•  

  #zwiazki #przegryw #blackpill #rozowepaski Co sądzicie o takiej ręce? Chuda a każda różowe mówi, że mam hot ręce. Przełamuje stereotyp, ze chuda ręka - its over?

  źródło: IMG_4480.jpg

 •  

  Pora na kolejne obnażenie hipokryzji, oraz wmuszanego pesymizmu kolejnego mitu bieda#blackpill. Jak od niedawna fałszywi, czarnotabletkowi prorocy się wypisują, że szkolni prześladowcy osiągają wyżyny, a ich ofiary, lub osoby olewane - nic. Weźmy choiażby żywe przykłady z mojego otoczenia z czasów szkoły.
  Seby dręczący innych zostali albo alkoholikami, wyglądajacy jak z memów meneletv sprzed dekady, albo w najlepszym wypadku nie spadli na dno jako typowe karki z budowy. Wielu z nich jak mieszkało w przedwojennych kamienicach tak mieszka.
  Klasowy mobber, dręczący dwóch kujonków z mojej klasy, taki obleśny grubas z fryzurą ala one direction dzisiaj... robi karierę składania buł w McDonalds. Ku nieszczęściu wykopków zamoczył i się rozmnożył, ale mimo marnego stanowiska ma kredyt na mieszkanie. Żyć nie umierać. Jego żonka to blacharski spaślak.
  Klasowy pozer, który mimo urody i zapuszczonej brody rzymianina nie wyglądał jak Oskarek otaczał się laskami z klasy dzisiaj jest ojcem związanym z morświnem z czerwonymi włosami, tyra w korpo na kredyt, auto też ma na kredyt, cały jego życiowy sukces jest palcem na wodzie pisany na krechę. Wyrósł mu bebech i zyskuje łysienie typu norwood. Ma 28 lat,a wyglada na 45.
  Z kolei kujon z sąsiedniej klasy, autystyczny odludek dzisiaj... jest testerem gier w...USA. W Kaliforni. Co prawda wygląda jak Peter Griffin w wersji brunet z bródką, ale mimo tego jest szczęśliwym grubaskiem testujący gry na kompie za kilkanaście tysięcy.

  I oto wasza blackpillowa prawda. Kolejne bujdy na resorach dla mentalnych masochistów.
  #przegryw #wygryw #redpill #blackpill #zwiazki #szkola #studia #praca
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: toilet_PNG17737.png

 •  

  Chyba rozpowszechnianie blackpill wśród normików nie było dobrym pomysłem. Przy sprawie julek usprawiedliwiających atrakcyjnych morderców pojawił sie nowy typ białorycerza, ten typ wykorzystuje blackpill do usprawiedliwiania różowych twierdząc, że nie ma co sie gniewać na ich działania, bo taka kobieca natura.
  #przegryw #blackpill

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika vympayer

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)