•  

  Łapcie koledzy z #przegryw największego przegrywa, który... ma w dupie wasze pierdolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zbigniew Zamachowski. Niecałe 1,7cm wzrostu, gruby, twarz max 5/10 i 3 żony. Ostatnią poślubił (Monikę Richardson) pomimo tego, że jest bankrutem, czyli hajsu również niet. Nie zdziwiłbym się, że taki jurny ogier miał kilkanaście innych partnerek seksualnych w swoim życiu :) Jego pierwsza żona była całkiem, całkiem. I w dodatku biseksualna (późniejszy związek z Magdą Femme), ha xD

  Jasne, posiadanie żony nie musi oznaczać szczęścia (no w końcu 2 rozwody wziął i alimenty płaci), ale żeby nie było... co najmniej 1 rozwód z jego winy, bo zdradzał małżonkę, więc płaci za głupotę.

  Czym się różni Zamachowski od przegrywa? Wygląd typowo z dolnej półki rynku matrymonialnego. Co gorsza urodził i wychował się w Łodzi (edit: jeszcze gorzej, bo w Brzezinach k/Łodzi ;p) i w wieku nastoletnim stracił ojca. Jego wygląd i dzieciństwo to zestaw totalnego spiedolenia, pomimo którego Zbigi jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów i ma dobrego ziomka Wiedźmina, który po kilkugodzinnej libacji zawsze jest skory do pomocy kompanowi.
  pokaż całość

  źródło: gala.pl

 •  

  Mam pytanie. Sprawa rodzinna. Sytuacja wygląda tak:

  Mój kuzyn, kiedyś bardzo wierzący katolik (ministrant) kompletnie zerwał kontakt z całą rodziną kilka miesięcy po swoim ślubie kościelnym. Bliską i dalszą rodzinę zablokował nawet na Facebooku ;p Od razu odpowiadam - nie, nie kłóciliśmy się, a jego stosunki z członkami rodziny były neutralne lub przyjacielskie.

  Zastanawiam się dlaczego to zrobił. Tuż przed kompletnym zerwaniem kontaktu wydarzyły się takie akcje:

  - Nie zaprosił ojca na ślub (ale przyszedł, bo w końcu za jego $$$ się pobierał ;p)
  - Nie pozwalał dotykać swojego dziecka nikomu
  - Nie ochrzcił gówniaka pomimo swojej bogobojności
  - Matka mi wspominała, że wspominał coś o jakiś obrazach świętych...

  I właśnie ten ostatni punkt przywołuje u mnie myśl o przyłączeniu się do Świadków Jehowych, ponieważ kiedyś wytyczałem na Wikipedii: "Świadkowie Jehowy odrzucają kult obrazów, rzeźb i innych wizerunków (który uważają za bałwochwalstwo)[84] oraz pośrednictwo i kult świętych[85]."

  Czy są jakieś znane w PL religie lub sekty, które odrzucają kult obrazów oraz propagują zerwanie kontaktu z członkami rodziny o innym wyznaniu? Jestem cholernie ciekawy. Może jest tu na sali ekpert :)

  #religia #katolicyzm #swiadkowiejehowy
  pokaż całość

 •  

  Helloł :)

  Dzisiaj pierwszy dzień moich testów z #nootropy.

  Biorę się za #noopept i ekstrakt z lion's mane od @neurogarden.

  Nie pierwszy raz testuję leki prokognitywne. W przeszłości próbowałem noopept w proszku, noopept w kapsułkach, etylofenidat, fenylopiracetam, fenibut, sunifiram, aniracetam itd. itp. Najlepsze efekty zdecydowanie przynosił noop w proszku (długofalowe) i etylofenidat (doraźne) - niestety stwierdziłem kiedyś, że smak noopeptu mi nie odpowiada, w związku z czym zacząłem stosować noopa w kapsach. W przeciwieństwie do proszku, kapsy nie dały mi nawet porządnego placebo effect.

  Od roku jestem czysty od tego typu specyfików. Można więc uznać, że zaczynam od zera.

  Aha - jestem przeciętnie uzdolniony w każdym kierunku. Mam bardzo słabą koncentrację i pamięć długotrwałą - więc bardzo możliwe, że wyniki testu będą znacznie się różniły od efektów mirka @LimitIess

  Postaram się codziennie bardzo zwięźle relacjonować co się dzieje z moimi procesami poznawczymi i samopoczuciem.

  Jak przez tydzień nie będę nic pisał, znaczy, że mi się zmarło i będziecie mieli przestrogę na przyszłość ćpuny. ;-)
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika warrengda

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)