•  

  #anonimowemirkowyznania
  Mireczki, ja i mój niebieskipasek chcielibyśmy podkręcić nieco atmosferę w naszym związku. Nie, żeby wiało nudą, ale chcielibyśmy spróbować czegoś nowego, innego. Pojawił się pomysł wspólnego pójścia do klubu go-go. Opcją, którą bierzemy pod uwagę, jest wynajęcie jednej lub dwóch dziewczyn do vip roomu (z tego co się orientowaliśmy, kluby oferują "zwykły" taniec topless, striptiz czy lesbian show).

  Zanim w ogóle zdecydujemy się na takie coś, chciałabym się zorientować w temacie. I tu prośba o pomoc - mam kilka pytań związanych z praktyczną stroną takiej wizyty. Liczę na pomoc wykopowych ekspertów.

  Po pierwsze i najważniejsze:
  1. czy w ogóle kluby dopuszczają wizytę pary (dziewczyna + chłopak) w klubie go-go, a co dopiero w vip roomie?
  Dodam, że jestem biseksualna. Fajnie by było, gdyby były interakcje z tancerką (pocałunki, dotykanie). Przyznam, że raz odwiedziłam takie miejsce ze znajomymi, ale nie wiem jakie są standardy, czy do każdego klubu mają wstęp dziewczyny. Stąd pytanie. Mój chłopak nigdy nie był w takim miejscu.

  Jeśli tak:
  2. do kogo w klubie należy się zgłosić z prośbą o taką usługę?
  3. jak z opłatą - płaci się przed, po czy w trakcie?
  4. płaci się tancerce/tancerkom, czy komuś innemu?
  5. poza oglądaniem - na co można sobie pozwolić, są jakieś niepisane zasady?
  6. czy ponad taniec, striptiz czy lesbian show dostępne są inne usługi?
  7. czy wymagane jest kupno drinków dla tancerek?

  Czy ktoś z Was ma za sobą taką przygodę? Może coś jeszcze powinniśmy wziąć pod uwagę, na coś uważać, czegoś się wystrzegać?

  Co sądzicie w ogóle o takim pomyśle? Warto? Będę wdzięczna za subiektywne opinie. Wezmę je pod uwagę, ponieważ pomysł jest na razie w fazie rozważań.

  #gogo #garsoniera #roksa #zwiazki #sex #niebieskiepaski #rozowepaski #biseksualizm

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  pokaż całość

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: łatwiej byłoby Wam zamówić divę z roxy aniżeli łazić po klubach. Nie dość że wyjdzie Was to taniej, to będziecie mogli sobie pozwolić na więcej. W klubach zazwyczaj jest tak, że jak tylko ludzie ze zmiany widzą, że facet wchodzi ze swoją laską, to ją za wszelką cenę starają się wyprosić - normalna zagrywka, klub liczy na pieniądze, a laska obok może oznaczać, że facet wyda mniej.
   Poza tym, polskie kluby go-go to jakaś padaka. Za wszelką cenę będą te laski, wraz z managerką zmiany, namawiać was na drinki dla tancerki za 50plnow+. Raz można postawić, nad drugim się zastanawiasz, ale jak trzeci raz już nie chcesz, to zaczynają na Ciebie krzywo patrzeć.. i wtedy już nie zamawiasz sobie drinków na barze, bo możesz liczyć się z tym, że jeszcze Ci naplują do niego.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika wisienkowy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)