą), także dlatego że tam mieszkałem i trzeba było przenosić nieliczne mebelki.

  #zyciewwielkiejplycie #elektryka
  pokaż całość

  źródło: okablowanko.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika vrah_

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi vrah_

Osiągnięcia (1)