•  

  Poleci ktoś jakiś zakrzywiony monitor, okolice 34 cali, ważne żeby miał usb typu C z power delivery? Podpięty będzie pod MacBooka, a używany głównie do programowania. Budżet do 3k.
  #monitory #komputery #programowanie #pcmasterrace

  •  

   @awiner: ja np nie lubię setupu z dwoma monitorami, choć wcześniej pracowałem na 2 x 27’’, ale one były dla mnie zbyt duże, żeby komfortowo pracować i jednocześnie mieć cały obszar roboczy w zasiegu wzroku. Konieczne było obracanie głowy żeby zobaczyć coś na drugim monitorze, a to, wbrew pozorom, po całym dniu pracy dawało się we znaki i skutkowało dyskomfortem w okolicach szyi. Ultrawide 34’’, zwłaszcza zakrzywiony, to dla mnie chyba idealny rozmiar, bo w zasiegu wzroku mam cały dostępny obszar roboczy, a przenoszenie uwagi z jednego punktu monitora na inny, przeciwlegly jest wygodniejsze i bardziej komfortowe. Poza tym, faktycznie brak ramek i przerwy jest super, bo daje trochę więcej swobody w aranżacji okien - w tym tez pomaga odpowiedni soft, dla LG było to np LG OnScreen Control czy coś takiego, które w szybki sposób pozwala korzystać z predefiniowanych szablonów podziału przestrzeni roboczej, w obrębie których latwo mozna przeciagac okienka i zmieniać ich ułożenie. pokaż całość

   +: awiner
  •  

   @pustko: @wezuza123: A ja właśnie polecam LG 34WN80C-B 34", mam go od 2 miesięcy i jest super. Tylko fakt, trzeba troszkę się pobawić ustawieniami żeby tekst był naturalny bo domyślne ustawienia są kiepskie.

  • więcej komentarzy (12)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika wezuza123

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)