•  

  Kochani, zastanawiam się nad produkcją czegoś innowacyjnego, mam do wyboru: samochody które nie jeżdzą albo żarówki które nie świecą. Co wybrać? Klienci i tak kupią bo tak mówi XIX w teoria wolnorynkowego myśliciela.
  #antykapitalizm

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2019-11-13-21-12-39.png

  +: T.....r, munny +1 inny
 •  

  Korwiniści przed wyborami:

  GŁOSUJCIE NA NAS, TYLKO MY URATUJEMY TEN KRAJ, Z NAMI W SEJMIE, PIS NIE UZYSKA WIĘKSZOŚCI, GOSPODARKA GŁUPCZE, 1000 PLUS DLA KAŻDEGO PRACUJĄCEGO, NISKIE PODATKI, PRYWATNE POGLĄDY TEGO CZY TAMTEGO NASZEGO POLITYKA SIĘ NIE LICZĄ TYLKO DOBROWOLNY ZUS, KWOTA WOLNA, PALIWO PO 3 ZŁ

  Po czym Konfederacja zdobywa ponad 6%, wchodzi do sejmu około 13 posłów, nie wchodzi najbardziej merytoryczny Mentzen.

  Korwiniści po wyborach:

  ALE SUPER, GŁOSOWAŁEM NA NICH DLA BEKI XDD KORWIN O HITLERZE W SEJMIE ALE INBA BEDZIE A BRAUN POWIE SZCZĘŚĆ BOŻE O KURDE NIE WYTRZYMIE NO

  #bekazkorwina #bekazprawakow #bekazkuca
  #konfederacja #korwin #wybory #polityka
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2019-10-14-14-23-14.png

 •  

  Czy jeżeli komunizm odpowiada za 100 milionów ofiar to czy równie dobrze można napisać że monarchie i wojny przez nie wywołane odpowiadają za lekko licząc z miliard ofiar? I jak się czują z tym korwiniści dla których to najlepszy system z marzeń i snów?
  #antykapitalizm #bekazprawakow #bekazkuca #bekazkorwina

  +: a.....i, A........3 +46 innych
  •  

   @werdum18: co i tak się wpisuje w to, co zaproponowałem pod hasłem "handel". Więc jak widać można. Co nie zmienia wg mnie faktu, że wojna była, jest i będzie jednym ze sposobów bogacenia się.
   I co ciekawe, stwierdzasz, że UE i wolny ryneg najlepszym sposobem jest, ale jak ten sam wolny ryneg proponuję Corvin to już jest hehe gupie korwinisty xdxd, co za dzbany.

  •  

   I co ciekawe, stwierdzasz, że UE i wolny ryneg najlepszym sposobem jest, ale jak ten sam wolny ryneg proponuję Corvin to już jest hehe gupie korwinisty xdxd, co za dzbany.

   @buczubuczu: XD Jak korwin dojdzie do władzy to nas z tego wolnego rynku europejskiego wyciągnie i z kim będziemy mieć wolny handel? Mołdawia? Białoruś? Sudan Południowy? Jakby Korwin był wolnorynkowcem to by nie ruszał nic w UE tak jak Gwiazdowski ale Korwin to trollnościowiec a nie poważny polityk pokaż całość

   +: Revmir, D....o +1 inny
  • więcej komentarzy (25)

 •  

  -Za zbrodnie Dariusza I Wielkiego odpowiada Dariusz I Wielki
  -Za zbrodnie Juliusza Cezara odpowiada Juliusz Cezar
  -Za spalenie Rzymu odpowiada Neron
  -Za zbrodnie Napoleona odpowiada Napoleon

  Za zbrodnie Pol Pota, Stalina, Jaruzelskiego i Magdaleny Ogórek odpowiada:

  KOMUNIZM, KAROL MARKS, KOMUNIZM, MANIFEST KOMUNISTYCZNY, KOMUNIZM, PARTIA RAZEM I ADRIAN ZANDBERG i jeszcze KOMUNIZM

  #antykapitalizm #bekazkuca #bekazprawakow
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2019-05-20-11-07-58.png

 •  

  Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat».

  Księga Rodzaju rozdział 6 wers 3. I komentarz z katolickiego blogaska

  #bekazkatoli

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2019-03-31-13-25-03.png

  +: J..................a, szymon96 +2 innych
 •  

  Z dedykacją dla wszystkich konserw i prawaków którzy próbują bronić zamachowca lub "poznać jego intencje" aby zapobiec temu w przyszłości #zamach #neuropa #4konserwy
  #nowazelandia

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2019-03-16-11-36-16.png

 •  

  Koledzy, zastanawia mnie kwestia jak w systemie waszych marzeń wyglądałaby kwestia prywatnej służby zdrowia. Nie oszukujmy się że wyłącznie na państwowej służbie zdrowia jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim na równym poziomie najwyższej jakości usługi medyczne. Prywatna służba zdrowia średnio radzi sobie z nowotworami i białaczką ale bije na głowę publiczną stomatologię czy ortopedię. Jestem ciekaw każdej opinii i zapraszam do dyskusji.

  #antykapitalizm #sluzbazdrowia #libertarianizm
  pokaż całość

  •  

   System opieki zdrowotnej w Singapurze jest ściśle regulowany. Rząd ustala proporcje miejsc dla każdej z klas dopłat (gdy tego nie robiono szpitale koncentrowały się na usługach dla najbogatszych, w przypadku których najwięcej mogły zarobić). Reguluje także liczbę studentów na uczelniach medycznych. Chodzi o to, by nie było w kraju zbyt dużo doktorów, tak by nie zaczęli oni szukać sposobów na zwiększenie popytu na swoje usługi. Zezwolono również na płacenie ze środków Medisave prywatnym szpitalom, ale rząd ustalił maksymalne ceny, by uniknąć nadużyć.
   @tallman: a ponoć regulacje to samo zuo!!! jak to się stało, że pykło?
   pokaż całość

   +: Revmir, m..........l
  •  

   @lewackie_japko: na taki socjalizm jak w Singapurze bym się zgodził ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy (10)

 •  

  Jestem prawie pewien, że sąsiadka właśnie wezwała na mnie bagiety.

  Mieszkam sam w zabitej dechami dziurze niedaleko granicy Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego. Mam jedną sąsiadkę. JEDNĄ. I tak się składa, że jest absolutnie pierdolnięta. Powiedziałbym, że żyje sama, ale tak nie jest. Ma dosłownie hordę 20-30 dzikich kotów, które rezydują sobie na naszych posesjach.

  Tak właściwie to nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. Daję sobie radę z tymi obrzydliwymi kotami. Jedynym moim zarzutem jest to, że śpią i szczają po moim samochodzie bo nie mam garażu, ale że mieszkamy na dość wiejskim terenie to mam to gdzieś(choć muszę powiedzieć, że uwielbiam patrzeć jak bielik zabija i zjada jej koty).

  Problem w tym, że ta suka upiera się przy dokarmianiu gęsi. I to nie są 2-3 gęsi. To całe pierdolone stado. Karmi je tak, że całkowicie dały sobie spokój z migracją. Po prostu żyją sobie na NASZYCH posesjach. Gęsi to ohydne zwierzęta. Srają dosłownie wszędzie. Ale nie to jest najgorsze...

  Gęsi i dzikie koty oczywiście ze sobą nie współgrają. Za każdym razem gdy te pierdolone Gęsi zbliżają się na 15 metrów do naszych domów rozpętuje się piekło. To jak druga wojna światowa w wersji gęsio-kociej. Te pojeby walczą jak gdyby były przeklęte do chodzenia po Ziemi jako udręczone dusze dopóki cała wroga armia nie zostanie rozgromiona. Nie ma znaczenia czy to dzień czy noc. Zawsze któraś jebnięta Gęś/kot szykuje się do napierdalania. Hałas jaki przy tym wytwarzają jest niewiarygodny. Problematyczne bo pracuję na nockach.

  Właśnie ostatniej nocy miałem nockę. Wróciłem do domu o 5 nad ranem. Podchodzę w ciemności otworzyć drzwi i słyszę nagle "HSSSSSSSSSSSSS" - pierdolona Gęś spała sobie pod krzesłem ogrodowym na moim trawniku. Ruszyła na mnie i próbowała dziabnąć w łydkę więc rąbnąłem ją w głowę moim pudełkiem na lunch - uciekła werandą wydając przy tym te zjebane okrzyki(to zdarza mi się co najmniej dwa razy w tygodniu. Mają obsesję na punkcie mojej werandy, tak jakby to było centrum ich skurwiałego gęsiego imperium).

  Tak czy inaczej dostałem się do środka, wziąłem prysznic i poszedłem spać. Kilka godzin później - około 8 rano - słyszę, że zaczęła się walka. Słyszeliście kiedyś gęś walczącą z kotem? To jedna z najgłośniejszych, nieznośnych rzeczy jakie możecie sobie wyobrazić. Kot robił to swoje niskie, gardłowe "OWWWWWWWWWWWWWWWLLLLLL", a gęś wystawiała jęzor i nieustannie gęgała w odpowiedzi.

  W końcu miałem dosyć. Wybiegłem na zewnątrz i rzuciłem w gęś butem tak mocno jak tylko mogłem. Przewróciła się i zaczęła na mnie syczeć wystawiając przy tym swój zjebany gęsi język. Następnie wstała i odeszła kulejąc. Jestem na 90% pewien, że coś jej przetrąciłem w środku.

  Złożyło się tak, że akurat widziała to ta kurwa - moja sąsiadka. Przez większość dni jedyne co robi to stoi w oknie i napawa się wojną niczym jakiś kapryśny, mściwy bóg. Widziała jak rzuciłem butem i zaczęła pierdolić:

  O TY SKURWYSYNU, WZYWAM BAGIETY. ZDECHNIESZ W PIERDLU W SZTUMIE!

  Tak jak zazwyczaj pokazałem jej środkowy palec i powiedziałem żeby spierdalała. Ale tu cały myk - jeśli bagiety przyjadą to zobaczą, że Gęś jest rzeczywiście rozjebana. Wciąż kuleje jak debil wokół mojego domu. Gęsi nie są przypadkiem chronione prawnie czy coś w ten deseń?

  Z innej beczki - wierzcie lub nie, ale horda kotów mojej sąsiadki była co najmniej 3 razy większa. Te, które się zostały to uciekinierzy z ostatniego lata.

  Wdałem się z tą kurwą w sprzeczkę bo jej koty ciągle spały na moim samochodzie, szczając przy tym po oponach. Miała totalnie wyjebane, że to moja posesja i mój wóz. Tak jakby jej koty miały jakieś prawo do chodzenia gdzie chcą i robienia co chcą.

  Wziąłem więc miotłę i przegoniłem koty z mojego samochodu. Strasznie się o to wkurwiła i wezwała policję.

  Bagietmajster przyjechał żeby zbadać sprawę znęcania się nad zwierzętami i natychmiast zauważył, że wokół szlaja się około 60-70 kotów. Zadzwonili po hycla i zaczęli zgarniać koty z jej podwórka. Sąsiadka łkała na zewnątrz krzycząc przy tym "MOJE DZIECI!"

  Śmiałem się do rozpuku. Nawiązałem z nią kontakt wzrokowy i pokazałem faka. To była jedna z najśmieszniejszych rzeczy jaką widziałem. Byłem podekscytowany jakbym wygrał właśnie w totka.

  Koty, które obecnie pozostały, to te które uciekły do lasu niczym murzyni.

  Tak w ogóle to cała ta wojna gęsi z kotami nabiera na mocy latem, gdy mają młode. Żaden z tych kotów nie jest wysterylizowany więc mnożą się niczym Zergi. Podejrzewam, że zajmie im jeszcze sezon czy dwa żeby znów liczyły blisko setkę.

  Gęsi to zabójcy z zimną krwią. Sam widziałem jak atakują młode kocięta i dziobiąc młócą je na śmierć. Czasem koty bronią swoje młode, czasem zabierają ze sobą niedobitków i salwują się ucieczką.

  Koty robią to samo młodym Gęsiom(co doprowadza Gęsi do szału), ale nie młócą ich. Zamiast tego niosą je dając jasno do zrozumienia, że mają zamiar je zjeść wewnątrz szopy tej kociej wariatki. Jej szopa to praktycznie ołtarz śmierci. Non stop widzę, że koty niosą tam gryzonie i inne ścierwo. Podejrzewam, że ta kurwa tam właśnie je karmi i dlatego czują się tam bezpiecznie jedząc.

  Koty zazwyczaj przegrywają walki. Duże gęsi chronią mniejsze, podczas gdy koty próbują dobrać się do słabszych osobników. Jak w jakimś programie z Czubówną - nawet zdziczałe koty skupiają się na chorych/rannych/osłabionych gęsiach.

  Gęsi są praktycznie jak Orki. To pierdolone barbarzyńskie zwierzęta, gdzie społeczeństwo skupia się wokół najsilniejszych. Nawet między sobą się napierdalają. Widziałem w tym stadzie Samca_Alfa, który zabijał inne gęsi.

  Jako, że to wschodnia Polska to wokół mamy sporo dzikiej przyrody. Dużo lasów. Czasem w okolice przylatują bieliki.

  Mój pierwszy kontakt(i nie ostatni) z orłem był jakoś 2-3 miesiące po tym jak się tu przeprowadziłem. Wychodziłem rano do pracy i niosąc mój lunch zauważyłem tego przejebanego orła na środku mojego trawnika. Najzwyczajniej w świecie jadł zdechłego kota niczym naleśnika na śniadanie. Bielik zerknął na mnie przez może pół sekundy. Po prostu się na siebie patrzyliśmy, a potem po prostu wrócił do jedzenia. Ominąłem go szerokim łukiem żeby mu nie przeszkadzać.

  Widzieliście kiedyś bielika w swoim życiu? Są kurewsko duże. Co kilka tygodni widzę tego skurwysyna. Rozbebesza sobie kota i wpierdala je nie dając przy tym jebania. Po wszystkim odlatuje.
  pokaż całość

 •  

  Zawsze mnie śmieszy takie pitolenie liberałków że gdyby firmy prywatne miały wiecej pieniędzy to usługi przez nie oferowane stałyby na najwyższym poziomie o wiele wyższym niż teraz. Oczywiście istnieją setki przykładów że prywatne nie oznacza milard razy lepsze (prywatne szkoły wyższe vs państwowe uniwerystety, prywatne ubezpieczenia które leczą tylko najtańsze choroby, Apple i Samsung które śpią na gotówce a nie potrafią wyprodukować działającego kilka lat smartfona. I wisienka na torcie, akumulatory samochodowe. W naszym klimacie 5 lat to maksymalna żywotność akumulatora, nowe wysiadają po 3-4 latach w większosci ale te wyprodukowane w PRL (gdzie zimy były dużo ostrzejsze) wytrzymywały nawet do 10 lat. Darujcie sobie argumenty że te nowe są 1000x lepsze i nowocześniejsze bo pisałem pracę inżynierską o tym i temat ten jest mi dobrze znany

  #antykapitalizm #bekazprawakow #bekazkuca #akap
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2018-11-10-12-44-05.png

  •  

   ja tam słyszałem, że polskie studia to gównostudia, ale co ja tam wiem

   @Mickson: oho, widzę że mam zapewne do czynienia z urodzonym geniuszem studiującym na MIT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   nawet jeśli to i tak państwowe UJ czy AGH bije na głowę prywatne krakowskie uczelnie, i tak jest w calym kraju.

   @werdum18: w kraju. nie na świecie.

   @Mickson: przecież nawet w USA wśród najbardziej prestiżowych uczelni połowa jest publiczna. A na peryferiach kapitalizmu może być tylko gorzej, więc mijasz się z faktami.

   Poza tym nie widzę przeszkód, by prywatne podmioty wytworzyły własny system tytułów zawodowych i naukowych tworząc konkurencyjne instytucje wobec publicznych. Jak widać jednak to nie działa. pokaż całość

  •  

   @werdum18: dlatego prawie nigdzie nie ma 100% prywatnej edukacji ani braku ubezpieczeń społecznych
   natomiast przemysł lepiej działa jak jest prywatny, i to mimo planowego postarzania

  • więcej komentarzy (33)

 •  

  Które miejsce zajmie AC Milan na koniec sezonu?

  • 11 głosów (17.46%)
   3-4 i awansuje do LM
  • 22 głosy (34.92%)
   Minimalnie przegra walkę o LM, awansuje do LE
  • 22 głosy (34.92%)
   Bez szans na walkę o LM, awansuje do LE
  • 8 głosów (12.70%)
   Nie załapie się do europejskich pucharów
 •  

  Kto dzisiaj stawia na Argentynę ? Ekwador fatalna passa i o nic nie grają ale broni ich własny stadion
  #bukmacherka

  +: Cronox

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika werdum18

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)